Evropská justice jde nezvykle na ruku islámským radikálům, ve Švédsku osvobodili sympatizanta ISIS, který plánoval útoky

Napsal
Sdílet článek

Včera jsem zde upozornila na podivný rozsudek v případě Iráčana, žijícího na našem území, který finančně podporoval Islámský stát. I přesto dostal velmi směšnou tříletou podmínku. Nešlo než nesrovnat tento případ s nedávno udělenými tříletými podmínkami za pouhý „islamofobní“ výrok na Facebooku. Jenže k podobným rozsudkům, které jdou nezvykle na ruku muslimským vetřelcům, dochází po celé EU. Objednávka? Nebo jen další důkaz, že všichni mají téhož loutkovodiče? Loutkovodiče, který celou islámskou invazi a rozvrat našeho kontinentu organizuje?

Dnes jsem shodou okolností narazila na obdobný případ ze Švédska. I zde došlo ke skandálnímu rozsudku v případě zcela jasného islámského radikála. Švédsko s naší zemí srovnávám především proto, že je zde spousta paralel, především nejsme bývalé koloniální mocnosti a máme podobný počet obyvatel. Naše situace je navíc zcela totožná se situací Švédska zhruba někdy v devadesátých letech, kdy tam odrůstaly – podobně jako nyní zde –  generace indoktrinované multikulturní propagandou. Generace, které si nyní dobrovolně volí politiky, jejichž očividným cílem je vytvořit co nejrychleji ze Švédska jeden velký chalífát.

Jedenadvacetiletý muž, který se zabýval studiem  výroby výbušnin a zbraní ke spáchání teroristického útoku je nyní na svobodě. Podle soudu nebyl státní zástupce schopen prokázat žádný teroristický úmysl. V březnu 2019 prohledala policie dům nyní jednadvacetiletého muže ve Västras a zatkla ho. V počítači a telefonu měl muž mimo jiné uloženy materiály a filmy s instrukcemi, jak vyrábět a používat výbušniny a zbraně.

Jedenadvacetiletý muslim také studoval, jak zabíjet lidi nožem. Byl obviněn z „porušení trestního zákoníku za veřejné podněcování, nábor a podporu teroristických trestných činů a jiných obzvláště závažných trestných činů“, tzv. náborového zákona. Podle státního zástupce se muž podílel na pokynech s úmyslem použít je ke spáchání nebo účasti na teroristických činech.

„Obsah publikací a filmů je převážně násilné islamistické extremistické povahy s vazbami na teroristickou organizaci IS a existuje několik okolností, které naznačují, že muž mohl mít takový úmysl. Vyšetřování ukazuje, že muž, který konvertoval k islámu, projevil zájem o teroristické činy a vyjádřil své sympatie k nim a učinil prohlášení o teroristických činech na svých vlastních videích v mobilním telefonu,“ uvedl okresní soud ve Västmanlandu.

Okresní soud však přesto soudí, že muž neučinil žádné kroky, které by naznačovaly konkrétní úmysl plány zrealizovat. Podle soudu tedy není prokázáno, že obžalovaný, který trestný čin popírá, měl v úmyslu spáchat nějaké teroristické činy. Okresní soud proto obžalobu v plném rozsahu zamítl.

Nejsou vám už ty rozsudky po celé Evropě příliš nápadné? Zatímco kritici islámu dostávají u nás zatím podmíněné, v jiných zemích však již i nepodmíněné tresty, podpora islámského terorismu je zcela bagatelizována. Copak ten šílený rozpor nikdo nevidí? Jen v posledním asi týdnu jsem zde psala o několika velmi přísných rozsudcích za kritiku islámu. Oproti tomu včera – tedy v jediný den – padl u našeho soudu velmi mírný verdikt podmínečného trestu tří let za podporu ISIS a u švédského soudu byl včera pro změnu podporovatel ISIS zcela osvobozen!

A víte, co měly oba včerejší případy – tedy ten u nás i ve Švédsku – společné? Oba sympatizanti ISIS tvrdili, že oni ve skutečnosti ISIS nepodporují. A to přesto, že u obou byly nalezeny záběry masakrů a propagandistická videa ISIS a to přesto, že švédský muslim si plánoval výrobu výbušnin i útok a Iráčan, žijící v ČR zase posílal svému synovi, členovi ISIS, nemalé finanční částky, přičemž vše šlo na podporu Islámského státu.

To, co oba dva uvedení muslimové u soudu předvedli je příkladná přetvářka – takíja. Důkazy hovoří za vše, přesto oba soudy – jak švédský, tak český – se údajně řídí slovy obviněných, kteří v obou případech tvrdí, že ISIS nepodporují. Nic na rozhodnutí soudu nezmění ani u obviněných nalezené propagandistické materiály ISIS či další výše uvedené důkazy jejich inklinace k této radikální bojůvce, jejímž hlavním cílem je nastolení všesvětové vlády práva šaría a všesvětového chalífátu.

Pokud si pak tyto rozsudky srovnáme s jinými, o kterých jsem psala zde, zde a zde, kdy došlo k poměrně přísným verdiktům za „islamofobii“, pak nelze než zkonstatovat, že zde bezesporu existuje jakási „objednávka“. Tyto rozsudky totiž na hony zavání právem šaría, které kritiku islámu velmi přísně trestá.

Na závěr jen připomínám, že mimo jiné i o skutečnosti, že je islám v EU neúměrně protěžován, budu hovořit už v pondělí od 19 hodin.

 

5/5 - (1 vote)
(Visited 269 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *