Eurosoudružka kádrovačka ze Seznamu v akci

Napsal
Sdílet článek

V poslední době se veřejný prostor přímo hemží různými kádrováky a práskači. Rekrutují se samozřejmě z řad těch, jejichž názor je ten jediný přípustný. Další takovou kádrovačkou je reportérka Seznamu, mladá eurosvazačka.

Ta se rozhodla inkognito navštívit přednášku pana Konvičky, na které měl hovořit jednak  o islamizaci, ale i o dalších hrozbách dnešní doby, jakými je například genderismus, či vytváření bezpohlavních entit (transsexuálů) patřičnou výchovou či zákony.

Eurosoudružka kádrovačka u tohoto videa uvádí, cituji:

Redakce upozorňuje, že i ve videu, které vám předkládáme jako součást dokumentární série, pronáší Martin Konvička problematické výroky. Některé se pohybují na hraně paragrafu trestního zákoníku o hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob.

Na videu je pouze úryvek oné přednášky, přesto na něm neshledávám nic, co by do dané klasifikace pasovalo. To, že je islám nenávistná ideologie, která se snaží už po staletí ovládnout Evropu, je nezpochybnitelný fakt, který nelze bagatelizovat. Naopak, lze jen s povděkem kvitovat, že pan Konvička tyto informace předává dál.

Stejně tak je vidět, do jaké míry dochází ke snaze stírat rozdíly mezi pohlavími. Vymýšlení dnes již nějakých 100 genderových identit, pojišťovnami plně proplácené operace změny pohlaví a genderová výchova, plánovaná již od jeslí, zcela jasně ukazují, kde jsou zájmy globalistů.

Každopádně mi podobní eurosvazáci připomínají kádrováky dob minulých. Pokud někdo nehovoří politicky korektně, je to “na hraně paragrafu trestního zákoníku o hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob”.

Tato nadšená eurosvazačka tvrdí, že se pan Konvička stáhl z veřejného prostoru.

Vážená eurosoudružko, on, podobně jako mnoho dalších se stejnými názory, z toho veřejného prostoru byl stažen, nestáhl se dobrovolně. Ostatně, totéž už tam zmínil i někdo z oslovených návštěvníků přednášky. Jinak samozřejmě občas napíše i nějaký článek, který si můžeme přečíst na různých alternativních webech a je také pravidelným hostem Svobodného rádia. Kdo se tedy o jeho názory zajímá, ten ví, že se rozhodně pan Konvička nestáhl. Pouze byl nuceně stažen z mainstreamu.

Tímto videem tedy – nejspíš zcela nevědomky – reportérka Seznamu ukázala v plné nahotě jeden nezpochybnitelný fakt. Mainstream, včetně veřejnoprávních médií, která jsme nuceni si i my, názorově odlišní platit, se snaží jakýkoli nepohodlný názor umlčovat a potlačovat, ne-li přímo kriminalizovat.

Vážená eurosoudružko, tímto jste ukázala pravou tvář současné doby, která absolutně popírá pluralitu názorů a sama jste – jistě zcela neúmyslně – upozornila na selektování názorů ze strany mainstreamu včetně toho, který si musíme povinně platit.

Zde tedy 1:0 pro pana Konvičku!! 

(Visited 172 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *