Evropská komise připravuje jednotný pakt o migraci, který urychlí islamizaci zemí EU

Napsal
Sdílet článek

Už před časem jsem upozorňovala na to, že EU připravuje sjednocení migrační a azylové politiky. Dokumenty se budou schvalovat v září, poté by mělo být již zcela jasno, co vše se za tímto pamfletem skrývá. To, že půjde zcela zřejmě o stanovení „spravedlivé zátěže“, jak jiným slovem nazývají původní kvóty či sjednocení sociální politiky – tedy všude stejné dávky, což je ostatně v plánu již dávno, je více než pravděpodobné. I když jsou tam zmínky o ochraně hranic, tak všichni víme, jak taková ochrana ve skutečnosti funguje. EU a národní státy velmi štědře dotují pašerácké a integrační neziskovky, Frontex namísto hlídání hranic loví vetřelce z moře a vozí na evropskou půdu, EP schvaluje rasistické dokumenty a snaží se vytvořit tzv. „migrační dálnici“.

Evropská komise pracuje na evropském paktu o migraci, který má poskytnout „komplexní, udržitelný a krizový rámec pro řešení azylových řízení a migrace do EU“. Pakt pokryje celou migrační trasu ze země původu přes tranzitní státy do země příjezdu do EU. Na pozadí invaze v letech 2015/16 EK pokračuje v reformě společného evropského azylového systému. Navzdory určitému pokroku v probíhajících jednáních mezi členskými státy nebylo dosud rozhodnuto o udržitelném a budoucím evropském azylovém a migračním systému. Nový pakt je mimo jiné zaměřen na koordinaci ochrany hranic.

Plánuje se lepší spolupráce se zeměmi původu a jednání s migranty, kteří nemají nárok na ochranu. Podle EK je nový pakt nezbytný, protože žádný stát v Unii se nedokáže sám vypořádat s nelegální migrací. Žádná země se také nedokáže sama vypořádat se sekundární migrací v Evropě.

V Německu AfD projekt EU odmítla. Poslanec Evropského parlamentu, Bernhard Zimniok, varoval: „Agenda je jasná: migrační trasy by měly být vyklizeny, měla by být zřízena pašerácká kyvadlová doprava a brány Evropy by se měly otevřít celému světu. Chtěli by legalizovat další nelegální invazi do Evropy. Takhle se zbavíte Evropy!“

Od 30. července do 27. srpna dala EK občanům možnost vyjádřit se k paktu na své domovské stránce. Téměř všechny připomínky tento pakt dosud odsoudily.

Tak už chápete, proč potřebují většinu lidí uzavřít doma, jejich pozornost převést k zástupnému tématu „koronavirus“ a  země, kudy proudí nejvíc vetřelců do Evropy, úplně uzavřít turistickému ruchu? Vždyť právě nyní je ideální doba na zaplevelení Evropy jedinci, jejichž jediným zájmem je vysávat štědrý sociální systém evropských zemí a postupně celý kontinent islamizovat.

Už také chápete, proč je náhle potřeba dostavět další integrační centra pro mimoevropské cizince? Snad je vám už jasné, že zůstat v EU znamená zlikvidovat nejen vlastní suverenitu, ale časem i vlastní národ tak, jako se to během pouhých asi 15 let povedlo třeba Švédsku.

4.9/5 - (8 votes)
(Visited 3 893 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *