Džihádisté útočí na hranicích, neziskovky je i přesto chtějí nasunout do Evropy (videa)

Napsal
Sdílet článek

O tom, že na hranicích Turecka s Řeckem, případně Bulharskem, nyní dochází ke snaze vetřelců dobýt Evropu, už snad nikdo soudný nepochybuje. Z mnoha záběrů z okolí hranic je jasné, že 90% invazistů jsou mladí muži ve vojenském věku, s vysokou pravděpodobností i mnoho dobře cvičených džihádistů, nedávno propuštěných tureckými vojáky z kurdských věznic. Ženy a děti tvoří sotva 10% a zřejmě jsou využity jen coby nástroj k tomu, aby se mohli někteří džihádisté lépe dostat přes hranice. Moc dobře ví, že v Evropě je k ženám a dětem zcela odlišný přístup, než v muslimských zemích, mohou být tedy jakýmsi “beranidlem”, které mnohým z nich “prorazí” cestu. Většinou jsou však u jednotlivých hraničních přechodů k vidění výhradně samotní mladí muži.

Nicméně mainstream ve spojení s podvratnými neziskovkami, jejichž činnost zavání vlastizradou, si melou stále tutéž písničku. Jedná se o chudáčky uprchlíky a Řecko porušuje mezinárodní právo, nechce-li je přes hranice pustit.

Velmi mne konsternoval tento manipulativní článek, podpořený slovními zvratky neziskovkáře Rozumka, který je šéfem parazitní promigrační neziskovky, mimo jiné i velmi dobře dotované státem z vašich daní. Myslím, že pro posouzení je dobré se na článek podívat, alespoň na použitý manipulativní titulní obrázek či video. Na nich jsou samozřejmě  ženy a děti, mají tedy vyvolat zcela falešný dojem, že do Evropy směřují tisíce matek s malými dětmi. V článku nenajdete jediný záběr z hraničního přechodu, kde by bylo vidět, jak migranti vrhají zápalné láhve a kameny na policisty a vojáky, hlídající hraniční přechod. 

Článek je plný demagogických žvástů, podpořených podbízivými otázkami redaktora Seznamu. Rozumek například tvrdí, že to, že Řecko na měsíc pozastavilo právo na azyl, je porušení mezinárodního práva. Rozumku, Řecko je suverénní stát (tedy mělo by být), takže pokud došlo k situaci, kdy i kvůli podobným ziskovkám, jako je vaše “Organizace pro pomoc uprchlíkům”, tedy díky parazitům z celé Evropy, kteří vydělávají na migraci, berou Evropu útokem miliony vetřelců bez dokladů, je právo tohoto suverénního státu si určit vlastní pravidla. Obzvlášť, když je – spolu s Itálií – invazí nejpostiženější zemí. Proč migranty nenutíte desítkám muslimských zemí, kde by byli dotyční mezi svými soukmenovci? Jo, to se vám nehodí, protože z toho by nebyly tučné pašalíky, že?

Nemá cenu komentovat zde podrobně celý článek, ostatně, kdo chce, může si jej přečíst a udělat si vlastní úsudek. Ten, kdo na invazi vydělává, ji bude hájit i kdyby měla Evropa vstřebat třeba miliony džihádistů, kteří ji zcela rozvrátí. Hlavní je, aby to Rozumkovi a jemu podobným sypalo.

Nicméně vytáhnu alespoň tu největší “perlu” celého rozhovoru. Níže cituji Rozumka:

“Kdyby platilo jednotné povolení k pobytu pro uprchlíky, mohli by legálně – nejčastěji za příbuznými – odcestovat. To by mohl být jeden z receptů, já si ale myslím, že se dohoda najde pouze na odstrašování a represi vůči těm nejbezbrannějším, tedy uprchlíkům na hranici.”

Jo, jasně. Chudáčci bezbranní nemají na práci nic jiného, než vrhat kamení a zápalné láhve. A ti zlí Řekové je odmítají vpustit na svoje území. Rozumku, většina lidí není tak hloupých, aby si nenašla patřičné zdroje! Takže jen pro tebe níže pár ukázek z řeckých hranic:

Takto zřejmě – dle Rozumka  – vypadá dav plný žen a dětí. No, pár žen tam najdete, ale musíte se sakra dobře dívat:

A toto jsou nejspíš ti chudáci uprchlíci, jimž by – dle Rozumka – měl být okamžitě udělen azyl:

Rozumku, kolikpak z těchto milých, tichých a za kousek žvance vděčných uprchlíků u sebe doma ubytuješ?

Allahu akbar, křičí tito chráněnci podvratných neziskovek, které jim chtějí vydat Evropu všanc:

A tady další miláčci Rozumka a jemu podobných:

Na závěr bych ještě dodala, že jak “novinář” ze Seznamu, tak Rozumek, hájí invazi Turecka do suverénního státu – Sýrie. Do země, kde okamžitě po invazi propustili Turci ty nejhorší džihádisty z kurdských vězení. Džihádisty, které by teď chtěl jak Rozumek, tak sluníčkový redaktor ze Seznamu co nejdříve nastěhovat do Evropy. 

Právě díky Rozumkovi a tisícům jemu podobných bude jednou Evropa islamizována. Pokud je zde tedy nějaké zásadní nebezpečí pro Evropu, pak jsou to právě tyto podvratné neziskovky, ale také politici a média, která je podporují. Bohužel, tyto pijavice budou škodit do té doby, dokud budou dotovány z EU, státních prostředků i ze zahraničních zdrojů.

Bez aktivní spoluúčasti vysoce ziskových podvratných neziskovek by to měli vetřelci s okupací Evropy mnohem komplikovanější. A samozřejmě především bez loutkových politiků, kteří tyto ziskovky podporují a dávají jim tím k jejich jednání mandát.

 

(Visited 2 287 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. No zdá se že tohle již ohrané téma uprchlíci z roku 2015 se vrací. No co je fajn že se podstatná část lidí v Evropě i České Republice probudila.Politici co jeou z maeistemových a dokonce liberálních stran dobře ví že vítat uprchlíky populární opravdu není.Za tu dobu od toho roku 2015 baly volby u nás a dá se říci všude a mnoho liebrálů a vítačů co tam seděli leta letoucí už nebyli zvolení good
    Tak ty co zůstali dobře ví že když budou pro čmoudy že tím nic nezískají.
    Jistě že ty sorošový neziskovky taky ještě nějaký čas budou a skalní sluníčka budou řvát pro tyhle invazisty vždycky ale je super že jak se zdá ten masivní příliv už nebude.Protože elity EU dobře ví že kdyby oficiálně razili multikulturalizmus tak skončej.Bohužel budou dál nám je cpát snažit se o multi kulti ale už budou hodně opatrnější a budou muset hodně ustupovat s tím jak nám ty jejich liberální hodnoty předkládat…..

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *