Džihádista se chystal útočit na průvodu LGBTQ..P

Napsal
Sdílet článek

Jistě všichni znáte přísloví “kdo s čím zachází, tím také schází”.  Právě k činu, odpovídajícímu tomuto známému přísloví, mělo dojít v Londýně. Muslim Mohiussunnath Chowdhury (28) si plánoval útok autem na Pride Parade.

Tento útok ovšem neměl být prvním. Už dřív útočil tento džihádista s mečem v ruce u Buckinghamského paláce za pokřiku Allahu Akbar. Právě tento týden v pondělí proběhl soud, ve kterém byl odsouzen za přípravu útoku na průvod LGBTQ..P.

Tak přesně něco podobného se dalo očekávat a myslím, že není daleko doba, kdy se v reálu podobného útoku dočkáme. Je to opět totéž, co zde probírám v několika jiných článcích. Tedy o rozpor toho, že současní neomarxisté prosazují na jedné straně podporu muslimské migrace, přičemž stejně tak podporují islám. Na druhé straně jsou titíž myšlenkoví giganti zastánci LGBTQ ideologie.

A co víc, právě v řadách těchto sluníčkářů najdeme velmi často i příslušníky této menšinové komunity, tedy mnozí z těch, co se svojí úchylkou “pyšní” na LGBT průvodech, chodí i do průvodů, ve kterých požadují přijímání muslimských migrantů. Zcela typickými vítači na naší politické scéně jsou také Piráti, jejichž představitelé, včetně šéfa Bartoše, se prohánějí jak po demonstracích pod transparenty “Uprchlíci vítejte”, tak bývají dokonce spolupořadateli a velkými podporovateli Prague Pride.

Piráti jsou tedy typickou ukázkou zmatených sluníčkářů, kteří podporují dvě natolik nekompatibilní ideologie. Tedy ideologii genderovou a LGBT na straně jedné a islámskou na straně druhé. Dodnes jsem se jaksi nedozvěděla od žádného ze statisíců voličů této strany, jak si dokáží ve svých hlavách srovnat podporu dvou tak protichůdných ideologií.

Myslím, že před pár dny odsouzený muslim by mohl být zcela jasnou inspirací jiným svým soukmenovcům, jimž jsou podobné produkce různých deviantů, hlásících se snad ke stu různých genderových identit a dalšímu nepřebernému počtu sexuálních deviací, trnem v oku.

Snad jedinými přijatelnými devianty v tom průvodu by pro muslimy mohli být pedofilové. To je totiž jediná úchylka, kterou muslimové akceptují, vždyť už jejich prorok Mohamed pojal za manželku Ajšu, když jí bylo  pouhých sedm let a v jejích devíti začal manželství “konzumovat”.

Nicméně vraťme se k otázce LGBTQ kontra islám. Podle práva šaría je jedinec, spadající do této skupiny, odsouzen k smrti, zpravidla shozením z výšky, tedy většinou ze střechy vícepatrové budovy.

Plánování atentátu na LGBTQ průvod jen zcela jasně ukazuje na to, nakolik nekompatibilní jsou jednotlivé aspekty v současnosti prosazované ideologie. Bohužel, je stále počet šílenců, jimž tyto rozpory nikterak nevadí, příliš velký.

Je jen otázkou času, než si přečteme, že muslim kdekoli v Evropě najel autem do Pride průvodu či do něj vstoupil třeba s nožem nebo výbušnou vestičkou. Tím, kdo na to doplatí, budou právě ti, kdo muslimskou invazi vítají.

Kdo s čím zachází, tím také schází.

 

 

 

 

(Visited 78 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *