EK požaduje, aby Maďarsko okamžitě otevřelo hranice a to pro všechny

Napsal
Sdílet článek

To, že se Brusel neustále vměšuje do vnitřních záležitostí jednotlivých zemí EU, je velmi dobře známo, ostatně, přesně k tomu účelu byla EU také založena. Zlikvidovat suverenitu a zavést globalizovanou Evropu, kde bude převaha obyvatel hnědé pleti a nižšího IQ, lehce manipulovatelných a zcela odnárodněných euroobčanů, jimž nebude na pojmech jako stát či národ nijak záležet. Přesně to je cílem, o čemž dnes už nikdo, kdo evropské dění sleduje, nepochybuje. Ostatně, už dávno dává EU najevo, že jí jsou národní státy trnem v oku. To potvrzuje nejen zákaz používání národních vlajek v EP, ale i busta Kalergiho v jedné z budov EU ve Štrasburku. A samozřejmě také urputná snaha přestěhovat Afriku do Evropy.

Maďarsko nedávno uzavřelo své hranice téměř všem cizím státním příslušníkům, včetně osob z jiných zemí EU. To je podle eurokomisařky Ylvy Johanssonové nepřijatelné.

Evropská komise nyní předložila návrh na koordinaci omezení korony v rámci EU, uvádí portál Europa. V současné době existuje 27 různých předpisů pro vstup a výstup z Unie, což je považováno za příliš složité. Komise proto navrhuje systém barevných kódů, v němž například “zelená” neukládá žádná omezení.

Členský stát, který umožňuje vstup ze zelené země, tedy nesmí vyloučit žádnou jinou zemi EU se stejným označením. Zásadou by měla být rovná pravidla pro všechny státy EU.

Maďarsko však šlo zcela proti nařízení EU, neboť nedávno uzavřelo své hranice všem cizím občanům. Poté byly otevřeny alespoň  zemím V4. Jenže EU samozřejmě potřebuje zcela otevřené hranice, tedy plně průchodné pro kohokoli. 

Švédská komisařka EU Ylva Johanssonová  uvedla, že je pod tlakem, aby jednala proti Maďarsku. Odpovídá, že se obrátila na maďarskou vládu a že není zcela spokojena s odpovědí, kterou obdržela. Uzavření některých zemí porušuje pravidla EU.

“Očekávám, že se Maďarsko rychle přizpůsobí a bude se řídit doporučeními, jakmile je rada přijme,” prohlásila Ylva Johanssonová.

Samozřejmě, je třeba otevřít Evropu všem. Tedy nejen občanům EU, jimiž se EK zaštiťuje, protože přes plně propustné hranice bez jakýchkoli kontrol přece přejde kdokoli. Jak jistě víte, tak v posledních měsících invaze zejména z Afriky posílila, ale také balkánská cesta je plná muslimských vetřelců, kteří míří do zemí EU. Proto je třeba odstranit jakékoli překážky, které by mohly být džihádistům postaveny.

Ostatně, vetřelci, kteří se snaží přejít přes Maďarsko dál na sever a západ, si už hledají i jiné cesty, jak tamní hranice překročit. Proto v poslední době vykopali spoustu tunelů, pomocí nichž nyní maďarské hranice zdolávají. A z Maďarska se pak dál potřebují dostat co nejrychleji, většina z nich tuto zemi využívá jen coby tranzitní. A EU je  potřebuje přes  hranice dostat co nejpohodlnější a nejrychlejší cestou. Proto ten nátlak, proto takový humbuk….

(Visited 1 523 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *