EU chce trestat Řecko za to, že se brání Turkovi. Není nejvyšší čas ten spolek šílenců opustit?

Napsal
Sdílet článek

O EU si dlouhodobě nedělám žádné iluze. Asi jako většina normálně myslících lidí, kteří se nenechají  indoktrinovat všudypřítomnou probruselskou propagandou vím, že EU nebyla založena pro blaho občanů EU, ale výhradně pro blaho nadnárodních korporací a nikým nevolených (j)elit. O tom jsem už ovšem psala v několika svých článcích. Nicméně dnes a denně mne udivuje zjištění, že EU může klesnout ještě hlouběji, než dosud.

O tom mne přesvědčila dnešní informace přímo z Bruselu od europoslance Ivana Davida. Ten ve svém příspěvku informuje o tom, že skupina europoslanců z frakcí Zelených, socialistů, RENEW a GUE včera rozjela iniciativu na potrestání Řecka za obranu vnější hranice EU při pokusu o březnovou a dubnovou migrační invazi, kterou zorganizovaly turecké úřady. 63 poslanců vypracovalo a včera předložilo ostatním k podpisu dopis, který má být adresován Ursule von der Leyenové a vedení Evropského parlamentu. V něm obviňují řeckou vládu z odpovědnosti za údajnou smrt migranta při střetech na řecko-tureckých hranicích.

Zcela neověřené informace o údajně zastřeleném migrantovi a dalších 7 zraněných berou jako fakt. Zpráva o údajné smrti jednoho z migrantů, kteří na řecké pohraničníky útočili zápalnými lahvemi, byla tureckými sdělovacími prostředky zveřejněna až minulý víkend. Tedy s více než měsíčním zpožděním. Bez uvedení totožnosti údajně zastřeleného i údajně zraněných.

Poslanci z uvedených frakcí, v nichž působí i čeští europoslanci za Piráty (frakce Zelených), za vládní ANO (frakce RENEW) a europoslankyně za KSČM Kateřina Konečná (frakce GUE) ve svém dopise tvrdí, že údajně mrtvého migranta podle jakýchsi svědectví zastřelili řečtí pohraničníci ostrou municí ráže 5,56. A také že to prý vyšetřovali nějací nezávislí mezinárodní vyšetřovatelé.
Řecká vláda toto obvinění už během víkendu odmítla jako lživou tureckou propagandu.

Potud tedy informace přímo z europarlamentu. Tímto dává EU, respektive uvedené frakce najevo, že jsou na straně Turecka proti Řecku. Tedy stojí proti jednomu ze členů EU po boku těch, v jejichž zájmu je Evropu islamizovat. Všichni, kdo jsme události z přelomu března a dubna bedlivě sledovali víme, že veškerá vina v případě, že na hranicích kdokoli zemřel nebo byl zraněn, je výhradně na straně Turecka. Byli to přece Turci, kdo invazní jednotky na hranice přivezl a pomáhal jim zdolat ploty a útočit na řeckou pohraniční stráž.

V mnoha případech se v řadách muslimských vetřelců vyskytovali i dobře cvičení bojovníci ISIS. A jak známo, sám Erdogan tuto teroristickou organizaci dlouhodobě podporuje. Našlo se také mnoho důkazů, že mezi vetřelci byli zamícháni i Tureckem propuštění vězni. Bylo tedy logické, že proti útokům těchto hord se Řekové museli nějak bránit. A to třeba i za cenu, že se někomu něco stane. Invazisté přišli na hranice nelegálně, byli velmi agresivní a domáhali se vstupu na cizí území. Je právem každého suverénního státu se v podobném případě bránit! A TO VŠEMI PROSTŘEDKY!!

Už když se hlasovalo o pomoci Řecku a většina zemí se v ministerském hlasování otočila k Řecku zády mi bylo jasné, že EU se i se svými lokaji rozhodla, že Řecko Turecku přenechá. I proto už nechal Erdogan vyrobit nové mapy Turecka. Mapy, na kterých je 23 řeckých ostrovů zakresleno coby ostrovy Turecké. A existuje i jiná Erdoganova mapa, je to mapa novodobé Osmanské říše. Ta už obsahuje nejen Řecko, ale takřka celou Evropu:

Iniciativa k potrestání Řecka vzešla z frakcí, které jsou tradičně probruselské a promigrační, u nich se tedy podobnému kroku ani nepodivuji. Jde o frakce, v nichž jsou i naši europoslanci za Piráty, ANO a KSČM. Už dlouhé roky je jasné, že EU podporuje masovou muslimskou invazi a právě tyto frakce byly i v minulosti původci různých promigračních deklarací. Vždyť jen před pár měsíci prošel europarlamentem návrh na vytvoření jakési migrační dálnice z Afriky do Evropy (byl jen těsně odmítnut) a před rokem schválil EP pamflet, který mimo jiné podporuje invazi z Afriky.

Straní-li europarlament či tedy výše uvedené frakce muslimským invazistům nad řeckými občany, kteří mají plné právo bránit svoji zemi jakýmikoli prostředky, pak jde jen o další z mnoha důkazů faktu, že EU zde není pro občany členských zemí a pro jejich zájmy, ale proti nim a jejich zájmům. Bohužel, je potřeba, aby to pochopila většina Evropanů, kteří dávají svými hlasy podobným rozhodnutím zelenou.

4.5/5 - (8 votes)
(Visited 3 820 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *