Epidemie islámu je horší, než epidemie koronaviru, nese s sebou i víc mrtvých

Napsal
Sdílet článek

Do Evropy se právě dostávají hned dvě epidemie: epidemie koronaviru a epidemie islámu. O  té první se píše dnes a denně na všech médiích. Uvádí návody na to, jak se koronaviru vyvarovat, jak se v případě napadení virem léčit a doporučují necestovat do oblastí, kde je epidemie rozšířena; nositelé viru musí zůstat v izolaci. Úmrtnost na koronavirus je údajně kolem 2-3%, přičemž s věkem sestupně klesá a to až tak, že zatím tento virus neskolil ani jedno malé dítě. Všeobecně u mladých často projde bez příznaků.

To islám je mnohem horší. Za dob jeho trvání už vyhubil více, než čtvrt miliardy obyvatel této planety, bez ohledu na věk a pohlaví.  A ve vraždění nekončí. Muslimové zůstali ve středověku a nyní nám středověk přináší do Evropy. Miliony už jich v Evropě jsou, statisíce jsou na cestě a další miliony se sem chystají. Zatímco Itálie snaživě bojuje s koronavirem, vetřelce z Afriky, většinou nakažené nejen různými tropickými nemocemi a parazity, ale také islámem, pouští na pevninu. Další tisíce muslimů, směřují do Evropy z Turecka, které otevřelo hranice. Spousta už jich prošla dřív a pravděpodobně i tentokrát bude dost úspěšných.

Myslím, že obrázky často vypoví více, než tisíce slov. “Pokochejte” se tedy tím, co u nás většina politiků vítá, protože islám považují za normální náboženství a někteří ho dokonce adorují. Islám, který nabádá k vraždění či zotročování bezvěrců a dosud se nedokázal dostat ze středověku.

 Začněme od dětí. Podobné sirotky, kteří se učí řezat hlavy od doby, kdy jsou schopni držet nůž v ruce, nám sem chce importovat Šojdrová, Piráti, TOP0,09 a další podporovatelé islamizace. Nejprve výuka nanečisto, později uvedeno do praxe:

No nic, pojďme od dětiček dál. I ten “sirotek” vyroste a v islámu je dospělý už po dovršení 12 let věku. Pak už jen zúročuje to, co se naučil. Myslím, že dál již komentář netřeba:

A co ženy v islámu?

Výše uvedené obrázky nejsou z natáčení filmu, odehrávajícího se ve středověku. Je to realita islámu 21. století, většinou jde o období 2010-2020. ISIS v Sýrii a Iráku byl prý téměř rozprášen. Ne, nebyl. To jen členové této teroristické organizace se rozhodli přemístit. Část odešla do Libye, ale většina zamířila do Evropy, kterou již považují za dobytou. Ti, kdo páchali zvěrstva z obrázků výše, se nezastaví před ničím.

Obrázky vypoví vše. To je ten správný islám takový, jaký kázal jejich pedofilní prorok Mohamed. Ne to, co nám představují loutkoví politici, umělecká fronta, partičky sluníčkářů, EU, OSN a další podvratné organizace.

Koronavirus lze léčit a vyléčit, islám nevyléčíte, ten je třeba vyhnat. Jinak našim potomkům zanecháme takovou Evropu, jako na obrázcích výše. Dbáme-li  na prevenci před koronavirem, proč nedbáme na prevenci před nákazou islámem??

Nositelé koronaviru se musí izolovat od společnosti. Proč se od evropské společnosti neizolují i nositelé islámu?

 

 

 

(Visited 3 658 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *