Evropa se nachází na rychlovýtahu do pekla, říká Tom Luongo

Napsal
Sdílet článek

Tom Luongo a mnozí jiní, mají za to, že jak v červenci 2012 prohlásil president Evropské centrální banky Mario Draghi, že „Uděláme cokoliv je potřeba, abychom zachránili euro,“ od té doby se Evropská unie (dále EU) dala na cestu finančního šílenství, které nepokračuje dobře, takže ani nemůže dobře skončit.

Jak říká Alastair Crooke, spojená Evropa neexistuje. Je zde pouze hrstka zemí, kdesi v Evropě, z nichž každá sleduje své vlastní zájmy. Spolupráce je možná pouze na dvojstranné bázi, mezi dvěma státy, ale ne celoevropsky. Spojené státy, nebo lépe řečeno CIA, které EU vybudovaly za účelem získat spojence za mořem, postupně došly k názoru, že to není spojenec, na kterého je spoleh. Důvod pro tento názor je neustále upadající úroveň NATO, které by sice EU ráda vybudovala, ale není ochotna ani schopna na to uvolnit finance.

Jedna ze záležitostí, která předznamenávala velké změny pro Evropu bylo to, když Spojené státy přestaly vyvíjet snahu, aby zabránily Číně a Rusku ve spolupráci a přestaly je udržovat vůči sobě nepřátelské. Ke změně amerického postoje došlo málem automaticky, pod vlivem jejich porážky v Afghanistánu, čímž Amerika zároveň ztratila cenné vojenské páky v Asii.

Druhá část těchto změn bylo nedávné setkání Šanghajské Cooperativní Organizace (SCO, Shanghai Cooperation Organisation), kde byla projednávána stavba čínského projektu nové „Hedvábné cesty“ (Belt and Road Initiative). Závěrečné prohlášení této konference spojovalo celý projekt dohromady s Euro-Asijským Ekonomickým Společenstvím (Eurasian Economic Community) a přibralo k sobě hlubší vojenské záměření.

Jinými slovy, Asie je spojována v jeden celek s pomocí Ruska a Číny a je ještě navíc vyzbrojována. Tento strategický tah byl umožněn právě tím, že Spojené státy vytáhly z Afghanistánu, což ještě víc urychlilo blížící se ústup Američanů ze Syrie a z Iráku. Ten už je plánován a to bez ohledu na to, co „Biden mumlá o opaku v období mezi jeho odpolední zmrzlinou a výměnou plen.“

Amerika změnila názor a Davos se přizpůsobil

To, že Amerika změnila názor na geopolitickou situaci bylo rovněž podmíněno tím, že si jejich vedoucí osobnosti konečně uvědomily a dokonce to i přiznali, že jejich finanční zdroje jsou omezené a že by bylo příliš drahé se dále zamíchávat do řešení podobných konfliktů.

Zatím co Davos (Klaus Schwab a jeho Great Reset) se snaží za každou cenu udržet EU v pozici síly skrze Bidenovu administrativu, americké a britské vnitřní proudy se odtrhávají od tohoto projektu a je pravděpodobné, že jak oni, tak i Wall Street a americký FED nebudou už dále souhlasit s programem Velkého znovunastavení (Great Reset).

Takže když tito velcí hráči opustí Davos program, pak mají na vybranou buď Rusko, nebo Čínu. A byla vybrána Čína. Kupodivu, Davos pochopil a změnil strategii v souladu se současnou náladou. Tím pádem už nepostupuje podle plánu, ale musí improvizovat a to nepřináší vždycky ty nejlepší výsledky.

Proto byl Biden poslán v červnu do Ženevy, aby dojednával skončení války na Ukrajině. Bidenova administrace rovněž žádala Moskvu, aby se spojila s Victorií Nuland, která je vysoce kvalifikovaná jednatelka pro tyto a podobné záležitosti. Nuland je toho názoru a neváhala to vyjevit veřejně, že Protokol z Minsku je ta jediná cesta, jak ukončit vojenský konflikt na Ukrajině.

Minský protokol podepsali dva zástupci států, jeden za Ukrajinu, druhý za Ruskou federaci a ten třetí byl za Organizaci pro bezpečnost a kooperaci v Evropě. Jednání se rovněž zúčastnili zástupci Francie a Německa a závěrečný výrok byl okamžitě přestat bojovat na Ukrajině na všech frontách.

Demilitarizace Evropy

Tím pádem ale NATO pozbylo další kus své důležitosti. Rovněž obdrželo řádnou facku, když Rusko od nich vytáhlo své ambasádory, což opět signalizuje zhoršení statusu této organizace. Dokonce i bývalý president Trump se vyjádřil proti nim, zřejmě pro ně neměl velký respekt. Je pravda, že NATO se jeví jako banda snobů, kteří se rádi procházejí v ohvězdičkovaných a ošňůrkovaných uniformách se zlatými knoflíky a dělají vlny ve společnosti jim podobných.

Je pravda, že se Evropa postupem času značně demilitarizovala. Veškerá vojenská moc a připravenost je ta tam. Dnes se nedovedou ubránit ani zástupu emigrantů z nejzaostalejších zemí světa, kteří přijdou s holýma rukama a v sandálech. Francouzský president Macron by rád armádu znovu vybudoval, ale může se snažit jak chce, není stavu to docílit, protože to by stálo tolik peněz, že by Evropu hyperinflace neminula a s ní by přišly obrovské dluhy a nutně by musel následovat univerzální základní příjem pro každého a digitální peníze na okradení nás všech.

Francie se možná ještě stále cítí uražena tím, že Australie zrušila zakázku na francouzské ponorky v hodnotě 56 miliard Euro. Francie dokonce šla tak daleko, že v důsledku tohoto činu odvolala francouzské ambasádory z Australie.

Proč došlo k něčemu takovému je snadné uhádnout, protože situace se takto vyvinula po vytvoření trojlístkového obranného paktu mezi Austrálií, Británií a Spojenými státy, ke kterému došlo 15. září 2021 a který je nazýván AUKUS. (A-Australie, UK-Británie, US-Amerika). Tento pakt zaručoval Austrálii atomové ponorky z Ameriky, za účelem ochrany Pacifického oceánu. Austrálie získá ještě další nejmodernější vojenské vybavení, což je všecko podnikáno kvůli obavám z roztahovačných tendencí Číny, která se zdá být rozhodnuta začít dobývat svět.

Jelikož v tomto směru AUKUS nemohl spoléhat na dostatečnou pomoc EU a NATO, ani co se týče vylepšení jejich vojenských schopností nákupem nových, modernějších zbraní, EU a NATO se ocitly na zadním hořáku a přestaly být světově důležité. Presidentka Evropské komise Ursula von der Leyen se k tomu uraženě vyjádřila na CNN, že ať si AUKUS nemyslí, že po něčem takovém bude všecko pokračovat dále tak, jako dříve. Tím ovšem dala najevo, že doopravdy neví, co je plánováno a že nemá vnitřní informace. Není součástí hry.

Demilitarizace Evropy ale měla svůj význam, i když opět skrytý. Velcí světoví hráči zkoušeli zajistit, že Evropa nebude napadena v další „velké válce,“ která má nastat mezi Spojenými státy a Čínou a má být vedena v Pacifiku. Toto uvažování je založeno na skutečnosti, že Amerika se snadno dostala z následků 2. světové války jen proto, že jejich průmysl nebyl bombardován. Dva velké oceány se postaraly o to, že se jejich země válka ani nedotkla. Takže když bude známo, že Evropa je na tom po vojenské stránce politováníhodně, nikdo se s ní nebude zdržovat. Jestli je to správná úvaha, to se teprve uvidí.

Kdyby došlo k válce mezi Spojenými státy a Čínou, Evropa je pak chráněna Asií a Afrikou. Takže když bude sedět doma a nebude vystrkovat růžky, je pravděpodobné, že se jí válka vyhne. To by mělo ještě další význam v tom směru, že kdyby ji světoví boháči považovali za dostatečně bezpečnou, pak by všecky své peníze převedli právě tam, ve snaze ochránit je před válečnými nehodami.

Ten problém je, že jak Spojené státy, tak Rusko a i Čína o tomto plánu dobře ví a všichni zkoušejí podniknout kroky, aby neuspěl.

Davos také spekuluje – jak jinak

Také Davos na toto všecko spekuluje, ale trochu jinak. Myslí si, že mohou udělat to stejné, co udělala Amerika po 2. světové válce, takže stále dál chtějí zničit střední společenskou vrstvu a zavést svůj vlastní digitální finanční systém a hromadnou špionáž na zotročení lidstva.

Davos sám ale na tom není příliš dobře. Všecko co podnikají, veškerá ta propaganda, manipulování voleb a nastolování ovladatelných vládců po světě, spolu s vylepšováním jejich technokratického snu o digitální měně a dokonalém špionážním systému pro nás všecky vyčerpává jejich finanční základnu. Dnes už jsou tak drzí, že – asi kvůli pudu sebezáchovy – otevřeně lžou v těch nejvíc nesmyslných záležitostech, jako je třeba změna klima. Také jejich pomocníci v Americe a jinde se ukazují být obzvlášť neschopní.

Jejich plán byl, odstranit Trumpem zavedené zrušení Pařížské dohody, která se týká nevědecké a ničím neopodstatněné teorie o změně klima. Davos a tajná sestava (deep state) se zkouší za každou cenu k tomuto plánu a k jeho nesmyslným podmínkám vrátit. Proto Davos nastolil v Americe Bidena, aby bylo možno v plánech, Trumpem a Brexitem přerušených, pokračovat.

Davos si rovněž nepřeje válku s Ruskem a je ochoten ukončit bojůvky na Ukrajině mírumilovným způsobem, s minimálním zjevným cizím vlivem. Zkouší tak zachránit cenné zdroje, jinými slovy zkouší ušetřit a pilně v Evropě buduje proti-americkou náladu. Proč? To zbývá vědět, ale zdá se, že to všecko má sloužit tomu, aby se Spojené státy mohly přeorientovat na válku s Čínou, která už válečně naladěna proti nim je. Je to možná snaha odvrátit to nejhorší, jelikož v současné době Čína doslova obklíčila Ameriku, její jednotky tajně vnikly i do země a jen čekají na daný povel, aby zahájily útok jak zevnitř, tak zvenčí.

Západ je na mizině, to je ten důvod

Proč všichni zaráz změnili názor na Rusko, včetně Británie, která byla vždy nesmlouvavě proti Rusku, je možno vysvětlit opět jen s pomocí financí. Když začnou finanční zdroje vysychat, když všecko stojí mnohem víc, než bylo plánováno, pak je nutno přistoupit na plán B a začít dělat něco zcela jiného.

Celý Západ je na mizině a nikdo nemá dost peněz na to, aby si mohl dovolit vést válku na dvou stranách, což je s Čínou a s Ruskem a zároveň držet v šachu centrální Asii, za účelem udělat svět bezpečným pro Zionisty v Israeli.

Válka s Čínou se zdá být nevyhnutelná, Amerika má již dokonce své jednotky na Taiwanu a i když je tam pouhá hrstka vojáků, přesto tam jsou a jejich přítomnost je dostatečná na to, aby na ni Čína zareagovala. A Čína zareagovat musí, jinak by „ztratili tvář,“ jak říkají, neboli ponížili by se a to Asiaté považují za horší než smrt.

Když jim plán s Covidem-19 v květnu 2021 zkolapsoval poté, co americký senátor Rand Paul konfrontoval Dr. Anthony Fauciho a odhalil ho jako lháře, celá strategie se začala posunovat a jako řešení ze situace se nabízí pouze válka s Čínou. Současní politikové zjevně nejsou diplomati, takže kolem sebe tlučou jako blázni kvůli sebemenší příčině.

Covid je podvod a injekce jsou smrtelné

Také Davos plně závisel na Covidu a na panice, kterou vyvolal. Mysleli, že jim to umožní nelimitované utrácení, takže budou moci nastolit svůj plán totalitárního zotročení lidstva a digitálních peněz. Jenže Covid nevydržel, snad proto, že to všecko postupovalo příliš rychle. Injekce zabíjejí lidi, jsou velice nebezpečné a ještě ke všemu jsou pro převážnou většinu naprosto zbytečné. Jak na to postupně lidstvo přichází, odpor nabývá na síle a celkový kolaps lží s Covidem je za rohem.

Protesty v Itálii proti Zeleným pasům a proti Mariovi Draghi pokračují. Media to zkreslují tím, že kde je obrovský dav protestujících, tam ukazují starší záběry prázdného náměstí a prázdných ulic. Jestli ale protesty docílí odstranění Zelených pasů, pak celý plán Davosu na digitální měnu a na naše zotročení přestává být udržitelný a musí nutně zkolapsovat.

Je pravda, že mnoho těch, kteří uvěřili na smrtelně nebezpečný Covidu-19 a později pochopili, že byli ošizeni vlastní vládou, se dnes stydí za svou naivnost a přejí těm neočkovaným, aby na Covid zemřeli. Jenže zde není další zastírání na místě: celou dobu jsme byli dostrašeni z jakési pohádky, což byl příběh, vymyšlený na naše podmanění, a v žádném směru jsme nebyli ohrožování ničím, ani nějakým virem ne. Je nutno si přiznat, že jsme udělali chybu, když jsme na tak průhlednou lež uvěřili, odhodit hadry přes obličej a pokusit se ze všech sil uvést svět do původního stavu. Jiné východisko zde není.

Takže – co nás čeká?

Původní plán byl údajně změněn tím směrem, že Evropa bude přenechána na pospas Rusku, což je cena, kterou globalisté zaplatili za svůj neúspěch. Bude to rovněž znamenat rozdělení EU. Davos, ve své tupohlavosti stále ještě doufá zotročit lidstvo pomocí neustálé špionáže, dozoru a příkazů, včetně digitálních peněz. To je samozřejmě nesmírná hloupost, ale nakonec – všichni víme, že komunismus sám je totální hloupost a Davos, to jsou kutí komunisté.

Francie přesto zůstává Davosu věrná a jejich vrcholně korupční politikové s tím jdou. Dokud nebude jejich střední vrstva řádně okradena inflací, do té doby neprohlédnou snadno. Německo je na tom podobně, ale čeká se, že Němci sami svými protesty navodí změnu politického systému.

Bývalé východní Německo dává jasně najevo svůj názor. Jejich hromadné deklamování při protestech „Let’s go Brandon“ je zastírací manévr, kterým ve skutečnosti myslí – slušně řečeno – „k čertu s Bidenem.“ Na vysvětlenou, Brandon Brown je automobilový závodník.

Přes všecky příznaky hroutícího se Davosu, tito lidé stále ještě zkouší uplatňovat svůj vliv a své plány na zbytek populace. Ta jediná cesta ven z tohoto chaosu je, když lidé pochopí o co jde a hromadně řeknou: „Dost!“

Takže dost s manipulacemi, dost s omezováním, dost s povinným očkováním a se vším ostatním. DOST! Máme těch triků, lží a podvodů všichni dost.

Nechte svět, aby se vrátil do normálu, dokud je to ještě možné.

  • JANE K.
(Visited 276 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *