Džihádisté si sami zapálili tábor v Bosně, náš mainstream je lituje

Napsal
Sdílet článek

Dnes nešlo nereagovat na další z řady propagandistických článků mainstreamu, konkrétně Seznamu. Ten se dlouhodobě snaží vyvolat dojem, že do Evropy proudí jacísi chudáčci uprchlíci, rodiny s dětmi, toužící se integrovat do většinové evropské společnosti či dokonce bezprizorní osiřelé děti. Realita je taková, že jde v drtivé většině o islámské vojsko, džihádisty, kteří přichází dobýt Evropu. A litovat je v situaci, kdy si zcela účelově zapálili tábor, aby se mohli dostat rychleji dál do Evropy, je buď ukázka vrcholné stupidity nebo zcela účelový, dobře placený projev aktivismu, jenž má ve slabších jedincích vyvolat soucit nad těmi, kdo námi, coby „podřadnými káfiry“, pohrdají.

Případ vyhořelého tábora Lipa v Bosně sleduji od samého začátku. Velmi to totiž připomíná případ afghánskými vetřelci záměrně zapáleného tábora Moria v Řecku. Poté, co si jej vetřelci na radu jisté podvratné neziskovky, štědře dotované z EU (tedy i z vašich daní) zapálili, následovala reakce neziskovek z různých evropských zemí, ale i několika vítačských vlád. Rázem byl značný počet invazistů dopraven do několika evropských zemí, což bylo de facto tím hlavním účelem zapálení tábora.

Je možné, že se do Bosny dostalo i pár vetřelců z tábora Moria, kteří zrovna nepatřili k těm, pro něž byly vyslány speciály, aby je dopravily do daných evropských zemí. Ti pak na základě předchozí zkušenosti a zcela jistě i po poradě se zbytkem osazenstva tábora, budovy zapálili. Detailněji jsem o požárech psala zde nebo zde.

Po zapálení tábora se začaly ozývat podvratné neziskovky, apelující na převzetí džihádistů do jiných  evropských zemí, ale tlačily přímo i na Bosnu, aby se o vetřelce postarala. Nutno podotknout, že osazenstvu tábora dominovali Pákistánci a Afghánci, tedy vetřelci ze zemí, jenž nejsou považovány bezprostředně za nebezpečné. Tedy rozhodně ne pro muslimy. Pak jim nic nebrání vrátit se domů.

Co podnítilo aktivistický mainstream, aby se ozval (jaká náhoda!!) záhy poté, co na „solidaritu“ apelovala EU, která dokonce poslala 3,5 milionu eur na zřízení dalších ubytovacích kapacit pro vetřelce, kteří si sami tábor zapálili? Zřejmě půjde opět o téma „sirotci“, jenž čas od času nadnese nejen Šojdrová, ale i sluníčkářská média – především pak právě Seznam –  či angažovaná umělecká úderka v čele s Klusem. Tedy opět možná od těchto propagandistů uslyšíme nějaká ta tklivá slova o mrznoucích sirotcích.

O jaké „nezletilce bez doprovodu“ se asi jedná si umíme představit. Ve Francii například objevili takového velmi zvláštního afrického „nezletilce bez doprovodu“, jehož přijala Itálie. Když se Francouzi jali zjišťovat detaily o tomto přivandrovalci, záhy zjistili, že je mu již 55 let. Ano, čtete správě – slovy padesát pět. Ale Italům na tomto Afričanovi nebylo nic divného, když prohlašoval, že je mu 17 let.

Takových „nezletilců“ je jistě plná i Bosna, přičemž právě z řeckého tábora Moria všechny, kdo tvrdili, že jsou nezletilí, záhy přepravili do několika evropských zemí. V to zřejmě doufají i údajní „sirotci“ z tábora Lipa v Bosně. A zřejmě se právě nyní připravuje mediální „masáž“, která má podnítit některé evropské země k tomu, aby džihádisty z tábora Lipa přijaly.

Také připomínám, že to je jen něco málo přes rok, kdy vzniklo toto krátké video výše, natočené v Bosně. Právě to mnohem lépe, než cokoli jiného ukazuje, kdo se skutečně v Bosně zdržuje. Ostatně, v zemích původu vetřelců moc dobře ví, že do Evropy táhne ten největší odpad. A víme to i my, kdo vnímáme i něco jiného, než jen bezbřehou propagandu médií, která jsou za své účelové lži či manipulace velmi štědře placena.

Níže se můžete podívat, jak funguje heslo „čiň čertu dobře, peklem se ti odmění“. Pracovnice neziskovky, která svojí podvratnou činností přímo podporuje džihád Evropy, musela políbit modlitební kobereček poté, co na něj omylem šlápla. Video je také z Bosny, kde jsou dle našich sluníčkářů samí nebožáci, hledající teplo domova:

Mimochodem, zaznamenali jste, že zatímco svobody Evropanů jsou potlačovány, muslimští vetřelci jsou stále přijímáni ve velkém? Nikdo po nich nechce žádné očkování, testy a už vůbec ne doklady…

 

 

5/5 - (5 votes)
(Visited 1 043 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *