EU tlačí na Itálii, aby nechala své hranice pro Afričany otevřené i přesto, že jsou Lampedusa i Sicílie přeplněny africkými vetřelci (videa)

Napsal
Sdílet článek

Další ukázka, jak EU neskonale škodí. A pro Italy snad další impuls k tomu, aby si uvědomili, že členství v EU je zhoubou jak pro ně, tak pro všechny ostatní země, na něž chce Brusel postupně zátěž, která má výhledově čítat statisíce nových afrických vetřelců, rovnoměrně převést. To alespoň podle zbrusu nového migračního paktu, s nímž tento měsíc EU přišla. Bohužel, zatím jen velmi málo Evropanů si uvědomuje, jak dalece je EU nebezpečná a pro Evropany až genocidní.

Poté, co od začátku roku do dneška dosáhl počet afrických vetřelců, kteří dorazili ke břehům Itálie, rekordního počtu – 19 194, začaly na to konto nejvytíženější italské ostrovy uvažovat o uzavření země pro nelegální vetřelce, EU Itálii varovala, že hranice musí zůstat otevřené.

Ve stejném období loňského roku došlo k 5 135 přistáním, ale Řím, kde nyní vládne probruselská vláda, také nadále popírá důkazy a tvrdí, že „mimořádná situace na poli migrace neexistuje“. Celá jižní Itálie je přitom doslova ničena příchodem vetřelců a starosta Lampedusy, Totò Martello vyzval k uzavření přijímacího střediska kvůli šíření koronaviru.

Guvernér Sicílie zase upozornil na podobně tristní situaci na jejich ostrově. Řím, který je po odchodu Salviniho plně ovládán Bruselem, však uvedl, že přístavy musí zůstat dokořán a vetřelci tak stále přicházejí. Jen za posledních 48 hodin přistálo na Sicílii více než tisíc vetřelců. Přijímací středisko na Lampeduse bylo navrženo pouze pro sto míst.

Zatímco starosta a guvernér Sicílie hrozí uzavřením ostrova, Evropská unie vydala varování, že v žádném případě nesmí přístavy uzavírat a přestat přijímat africké nelegální vetřelce. Mluvčí Evropské komise pro migraci Adalbert Jahnz řekl: „Pokud jde o to, co se děje na ostrově Lampedusa, situaci pečlivě sledujeme a udržujeme kontakt s italskými orgány, ale všechna přijatá opatření musí být v souladu s mezinárodním právem a musí být dodrženo právo na azyl “.

Během online tiskového briefingu v Bruselu mluvčí EK připomněl Itálii, že nemůže dělat, co chce, protože EU „úzce spolupracuje s italskými orgány v otázkách migrace“.

Mezitím se loď britského pouličního umělce Banksyho, naplněná africkými vetřelci, dostala do potíží a muselo jí pomoci italské plavidlo pobřežní stráže. Záhadný umělec financoval nepoužívanou loď na lov vetřelců ve Středomoří. Nese jméno francouzského anarchisty, má německou feministickou kapitánku a britského majitele lodi: přístavy vykládky však zůstávají italské.

Loď importovala do Itálie 400 vetřelců, dle Banksyho jde údajně o součást protifašistického boje a ne o humanitární akci, jak to prezentují jiní pašeráci, třeba dobře známé německé neziskovky Sea Watch a Sea Eye. Němečtí a britští pašeráci jsou tak hlavními importéry muslimských afrických parazitů do Evropy.

Koncem května již protestující obyvatelé Lampedusy vyzvali k uzavření původního přijímacího zařízení pro africké vetřelce. “Je absurdní, že se migrantům podařilo nepozorovaně vniknout do přístavu navzdory několika radarům a četným hlídkovým člunům,” uvedl tehdy mluvčí protestní skupiny. Zatímco turisté nemohli do Itálie kvůli koronaviru, afričtí vetřelci pokračovali v příjezdu.

Už před časem se zjistilo, že si mírně nadpoloviční většina Italů přeje ITALEXIT. Myslím, že po diktátu EU, který bude mít za následek ještě rychleji rostoucí kriminalitu a zadluženost země, bude procento Italů, kteří zatouží po odchodu ze 4. říše a opuštění eura, ještě více. Každopádně poslední kroky Bruselu, který velmi striktně přikazuje zemím jako Maďarsko a Itálie, aby měly hranice zcela otevřené, jen dokazují, že hlavním účelem EU je likvidace Evropy a Evropana samotného tím, že celý kontinent zaplaví africkými muslimskými invazisty.

A na závěr ještě tři videa pro lepší představu o aktuální situaci na obou italských ostrovech.

Lampedusa

Sicílie – azylové centrum, které chtěl starosta uzavřít, ale EU to nakonec zakázala:

A ještě jednou Sicílie a vzpoura afrických vetřelců:

⚠️ 3.9.2020. Vzpoura nelegálních migrantů na Sicílii (Agrigento). Jedna skupina vylezla na střechu, někteří se pokusili o útěk! Protest proti podmínkám přijímacího střediska a proti opatřením, která ukládají karanténu… ⚠️ Evropané s náhubkama, měsíce zavřeni doma, ale nelegální migranti na nějaká pravidla hluboce kašlou ❗❗❗

Zveřejnil(a) Matteo Salvini – Sympatizanti z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska dne Pátek 4. září 2020

(Visited 470 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *