EU vyřadila maďarské město ze soutěže “Evropské město roku”, protože je tam příliš bílých lidí (videa)

Napsal
Sdílet článek

O tom, že EU je projekt sloužící mimo jiné i k likvidaci původního Evropana, nemám již několik let nejmenší pochybnosti. Dnes jsem narazila na již poněkud zastaralou informaci, která mi však v době, kdy byla událost aktuální unikla, nicméně já ji považuji za nadčasovou. To, že ideologie současné EU i jejích podporovatelů je založena mimo jiné i na nezřízené muslimské migraci, většinou Afričanů a Arabů do Evropy a nahrazení původních Evropanů těmito neevropskými migranty, snad musel zjistit každý, kdo politiku EU podrobně sleduje a není plně indoktrinován současnou mainstreamovou propagandou.

Proto mne příliš neudivilo, když jsem narazila na informaci, že před dvěma lety vyhlásila EU soutěž o “Evropské město roku”, jejíž pravidla však byla od samého začátku poznamenána současnou ideologií multikulturalismu. Podle všeho se do soutěže mohla hlásit jakákoli města v EU, přičemž v zadání bylo prezentovat dané město krátkým videem. Soutěž má pravděpodobně více kol, protože podle všeho má být výsledek soutěže, vyhlášené v roce 2018 sdělen až v roce 2023. To je ovšem celkem nepodstatné.

Důležitý na tom všem fakt, že vzápětí po vyhlášení této soutěže z ní bylo vyřazeno maďarské město Székesfehérvár Důvod nás, kdo činnost EU dlouhodobě sledujeme, nikterak neudiví.

Porota EU oznámila, že jeho propagační video ukazující nejkrásnější části města, šťastné páry a hrající si děti není vyhovující, protože má příliš mnoho šťastných bílých lidí, křížů, kostelů a málo imigrantů! 

Toto video prý nevyjadřuje evropskou kulturu. Porotě se zdálo, že město, kde není dostatek černochů, Arabů, mešit a chodících odpadkových pytlů není městem, které by patřičně vyjadřovalo evropskou kulturu. Šílené, že?

Tedy my bílí do Evropy údajně nepatříme, ale protože vlastně na jiné kontinenty nepatříme už vůbec, nejspíš bychom měli být dle Evropské komise zcela vymazáni ze světa. A ti poslední jedinci naší rasy by měli být nešťastní a živořit na ulicích coby bezdomovci. To je zřejmě představa EU, které vadilo i to, že jsou na videu prezentovaní bílí lidé šťastní a nejsou chudí.

Starosta města Dr. András Cser-Palkovics řekl, že rozhodnutí komise bylo založeno výhradně na politických otázkách. A podle jeho slov mu komise doslova vzkázala, že film pomíjí chudé a migranty, ale zároveň je tam příliš křížů, kostelů a co je ještě horší je postoj města, protože je to, co prezentuje, považováno za hodnotu.

Myslím, že většina z nás ví, co jsou to skutečné “evropské hodnoty” dle EU a jejích nohsledů. U nás jsou prezentovány homo pornohercem, sprostým cikánem či ještě sprostším řeporyjským starostou. Ti jsou přesně dle gusta EU. LGBT ideologie, masová muslimská invaze a stěhování Afriky do Evropy. To jsou dnes základní hodnoty dle zadání Bruselu

Zde je video, které EU diskvalifikovala:

Evropské hodnoty dnes nejspíš mnohem lépe prezentují třeba videa níže. Videa přímo z okolí centrály 4. říše, bílých Evropanů tam skutečně příliš moc neuvidíte:

Zkuste si představit, že by podobná soutěž probíhala třeba v Africe a že by porotci ze záběrů třeba nějakého somálského města zkonstatovali, že musí být ze soutěže vyřazeno, protože je tam moc černých a příliš moc půlměsíců a mešit. Ihned by byla takováto porota nařčena z rasismu a islamofobie.

Tedy nezbývá mi, než zkonstatovat, že porotci soutěže “Evropské město roku”, jimž vadí bílí lidé v evropských městech, jsou rasisté. 

A na závěr jen dodávám, že jsem velmi zvědavá na to, které město to ve finále v roce 2023 vyhraje. Bude to Malmö, Brusel, Paříž nebo Birmingham???

 

(Visited 1 120 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *