EU se plánem na likvidaci národních států netají

Napsal
Sdílet článek

Myslím, že většina z vás už zaznamenala nové nařízení šéfa EP, socialisty Sassoliho, který nechal v nepřítomnosti europoslanců vyklidit národní vlaječky všech členů frakce ID (za nás SPD) a Brexit party, což byli europoslanci, kteří měli vlajky států, které zastupují, viditelně vystaveny. Později si europoslanci své vlajky opět vystavili (ovšem museli si obstarat nové, staré jim nevrátili), což se opět některým eurohujerům nelíbilo, jak můžete vidět v tomto videu.

Pro většinu lidí se jedná o maličkost, jenže uvědomíme-li si, co toto gesto symbolizuje, jde naopak o velmi závažnou věc. Nejde totiž o nic jiného, než o upozornění na fakt, že hlavním účelem EU je likvidace národních států. To už snad musí být jasné úplně každému, vidíme-li stále úpornější snahy Bruselu o maximální ukrajování suverenity jednotlivých národních států. A nejde jen o likvidaci států, ale i národů, proto právě Brusel tak vehementně podporuje migraci ze zcela nekompatibilních kultur, v poslední době jde zejména o migraci Afričanů.

O tom svědčí například Marakéšská deklarace z jara 2018, podepsaná ministry zemí EU (za nás odsouhlasil Metnar) a následně tzv. “Africká deklarace”, podporující nejen migraci z Afriky, ale také nadřazující práva Afričanů v Evropě nad právy Evropanů. EU také dlouhodobě podporuje pašeráky migrantů, přispívá nemalými dotacemi multikulti a integračním neziskovkám a snaží se o “spravedlivé přerozdělení” migrantů, jak nově nazývá kvóty.

Ale vraťme se ke kauze “vlaječky”. Europoslanci jediné protibruselské frakce ID plus europoslanci za Brexit party (jsou samostatně, bez frakce) si tedy – jak se zmínil náš europoslanec Ivan David –  přinesli vlajky nové a po zkušenostech si je vždy po jednání odnesou, neboť ví, že by jim byly opětovně zcizeny. Jsem tedy velmi zvědavá, jak bude kauza nadále pokračovat, očividně jsou totiž pro eurohujery národní vlajky jako “červený hadr pro býka“.

A víte, co je na tom nejhorší? Že rozhodnutí Sassoliho velmi nadšeně podpořila drtivá většina ostatních frakcí, které s odstraněním vlajek souhlasí a podporují je. Jedinou frakcí, jejíž šéf (Marco Zanni ze Salviniho Legy) se veřejně proti rozhodnutí ohradil, byla nakonec frakce ID, kterou nepodpořili zástupci žádné další frakce. Většina frakcí podpořila rozhodnutí šéfa EP, členové konzervativní frakce   sice s rozhodnutím nadšeně nesouhlasili, jako ostatní, ale ani nebyli proti němu, tedy hráli “mrtvé brouky”. Zahradil se tedy vůči rozhodnutí vyhradil, ale čistě před novináři, ne na půdě EP. Nutno podotknout, že šéfa EP Sassoliho z našich europoslanců podpořila zejména Dita Charanzová, tedy velká Babišova hvězda, čímž opět potvrdila, že ANO v Bruselu za ČR nekope. Záležitost pak z europoslanců bagatelizoval třeba Zdechovský, jemuž připadá zákaz bezvýznamný.

Z uvedeného tedy vychází jediné: většina Evropanů prostřednictvím svých volených zástupců vyslala signál, že likvidaci národních států podporuje, když se jejich zástupci přidali na stranu Sassoliho.

Brusel nyní zakazuje symboly národní identity, je jen otázkou času, než zruší národní státy a jedinou národní identitou bude “euoroobčan”. 

(Visited 1 952 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

  1. Ten úvodní obrázek je moc pěkný. Ještě bych ho opatřil nápisem – UCHVÁTÍ-LI TĚ, ZAHYNEŠ

  2. Národní státy již nemají žádný význam! Evropa se musí vrátit k podpoře jednotlivých přirozených zemí jako je Bavorsko, Tyrolsko, Korutany, Skotsko nebo třeba naše země Morava a Slezsko. Tyto země musí disponovat co nejširší samosprávou a to ekonomickou, politickou i kulturní. V takové Evropě bude i pro nás Moravany dostatečný prostor.

      1. EU chce hlavně jeden velký superstát, žádné národy, regiony, nic podobného. Proto sem tahají Afričany a Araby, aby Evropu “naředili”, ale také islamizovali (islám nezná hranic, regionů a globalizace mu vyhovuje). Takže dokud budeme součástí této 4. říše, nebude nejmenší šance uvažovat o nějakém regionálním rozdělení, když se snaží zlikvidovat i to národní. Jinak ale s nějakým rozdělením regionů v rámci samosprávy souhlasím, hodně by se tím vyřešilo i vzhledem k názorovému rozdělení regionů.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *