Epidemie brutálních znásilnění nejen ve Švédsku

Napsal
Sdílet článek

Švédsko je velmi dobře známé coby země extrémně vstřícná migraci lidí ze zcela nekompatibilních kultur. Je to také nejvíc islamizovaná země Evropy, což je důsledek extrémně vstřícné migrační politiky, ale také dlouhotrvající multikulturní výchovy.

Proto není nic podivného, že je Švédsko na druhém místě (po Velké Británii) v Evropě v počtu znásilnění v poměru k počtu obyvatel. Znásilňování není v Africe nic neobvyklého a pro muslimy všeobecně jsou Evropanky jen “volně přístupné zboží”.  Ve Švédsku by se snad dalo hovořit o znásilňovací epidemii.

Nicméně v rámci snah o zastírání těchto případů dochází ze strany policie i justice k bagatelizaci podobných činů. Pachatelé pak velmi často dostanou jen velmi nízký trest. Ostatně, všichni víme, že jde o celoevropský problém. V rámci EU není nic neobvyklého, když je podobný pachatel odsouzen jen symbolicky či je  prohlášen za psychicky nemocného. Také u nás to vše směřuje v případě afrického násilníka k tomu, že namísto do vězení bude směřovat do psychiatrické léčebny.

Ale vraťme se do Švédska, které by mohlo být jakýmsi varovným mementem právě pro nás, neboť máme společného víc, než si možná myslíte. Podobně, jako Švédsko, jsme totiž nikdy neměli žádné kolonie, tato země je tedy zářnou ukázkou toho, že nejen koloniálních mocností se může islamizace týkat. Poněkud srovnatelný je i počet obyvatel. Švédsko je ukázkou toho, jak je možné celkem rychle dojít k přečíslení původního obyvatelstva relativně malé země. A také nám ukazuje, jak jednou dopadneme, pokud u nás nepostavíme islám mimo zákon a včas se “netrhneme” od EU.

Ve Švédsku, ale i v dalších zemích EU, už došli tak daleko, že se snaží  mnohé trestné činy migrantů zastírat a někdy je dokonce trestána namísto pachatele i jeho oběť. Ostatně, posuďte sami jen několik málo případů, kdy se státy EU, zaštiťující se feminismem, zachovaly k postiženým ženám více, než macešsky:

 • Ve Švédsku byla za pokus o vraždu zatčena žena, která při sebeobraně bodla útočníka neevropského původu. Přitom tato kreatura ji prokazatelně znásilnila.
 • Migrantský gang byl osvobozen z toho důvodu, že žena připoutaná na invalidní vozík se mohla tvrději bránit nebo se pokusit uniknout předpokládanému souhlasu.
 • Dánská sedmnáctiletá dívka, která se snažila zabránit znásilnění migrantem tím, že  použila pepřový sprej, byla zatčena za nepřiměřenou obranu. Přitom je jasné, že musela být ve zřejmé nevýhodě, tedy migrant měl jistě proporčně navrch. Dle soudů se tedy měla raději nechat znásilnit.
 • Devatenáctiletý Somálec, migrant, byl ve Švédsku odsouzen na pouhých 75 hodin veřejné služby za brutální znásilnění třináctileté dívky, a to jak vaginálně, tak análně.  Znásilnění jí způsobilo tolik bolesti, že si nemohla dva dny sednout a opakují se u ní noční můry. Okresní soud v Mora odsoudil muže k podmíněnému trestu, 75 hodin veřejné služby a nařídil zaplatit dívce náhradu škody ve výši 15.000 švédských korun.

 Výše uvedené případy jsou samozřejmě jen špičkou ledovce. Zde je nutná zejména osvěta, protože podobných případů bude napříč Evropou už jen přibývat. A to úměrně s tím, jak budou do Evropy přicházet ti, kdo považují nemuslimky  za lovnou zvěř. Na vině je i školní výuka multikulturalismu, která se zatím u nás protlačuje zejména přes neziskovky, ale i jinou cestou, třeba přes youtubery, kteří mladé oslovují.

Uvažovala jsem, zda v tomto článku zveřejnit realistické, ale velmi drsné obrázky, které ukazují multikulturní “obohacení” v té nejsyrovější podobě. Ale myslím, že to nutné je. Zveřejnění v titulku by mohlo být problematické, nicméně myslím, že jedině pohled na skutečné důsledky masové invaze může potlačit důvěru v nepřátelské entity, kterou v mladých lidech systém záměrně pěstuje. Je třeba si uvědomit, že je nutné být ve střehu a nedůvěřovat někomu, kdo má zcela odlišnou výchovu a tedy i myšlení.

Ve výše uvedených případech se jedná o dívky, které byly tzv. “sluníčkářky” a od “obohacovačů” neočekávaly nic zlého. Naopak, kde mohly, tam multikulturalismus obhajovaly. O dalších případech multikulturně obohacených sluníčkářek jsem pak psala například zde nebo zde.

Ještě bych se chtěla vyhradit k častým argumentům právě zastánců multikulti, kteří nás upozorňují na to, že i původní Evropané se dopouští vražd či znásilnění. To je sice pravda,  podobné kreatury najdete v úplně každé společnosti. Jen v té jejich, která je už odmala učí neúctě k nám, káfirům, stejně jako absolutní neúctě k ženám, obzvlášť pak nemuslimkám, jich najdeme nesrovnatelně víc. Ostatně, Korán muslimy ke znásilňování nevěřících žen přímo nabádá, dělal to přece už svého času i Mohamed, na dobytých územích.

Proto se ptám: proč si k evropským násilníkům a vrahům přivážet nespočet dalších? Navíc takových, kteří jsou stále častěji beztrestní???

 

(Visited 44 399 times, 1 visits today)
Sdílet článek

8 comments

 1. Doporučuju přečíst toto:
  https://g.cz/jednotka-smrti-z-japonskych-pokusu-na-lidech-by-se-mengelemu-zvedl-zaludek/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  Proč? Pro inspiraci.

  Dlouhodobě zastávám názor, že za komunikaci mezi dvěma subjekty je zodpovědný ten chytřejší. Je tomu tak proto, že chytřejší jedinec snáze nastuduje komunikační protokol toho méně chytrého.

  Komunikačním protokolem našich hostů z Afriky a kdovíodkud ještě, převážně muslimského vyznání, je zjevně násilí. Musíme se tedy naučit komunikovat s nimi tak, aby nám rozuměli, když říkáme: na holku se bez jejího souhlasu nesahá. V jejich případě tedy – komumikovat násilím.

  Ještě připomenu slova Vladimíra Vladimíroviče Putina: Je-li boj nevyhnutelný, je třeba udeřit jako první.

  1. Je to tak. Oni jsou zvyklí si brát co se jim zachce násilím, jinak, než silou na ně tudíž nelze. Jenže v pseudohumanistické Evropě je vše naopak, oni moc dobře ví, že jsou velmi často beztrestní nebo dostanou jenom mírný trest. Ty odporné záběry by měly vidět povinně všechny mladé holky, aby věděly, čemu se vyhýbat obloukem.
   Problém bude, až se podobné verbeže nakupí v Evropě miliony. Pak bude problém se jich v situaci, kdy bude původní obyvatelstvo odzbrojené a silové složky na straně migrantů, zbavit.

   1. Staří Číňané věděli, že každý extrém se převrátí ve svůj opak. Až bude opravdu Evropa plná černomuslimské verbeže, nastane všeobecný chaos, protože islamopřivandrovalci záměrně nejsou evidováni. No a v kalných vodách bude možno konat všechno to, nač bílý xenofob zatím smí jen tiše a opatrně pomyslet.

    Ten atentát v Alemanistánu, to bylo čiročiré zoufalství. Ale to nevadí. Kyvadlo se kýve, bod obratu se blíží. Vemte si takové Žluté vesty, jaká je to síla. Představte si, až tihle lidé obléknou místo žlutých vest vesty neprůstřelné a do ruky vezmou místo transparentu cepy a sudlice. A to se dříve či později stane, a verbež bude platit převaděčům za zpětný odvoz.

    Jistě že to nebude selanka. Ale dojde k tomu.

 2. Je mi z toho na zvracení je to odporné.Proboha nenechte si NIKÝM diktovat co máme dělat a koho přijmout.Největší nebezpečí je pro nás Evropská unie .Je mi 75 let a pamatuji lepší časy.

  1. Ano, máte pravdu. EU nezřízenou migraci podporuje a neustále vymýšlí cesty, jak přestěhovat co nejrychleji Afriku do Evropy. Bohužel, drtivá většina Evropanů to stále nechápe.

  1. Ano, máte pravdu. A ve finále někdy i zavraždí, aby nebyl svědek nebo prostě jen tak, ze zvyku…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *