Facebook přitvrzuje cenzuru, v USA už s tím začal, EU bude následovat

Napsal
Sdílet článek

Facebook je názornou ukázkou  současné totalitní ideologie. Než někdo začne s typickou poučkou sluníčkářů o tom, že Facebook (ale i jiné cenzurní platformy) je soukromá společnost, která si může dělat co chce, tak zde se musím velmi silně vyhradit. V minulosti tam totiž žádná cenzura nefungovala a ta současná je čistě na „objednávku“ – tedy na zadání těch, kdo ve skutečnosti vládnou světu.

Jak jste možná sami již četli na mainstreamu, tak v USA už bojkotuje Facebook spousta firem, které si tam dřív zadávaly reklamy. Za tímto účelem dokonce vytvořily mnohdy nadnárodní korporace jakousi kampaň, kterou nazvali Stop Hate for Profit. Zdálo se jim, že Facebook maže příliš málo, požadují mnohem hlubší cenzuru. Podle současných informací tak dochází v těchto dnech k rušení celých účtů či Facebookových skupin, ale v USA existovala třeba i FB televize, ve které vypovídali exmuslimové o tom, jak jsou svými soukmenovci pronásledováni, varovali před islámem a vyprávěli o tom, jak jsou nuceni se často stěhovat a mnohdy i měnit identitu, neboť jsou pod neustálou hrozbou fatvy.

I tyto stránky byly kompletně smazány, údajně za nenávist. Nikdo přece nesmí slyšet skutečnou pravdu o „náboženství míru“.  Na druhou stranu v žádném případě Facebook nemaže nenávistné stránky aktivistů BLM, kteří vyjadřují až koncentrovanou nenávist vůči bělochům či jen lidem s jinými názory. To je totiž nenávist tolerovaná, či dokonce žádaná. Nikdo nemaže ani stránky muslimských imámů, ve kterých vyzývají muslimy k převzetí západního světa a nastolení všesvětové šaríi či třeba k nenávisti k bezvěrcům. Stejně tak jsou tolerovány různé pedofilní stránky.

Tedy v USA už v posledních dnech vymazali tisíce účtů avšak výhradně se jednalo o účty lidí, kteří nekonvenují se současným kultem tzv. liberalismu. Totéž se již děje i na území EU, kde je dokonce hlavní cenzorkou „Češka“ Jourová. A úsměvné je, že nejeden z těch, kdo ji díky své volbě na její post dostali, byl sám zablokován. Mimo Facebooku jsou dnes ale velmi přísně cenzurovány i jiné internetové platformy. Především je to pak znát v případě youtube, s čímž mám ostatně vlastní zkušenost, hned první pokus o založení vlastního kanálu dopadl smazáním během několika málo hodin, ne-li minut. A to jen za to, že jsem hovořila kriticky o islámu. To se dnes totiž nesmí. Předpokládám, že asi stejný důvod měl youtube i v případě nedávného smazání účtu Tomia Okamury.

Tedy maže se ve velkém, především pak jakékoli účty, kde se nerazí oficiální politika adorace islámu, muslimské invaze, LGBT, genderismu, BLM a dalších atributů současné vládnoucí ideologie. Samostatnou kapitolou je pak COVID-19, opět je cenzurováno cokoli, co nejede „v lajně“ oficiální propagandy a to i tehdy, kdy se tato propaganda ukázala být lživá a manipulativní. Youtube i Facebook vše k podobné tematice ve velkém maže, a to zejména tehdy,  není-li to v souladu s propagandou Gatesovy WHO.

Nesdílíte-li tedy k čemukoli výše uvedenému oficiálně prezentovaný názor a zatím jste nebyli smazáni, brzy vás to nejspíš čeká. Právě megakorporace jsou tedy těmi, kdo nad cenzurou dohlíží, neboť ve skutečnosti tyto korporace vládnou celému světu. Nevěříte? Myslíte, že se to týká pouze USA? Pak jste na omylu.

EU funguje úplně stejně. EK je přímo ovládána lobbisty těchto megakorporací, v jejichž zájmu po celou dobu pracuje. EU byla založena právě ku prospěchu těchto svět ovládajících korporací, ne ku prospěchu Evropanů. A právě proto tyto korporace vyzvaly i ty další, působící na území  EU, aby přikročily ke stejným praktikám a přestaly na Facebooku inzerovat, dokud nedojde k vymazání všech stránek, které neodpovídají současné ideologii.

EK už na prosinec dlouhodobě připravuje zákon, který by měl zasáhnout nejen sociální platformy (youtube, Facebook, twitter apod.), ale prakticky celý internet. Zodpovědnost za zveřejněné články či výroky pak ponesou vlastníci daných platforem a ne autoři. Tímto se dojde nejspíš k tomu, že budou mnohé diskuze rušeny či velmi pečlivě cenzurovány.

Tedy v nejbližší době nás čeká taková cenzura, jaká zde ještě nikdy za posledních 30 let nebyla. V USA už to začalo a je nasnadě, že právě tam to souvisí s nadcházejícími prezidentskými volbami. Blokovány jsou totiž i mnohé stránky, které podporují Trumpa. V EU se k podobné cenzuře  pravděpodobně přikročí co nejdřív. Pro globalisty velmi nebezpečné jsou totiž tendence, které se ukazují třeba v Itálii, kde by mohlo dojít dokonce k tomu, že by příští volby vyhrály strany Mattea Salviniho a Giorgie Meloni. Se zájmem poslední dobou sleduji situaci třeba ve Švédsku a mohu potvrdit, že Švédové se začínají probouzet a nyní tam jsou již dvě strany, které jsou zásadně proti invazi a EU a – kupodivu – jejich preference rostou.

O regulérnosti voleb si nedělám žádné iluze. Ale právě tyto a některé další země jsou varovným signálem pro bruselské potentáty i pro korporace, v jejichž zájmu byla EU založena. Proto musí být zavedena mnohem přísnější cenzura názorů, které tito antiglobalisté razí. Jejich názory nesmí být slyšet. A to je i hlavní důvod, proč korporace na cenzuru přes finance tlačí. A je jedno, zda se jedná o USA nebo EU, jednotný názor se požaduje všude. Většina lidí tak bude nakonec odkázána na předávání informací jiným způsobem, než přes internetové stránky, provozované současnými internetovými giganty (Facebook, Google, youtube, twitter apod.).

Přiznám se, že Facebook právě kvůli jejich cenzuře nepoužívám a zcela zřejmě mi nebude umožněno používat ani youtube, takže v tomto ohledu by mi to mohlo být jedno. Nicméně právě tyto platformy jsou tím hlavním, co dnes ovlivňuje masy a snaha dostat tam výhradně jeden jediný názorový proud, neboť jakýkoli jiný názor je nepřípustný, není nic jiného, než čistý fašismus. O to spíš, že za vším stojí právě nadnárodní korporace, které tímto zcela jasně ukazují, kdo světu vládne.

Až vám tedy budou mainstreamoví politici tvrdit něco o jakési liberální demokracii, pak si uvědomte, že za tímto názvem se skrývá jediné: korporátní fašismus.

 

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 211 times, 1 visits today)
Sdílet článek

5 comments

 1. problém je možná i v tom,že M.Cukrberg facebook vlastně ukradl-kdyby to bylo jeho dítě,možná by za něj i dokázal bojovat,takhle je mu to ale ůplně jedno,když jako pravý žid jen sklízel ovoce z vynálezu druhých…
  Autorce zkusím doporučit VKontakte,do Ruska pracky těchto korporací a cenzorů zatím neddosáhnou a myslím,že je v RF i nějaká alternativa na YT

  1. Už jsem zkusila Czechbook – https://www.czechbook.net/hlavni-strana
   Ale tam zatím není příliš „živo“, nicméně necenzuruje se. Nakonec asi většina lidí přejde z FB jinam… O VKontakte jsem už slyšela, tak možná časem to tam zkusím.

   1. přiznám se,že o tomto jsem v životě neslyšel-a asi tam moc narvaný nebude smile Co si budeme nalhávat-veškeré obyvatelstvo ČR včetně Moraváků a Slezanů má tolik obyvatel,jako nějaká výska v jiných zemích..VKontakte vím,že se stává alternativou právě kvůli sluníčkářskému facebooku(dnes už asi není tak sluníčkovej,jak si hybatelé dějin představovali,ale FB tu cenzuru před lety dobrovolně začal a tak mu to patří)

    1. Jde tam přihlásit i přes e-mail. Ale také si nejsem jistá, jestli nejde jen o shromáždění odpůrců režimu na jednom místě… unknw

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *