Džihádistům Barnevernet děti neodebere

Napsal
Sdílet článek

Před pár dny se norská vláda rozhodla, že se postará o repatriaci ženy, která byla spojena s IS. Tato “norská občanka” působila v řadách ISIS zcela dobrovolně. K repatriaci došlo v sobotu, žena byla přijata zpět do Norska spolu se svými dvěma dětmi.

Premiérka Erna Solbergová sdělila, že rozhodnutí o repatriaci dotyčné ženy s dětmi bylo přijato z humanitárních důvodů. Důsledkem tohoto rozhodnutí byl rozpad vládní koalice, ze které v reakci na toto rozhodnutí odstoupila Strana pokroku, která je striktně protimigrační a přijetí této ženy považují za bezpečnostní riziko. Zdravý rozum, bohužel, nepřevážil. Premiérka, patřící k nadšeným vítačům migrantů, nedbala na apely bývalého koaličního partnera. Raději nechala položit vládu, než by odmítla přijmout džihádistku s jejími dětmi.

29letá Norka pákistánského původu odešla v roce 2013 zcela dobrovolně do Sýrie, kde se provdala za norského bojovníka Islámského státu. Ten později zahynul v boji. Žena byla držena v zajetí kurdskými bojovníky a žádala o povolení návratu do Norska kvůli nemoci pětiletého syna.

Tato Pákistánka, která má norské občanství (sice je oficiálně Norka, ale – jak se říká – “myš narozená ve stáji není kůň”) byla přijata prý z humanitárních důvodů zpět a je nasnadě, že si velmi pravděpodobně bude později žít v Norsku v pohodlí, na náklady daňových poplatníků a to i s dětmi.

Uvedená Pákistánka není jediná rodilá “Norka” mimoevropského původu, která byla vychována svými muslimskými rodiči a mešitou a to za absolutního nezájmu sociálky a především pak nechvalně známého Barnevernetu. Zcela zřejmě měla patřičnou výchovu. Takovou, že se bez zaváhání připojila k bojovníkům v řadách ISIS a za jednoho z nich se v Sýrii provdala. Pro norskou sociálku je to ovšem OK, takovéto děti se přece rodičům zásadně neodebírají.

Barnevernet přitom děti odebírá velmi rád a to i za úplné maličkosti. Tedy děti bílých žen, ať už skutečných Norek nebo cizinek z jiných zemí Evropy, žijících v Norsku. Myslím, že u nás snad není nikdo, kdo by neznal případ paní Michalákové, které vzal norský Barnevernet děti de facto navždy. Její děti už neznají rodný jazyk a nejspíš by nepoznaly ani vlastní matku, navíc už jsou téměř dospělé. A její případ je jen tou pověstnou kapkou v moři.

Bílým rodičům – a to i etnickým seveřanům – berou děti pod zcela absurdními záminkami, třeba jen za hyperaktivitu dítěte, horší sociální situaci rodičů, zdravotní postižení některého z rodičů apod. A to se jedná o děti ze slušných, bezproblémových rodin. Jak je možné, že bílým rodičům odebírají děti zcela bezdůvodně, zatímco děti etnických menšin či muslimů nejsou odebírány ani v případě, kdy páchají kriminalitu?

Na příkladu Norska je zcela jasně viditelný ten dvojí metr. Zatímco bílým rodičům mohou odebrat dítě za plácnutí přes zadek nebo třeba jen za to, že své dítě rodič pokárá, či za to, že je dítě trošku “živější”, muslimům nevezmou dítě za žádných okolností. 

Norsko stylem svojí politiky, kdy protěžuje muslimské migranty a jejich potomky na úkor etnických Evropanů, si velmi rychle “zadělává” na totální islamizaci. Zatím k tomu všechny kroky současné vlády (po odchodu koaliční protimigrační strany vlády menšinové) směřují.

Co myslíte, že asi může vyrůst z dětí ženy, která se dobrovolně přidala k řadám ISIS? Jakou výchovu asi tyto děti dosud dostávaly a ještě v budoucnosti od své matky dostanou? Bojovnici ISIS povolí vychovat nové džihádisty podobně, jako statisícům dalších muslimů. V čem je tato bojovnice ISIS lepší matka, než třeba paní Michaláková?

A zatímco muslimští migranti i jejich odrostlejší potomci bez zájmu úřadů páchají kriminalitu a připravují se na džihád,  někde jinde v Norsku odebírá Barnvernet další dítě slušné, bílé nemuslimské rodině.

(Visited 264 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *