EU nás chce „zachránit“ povinným očkováním!

Napsal
Sdílet článek

V Rakousku má začít od února, v Německu ho nová vládní trojkoalice chce zahájit od ledna nebo února, přesto, že doposud všichni vládní představitelé svatosvatě tvrdili, že ‚povinné očkování nepřichází do uvahy‘.

Paní  Von der Layen se včera dala slyšet, že EU uvažuje o zavedení očkovací povinnosti ve všech členských zemích. Nejsem pesimista, ale po zvážení všech okolností bych řekla, že tato povinnost je hotová věc, bez ohledu na to, jak se k tomu vyjádří vlády jednotlivých zemí, odborníci, event.  petice protestujících občanů. Tato očkovací povinnost totiž nemá nic společného s ochranou zdraví – jde zjevně o plnění obchodních smluv s výrobci vakcín, které paní Layen podepsala, takže je všechny členské státy musí akceptovat. Část obsahu smluv, které byly podepsány v polovině roku 2020, zahrnuje kromě jiného tyto podmínky:

 • Plná akceptace všech možných účinků mRNA-vakcín
 • Žádná finanční náhrada v případě poškození zdraví nebo úmrtí v důsledku vakcinace
 • Žádné dodatečné omezení objednaného množství vakcín, bez ohledu na jejich působnost
 • Žádná možnost jejich zpětného odběru (spojeného s povinností drahé likvidace jako nebezpečných látek)
 • Státy – nákupčí se zavazují, že nepoužijí jiný konkurenční produkt, jako například léky nebo jiné léčebné metody proti Covid-19
 • Za platby vakcín (miliardy EUR) ručí státy svým majetkem: státními nemovitostmi, pozemky, podniky, dluhopisy…
 • Utajení podrobného obsahu smluv minimálně po dobu 10 let

 Státy EU se tak de facto zavázaly, riskovat svoji svépravnost jenom proto, aby nakoupily nesmyslné množství vakcín za neuvěřitelných vyděračských podmínek a cen, bez jakékoli garance jejich účinnosti nebo alespoň nezávadnosti. Přitom bylo od začátku ‚pandemie‘ možno použít levné a vyzkoušené léky na ochranu dýchacích cest, což lékaři v jednotlivých zemích samozřejmě věděli a doporučovali. To jim ale vlády v důsledku obchodních kontraktů s farmaceutickými firmami a nových nařízení WHO (World Health Organisation) prostě zakázaly. K těmto inovovaným zákonům patří změna definice pandemie u CDC (Centers for Disease Control and Prevention) a EMA (European Medicines Agency), takže: od loňského roku je možno považovat za pandemii prakticky jakékoliv chřipkové onemocnění.

 Bohužel, jak mezinárodní ‚vědecké‘ organizace EMA, tak CDC i WHO jsou pod kontrolou privátních investorů a výrobců nových vakcín: jejich vedení tvoří bývalí nebo aktuální zástupci a spolupracovníci firem Pfizer, Moderna atd..(vše možno dohledat a ověřit). Takže původ i průběh ‚pandemie‘ lze zjednodušit takto:

 • Změna definice pandemie u CDC, WHO
 • Což umožnilo WHO vyhlášení pandemie prakticky na celém světě
 • Nabídka ‚jediného záchranného řešení‘ : nových mRNA-vakcín, schváleno vedením EU
 • Vyloučení alternativních, i když v praxi dlouhodobě vyzkoušených jiných léků a metod
 • Donucení vlád k podepsání dlouhodobých nákupních smluv nových vakcín

Farmaceutické firmy, které momentálně na očkování vydělávají prakticky miliardy denně, chtějí dosáhnout toho, aby se tento stav stal stavem trvalým. To jim umožní očkovací povinnost, která nás všechny donutí, nechat si píchnout každých pár měsíců vakcínu, která je nevyzkoušená a zjevně nefunguje. V lepším případě. Povážlivý je fakt, že úmrtnost v posledních měsících letošního roku ve srovnání s 2021 – po aplikaci vakcín – ve všech EU státech prudce stoupla (v Německu až o 10 procent), místo aby klesla.

Vedle toho se znovu skýtá otázka, proč se nesmí mluvit o prevenci, a proč se těžší případy Covidu neléčí  Ivermectinem nebo jiným dlouhodobě vyzkoušeným a efektivním lékem. Například v Japonsku kvůli jeho dosavadním katastrofálním vedlejším účinkům očkování zastavili a přešli na léčbu Ivermectinem – pandemie je vyřešená. V Africe, což je neuvěřitelné, pandemie prakticky neexistuje: zřejmě proto, že většina afrických zemí neměla dost peněz na objednávku drahých vakcín, takže tam nebyl žádný důvod ‚pandemii‘ vyhlásit.

K hlavním příčinám současné situace patří i neuvěřitelná propaganda v oficiálních médiích: milionové EUR-zakázky na ‚’zdravotnickou osvětu’ od farmaceutických výrobců jsou pro mnohé sdělovací prostředky často jedinou zárukou existence. Zdrcující zprávy, reportáže o dramatických úmrtích na Covid, stoupající incidence, hrozící kolaps zdravotnictví, boj proti ‚antivaxerům‘ – to vše je už připraveno v nejrůznějších formách i jazycích. Lze očekávat mohutnou propagandu, zaměřenou na schválení očkovací povinnosti, jako jediné možné záchrany před vyhynutím lidstva.

Jako jediné východisko z této situace vidím distanci nebo vystoupení z výše zmíněných mezinárodních (uzce propojených a neuvěřitelně zkorumpovaných) organizací a návrat k národnímu zákonodárství, tudíž i vlastnímu systému zdravotnictví a léčiv, obdobně, jak se o to pokouší Maďarsko nebo Polsko. Jedině tak lze tuto „pandemii“ a všechny další, na které se už můžeme těšit,‚ definitivně ukončit.

HS

4/5 - (11 votes)

(Visited 307 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *