EU chce přepravit vetřelce z Řecka do Německa na výletních lodích

Napsal
Sdílet článek

Jak jsem uvedla v jiném článku, tak Německo se rozhodlo i přes pandemii koronaviru opět vítat muslimské invazisty, kteří v posledních dnech řádí na řeckých hranicích. To vše samozřejmě za maximální podpory Bruselu. O tom, že budou přijímat vetřelce i přes stávající situaci s pandemií koronaviru se rozhodli v době, kdy jsou všude uzavřeny hranice, zbývalo tedy vymyslet, jak invazisty do Německa dostat.

Německá promigrační neziskovka Sea Watch (je to samozřejmě tatáž, se kterou pašuje migranty třeba i nechvalně známá Racketeová) má inovativní nápad, jak se Evropská unie může vypořádat se stávajícími problémy v Řecku. Řecké ostrovy v Egejském moři v současnosti obývají v táborech desetitisíce vetřelců. Sea watch se obává, že s vypuknutím koronaviru hrozí migrantům masová infekce kvůli špatným hygienickým podmínkám v táborech.

Pandemie však nabízí další příležitost, o které si Sea Watch myslí, že by mohla být řešením problému. Všechny výletní lodě byly kvůli pandemii dočasně vyřazeny z provozu. Tato plavidla mají kapacitu několik tisíc osob a jsou vybavena velmi dobrým zdravotnickým zařízením. Sea Watch tak doporučila EU, aby se lodě používaly pro převoz migrantů z řeckých ostrovů do Německa, jak vyplývá ze zprávy na sluníčkářském zpravodajském serveru Morning Star.

Sea Watch uvedla, že by pomohli s logistickou a lékařskou podporou. Sea Watch ve svém návrhu také konstatovala, že přes 140 německých měst a obcí deklarovalo ochotu přijímat muslimské migranty a že jen Německo by jich mohlo naráz pojmout až 40 tisíc. Upozornili také, že německá vláda je jedním z předních sponzorů výletních linek. “Každý, kdo nezajistí, aby byli nyní evakuováni lidé, bude spoluviník možné smrti stovek z nich,” řekl předseda představenstva Sea Watch Johannes Bayer. Další německá charita, Mission Lifeline, plánuje přesunout vousaté sirotky z řeckých táborů do Berlína charterovými lety, jako ostatně už dříve. Třeba zůstane i pár sirotků pro Šojdrovou?? Charita už získala potřebné finanční prostředky a nyní čeká jen na povolení německé vlády k přesunu vousatých sirotků

Země, které odmítají přijmout více migrantů kvůli pandemii koronaviru, porušují mezinárodní úmluvy o lidských právech, sdělila neziskovka Lifeline Morning Star. Mnohé evropské země však mají kvůli epidemii již nyní velmi napjatý rozpočet a jsou nuceny migranty kvůli nedostatku financí propustit ze stávajících táborů pro migranty. Zatím o ně tedy má zájem pouze Německo a Švédsko.

A teď si představte, že ti šílenci přivezou do Evropy – pravděpodobně do Hamburgu – desetitisíce vetřelců. Mnozí mohou být nakažení, přičemž na lodích se může nemoc ještě víc roznášet. Umíte si představit, co by se stalo, kdyby lodě s podobným “výbušným nákladem” u břehů Německa přistály? Myslíte, že by třeba ten zbytek – tedy nenakažené vetřelce – někdo udržel na lodi v karanténě?

Tyto neziskovky typu Sea Watch či třeba u nás Rozumkova OPÚ škodí Evropě tak, jako nikdo jiný. Je to o to šílenější, že jsou tyto podvratné ziskovky financovány z daní Evropanů, ať už prostřednictvím národních států nebo EU. Evropané si tak dovoz invazistů sami platí. O tom, jak štědře náš stát podobné ziskovky dotuje, jsem psala už zde.

(Visited 557 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *