Erdogan pomáhá stěhovat muslimské migranty do Albánie

Napsal
Sdílet článek

Albánie vyhlásila v souvislosti s koronavirovou nákazou válečný stav, což je v případě, kdy mají relativně málo nakažených (76), poněkud podivné. Nicméně, právě po vyhlášení válečného stavu převedli přes hranice stovky vetřelců, poslaných Erdoganem a nastěhovali je do vesnic osídlených Řeky. Právě nedávno totiž došlo k uzavření dohody Erdogana a albánského premiéra Ediho Ramy o tom, že Erdogan pošle do Albánie přes Řecko 30 tisíc muslimských vetřelců, kteří by měli obydlet oblasti, kde žije řecká menšina. Tím by Řeky vystrnadili a Albánie by se mohla nejen dostatečně radikalizovat, ale měli by „po ruce“ i zkušené džihádisty.

Na mapce v úvodu můžete vidět území, které má být ve velmi krátké době osídleno džihádisty a jejich rodinami a území, přes které se džihádisté do Albánie dostávají. V současné situaci je samozřejmě nemožné je vyslat ve větším množství dál do Evropy, nicméně tito muslimové, kteří si jistě přizvou rodiny i známé, budou nezanedbatelnou součástí budoucí islamizace Evropy. Jen málokdo jistě uvěří tomu, že by všichni zůstali po celou dobu v Albánii. Většina z nich chtěla do Německa nebo jiných zemí.

Na druhou stranu připomínám, že s Albánií se už vedou přístupové pohovory coby s dalším členem EU, za pár let se tedy může Albánie stát součástí 4. říše. Pak už by těmto džihádistům i dalším, kteří je nejspíš budou následovat, nic nebránilo v tom, aby se zcela legálně přesídlili kamkoli jim jen bude libo.

Nedávné informace ze severního Epiru hovoří nejen o vytvoření „ubytovacích struktur“ v pohraničních oblastech, ale také o usazení muslimských osadníků v obcích Vouliaratis a Pepeli a v řecké menšinové obci Dropoli. 50 přistěhovalců se prý již usadilo v malé vesnici Arsi Lego nedaleko Argyrokastra.

Řecko tak bude během poměrně krátké doby obklíčeno džihádisty – tedy jak ze strany Turecka, které se ambicemi na obsazení Evropy a založení Osmanské říše netají, tak ze strany Albánie, kdy Albánci již potvrdili svoji schopnost rozpínavosti na příkladu uloupeného Kosova, kde se dokázali „rozmnožit“ během relativně krátké doby.

Šílené je, že zatímco EU platí výpalné, Turek, „lifruje“vetřelce do Evropy a ještě je tam pomáhá usídlovat. Pokud se ani poté, když se ukázala EU v koronavirové krizi opět zbytečnou, či dokonce škodlivou, tento bruselský moloch nerozsype, pak během pár let přidá do řad svých protektorátů Albánii. Tím ještě víc usnadní přesunutí džihádistických jednotek z Albánie dál do Evropy.

V období, kdy si nikdo nevšímá toho, co se děje za koronavirovou clonou, se toho jistě stane mnohem víc. Ti, kdo mají zájem Evropu zlikvidovat, musí přece využít situace, kdy si drtivá většina Evropanů nevšímá, co se děje za jejich humny, protože jsou soustředěni na jedno jediné téma: koronavirus.

Jak se Vám líbil článek?
(Visited 153 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *