EU chce zavádět celounijní očkovací pas pro naočkované. A pro neočkované žluté hvězdy?

Napsal
Sdílet článek

Tak je zde přesně to, co jsme my všichni, kdo jsme nazýváni “konspirátory”, říkali od začátku. Kdo si nenechá dobrovolně vpíchnout neotestovanou pofiderní mRNA vakcínu, bude omezen na svých právech, neboť nebude mít kýžený covid pas. Když se začalo o covid pasech – nejprve jen mezi těmi, o nichž se tvrdí, že jsou “dezinformátoři” – hovořit, svědci covidovi nevěřili a nálepkovali nás přinejmenším za konspirátory. Po Španělsku, které si hodlá dělat seznam “odmítačů”, nyní přišla přímo EU s návrhem na zřízení jednotných očkovacích pasů. Takže covid pasy se stávají realitou.

Já jsem na fakt, že zcela jistě přijdou do hry i covid pasy, upozornila už v květnu a od té doby jsem o tom, že je obdrží všichni naočkovaní, vůbec nepochybovala. Je zajímavé, že jedinou zemí EU, která se proti odlišování očkovaných od nenaočkovaných staví, je zatím Německo. Ani se tomu vlastně nedivím, protože odpor proti “koronafašismu” je tam v rámci Evropy asi největší. Dokázali dokonce svolat několik statisícových a jednu milionovou demonstraci.

V Německu se vyprofilovali tzv. Querdenker, organizující většinu protivládních demonstrací. Říká se tak nakonec všem odpůrcům koronafašismu v německy hovořících zemích. Protesty mají dokonce i parlamentní podporu AfD, což sice zdánlivě stírá jejich apolitičnost, nicméně politická strana je schopna za ty, kdo koronafašismus odmítají, bojovat i v Bundestagu. Tak, jak se Němci stali pokornými ovcemi v případě muslimské invaze, tentokrát se projevili opačně. Zřejmě i proto se německá vláda obává omezit svobody jakýmisi pofiderními covid pasy. A to přesto, že se právě na jaře mělo jejich zavedení probírat v Bundestagu a Německo mělo být mezi prvními, kdo je zavede.

Odpor v jiných zemích snad teprve přijde. Je jisté, že covid pasy by nesloužily jen při cestování přes hranice. Jak se již zmínil milovník totalitních režimů a islámu Al Hamajda, tak covid pasy by byly nutné i pro vstup na místa, kde se shromažďuje víc lidí, tedy třeba do hospod, restaurací, barů, kin apod. 

Vláda ostatně nedávno svým hlasováním potvrdila, že bude nějakým způsobem omezovat práva neočkovaných. Zajímalo by mne, jak bude kontrolovat očkování třeba u muslimských vetřelců, kteří si už dávno udělali z naší země průchoďák na cestě do Německa. Od nich se vlastně nepožadují ani žádné doklady, takže proč po nich chtít ještě nějaký covid pas, že?

Všechna tato opatření budou jen začátkem nadcházející, ještě tužší orwellovské totality, která se na nás pod pláštíkem ochrany zdraví a zároveň i ochrany přírody chystá. Jasněji bude po lednovém “digitálním Davosu”, tedy několikadenní konferenci všech světových hlavounů. Nicméně to, co se připravuje, nakonec nezaručí svobodu ani těm očkovaným, jimž ovšem nikdo neručí ani za to, že se výhledově nedočkají fatálních důsledků aplikace mRNA vakcíny, na jejíž plošné rozšíření se tak tlačí.

Pokud se nejedná o očkování proti velmi závažným a smrtelným nemocem, mělo by se vždy vše nechávat čistě na rozhodnutí občanů. Kdo se očkovat chce, ať se také očkovat nechá, kdo ne, ať se očkovat nenechá. A to vše bez jakýchkoli omezení kohokoli. Byli snad dosud nějak omezováni ti, kdo se rozhodli neočkovat proti chřipce? Tak, jako se očkovaný dobrovolně rozhodl nést případné následky vedlejších účinků vakcíny, stejně se neočkovaný rozhodl, že riskne onemocnění, které mnozí z nás považují za výrazně nižší riziko, než samotnou vakcínu.

EU nám tedy opět potvrdila, že zmiňované covid pasy budou realitou. Budou nakonec nějak “značkovat” i neočkované? A co rodiny s dětmi? Nepustí je na dovolenou jen proto, že vakcíny nejsou bezpečné pro děti do 16 let a ty tak zůstanou nenaočkované? A co těžcí alergici, pro něž by mohla být vakcína fatální? Také za to budou trestaní?

Na závěr jen dodávám, že si myslím, že v případě, že se skutečně vyčlení místa, která budou přístupná jen očkovaným, začnou se objevovat i restaurace, hospody, bary či sportoviště pro neočkované, protože i mezi poskytovateli těchto služeb, případně i personálem, se najde dost odpůrců tohoto nám tak vehementně vnucovaného očkování…

 

 

(Visited 606 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. A koncentrační tábory pro neočkované už se taky chystají? Modifikace žluté hvězdy tu už je – Covid pas – takže ještě nějakej ten pochod smrti , který bude doprovázet mobilní očkovací centrum, takže neočkovaní (pod)lidé si mohou kdykoliv ukončit zdravý pohyb na čerstvém vzduchu , když si nechají do sebe napumpovat dávku toho Amrdólu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *