Fašistická úderka z Milionů chvilek se opět aktivizuje

Napsal
Sdílet článek

Na úvod bych ráda ubezpečila, že jsem si plně vědoma, že demonstrace jsou běžnou součástí každé demokratické společnosti. Stejně tak nerozporuji právo kohokoli demonstrovat svůj názor. Potud je tedy vše v pořádku. Jenže…

Eurosvazáci z milionu úchylek deklarují, že svolávají demonstrace, cituji: „na obranu demokratických institucí“.

Dále tato dobře placená úderka říká:

Dalším krokem „proti pokračujícímu ničení demokratických institucí politiky“ bude spuštění vlny protestních akcí ve všech krajských městech ČR, kterou spolek oznámí v neděli 16. února.”

Co se těmto totalitu milujícím a pluralitu nenávidějícím eurosoudruhům nelíbí nejvíc? Nelíbí se jim právě to, že byl ombudsmanem po šílené, většinou lidí nenáviděné (ovšem těmito fašisty adorované) Šabatové zvolen pan Křeček. Byl zvolen zcela demokraticky, hlasy většiny přítomných poslanců. Tedy protestuje-li někdo proti demokratické volbě většiny a chce prosadit vůli menšiny, pak jej nelze nazvat jinak, než fašistou. Pokud by jen deklarovali, že se jim pan Křeček nelíbí, tak si jdou zademonstrovat, abychom viděli, že mají jiný názor, pak bych mlčela, vše by bylo v pořádku. Jenže oni tvrdí, že dochází k likvidaci demokratických institucí!  Jsou-li jejich zástupci zcela demokraticky zvoleni většinou, pak jsou tyto instituce demokratické.  Mnoha lidem se nemálo zajídala paní Šabatová a také jsme neprotestovali, jen jsme prostě doufali, že po ní přijde někdo názorově protikladný, což se naštěstí stalo. A o tom je demokracie.

Dále má tato úderka obavy o “veřejnoprávní média” a jejich nezávislost. Soudruzi, trošku pozdě. Od tzv. “spacákové revoluce” neexistují žádná nezávislá veřejnoprávní média, existují pouze média plně pod vlivem bruselské propagandy, jednoho jediného světonázoru, politicky závislá na stranách jako jsou TOP0,09, STAN, Piráti a další probruselští liberálové.

ČT musíme platit všichni, nicméně vysílá pouze pro tu část národa, která zaujímá ty jejich jediné přijatelné postoje. No, bodejť by se eurosvazáci z Milionů úchylek nezastávali hlásné trouby jednoho jediného povoleného názoru, ČT. Vždyť dělá jejich demonstracím neustálou reklamu! Umíte si představit, že by v ČT dělali reklamu třeba jakékoli plánované demonstraci proti islámu, proti migraci nebo proti EU??? Pamatujete si na demonstrace proti islamizaci, které proběhly asi 4 roky nazpět? Účastníci se o nich dozvěděli výhradně přes sociální média, internetové diskuze na alternativních webech a díky podobné “šeptandě”.

Navíc, všimli jste si ještě jedné zajímavosti? Pokud se pořádají sluníčkové demonstrace, ať už promigrační nebo právě demonstrace této úderky, tak jim je nenarušují žádné předem svolané davy. Přitom kdykoli byla svolána demonstrace proti migraci, islámu nebo EU, tak se okamžitě vyrojily podobné fašistické úderky, jako tato. Většinou se zaštiťují modrou fanglí 4. říše a vlajkou Antify. Pamatujete si na hlukovou olympiádu, která měla vloni narušit vystoupení stran protibruselské frakce ID na Václaváku?

Eurosvazáci se také obávají, že by se konečně mohla ČT změnou osazenstva rady ČT zdemokratizovat, cituji:

„Už v březnu doplní Sněmovna nové členy Rady České televize a Rady Českého rozhlasu. Podle výběru užšího okruhu kandidátů je vážný důvod k obavám, že by to mohl být jeden z kroků na cestě k omezení či likvidaci jejich nezávislosti na politicích.“

Tato fašistická úderka by nám měla nyní vysvětlit, co je to ta “nezávislost” ČT. Máme tomu rozumět, že závislost na těch “správných” politických stranách a servilnost vůči nim je “nezávislost”?  To jsem netušila. Já jsem si vždy myslela, že “nezávislost” znamená zcela objektivní zpravodajství, bez jakýchkoli doprovodných manipulativních komentářů, vyvážená prezentace různých názorů napříč politickým spektrem a informování nejen o tom, co se hodí do “bruselské lajny”.

Tragická ČT, na jejíž zpravodajství už se dnes může dívat snad jedině masochista, už dávno potřebuje velmi razantní změnu a také dohled. Stejně tak bychom měli být podrobně informováni o tom, jak se nakládá s vybraným výpalným. Chápu, že mafie zřejmě také neinformuje okradené podnikatele o tom, jak s jejich penězi z výpalného naložila. Nebylo by tedy načase se od té skutečné mafie odlišit alespoň v tomto ohledu?

Vážení eurosvazáci Mináři a Rolle, svolávejte si demonstrace jak chcete, demonstrujte si proti čemu chcete, ale netvrďte, že to děláte pro většinu lidí v této zemi a už vůbec netvrďte, že vám jde o demokracii. O tu vám totiž vůbec nikdy nešlo. V prvé řadě vám jde samozřejmě o prachy za aktivismus (nějakou činnost vykázat musíte, to chápu) a v té druhé o udržení koryt právě vám nakloněných institucí. A samozřejmě se vám jedná i o to, aby z politického života zcela zmizela pluralita, kterou jsme v tom roce 1989, kdy jste vy byli ještě na houbách, požadovali. Pro vás je pluralita sprosté slovo.

Tedy – nehrajte si na demokraty, když jimi nejste a nechápete, co slovo “demokracie” znamená. 

(Visited 182 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Jen pro pořádek připomínám, že televizi platit nemusíte. Stačí nevlastnit televizor. Potřebuje dnes někdo nutně televizor?

    1. Jde přece o princip. Pokud mám televizor, na ČT nekoukám a ještě platím třeba kabelovku nebo satelit, tak proč tu žumpu platit (totéž ČRo)? Nemělo by jít o dobrovolnost? Myslím, že třeba vyhazovat televizi jen proto, že někdo nechce platit výpalné, je nesmysl…

  2. To máte samozřejmě pravdu. Když ČT považuje své programy za tak hodnotné, ať si je zakóduje – a kdo neplatí, nedostane kód. Jak jednoduché! To samé ČRo.

    Pokud jde o mne, já jsem, znechucen, televizi skutečně vyhodil před cca 35 lety, od té doby ji nemám a žádnou újmu jsem neutrpěl. smile

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *