Finská feministická vláda chce přijímat muslimské vetřelce, s invazí pomáhá i Frontex

Napsal
Sdílet článek

O tupých feministkách, hájících migraci a islamizaci (a na druhé straně feminismus a LGBT) jsem se zmínila už v několika článcích. Jedná se o většinou pomatené sluníčkářky, které mají patřičně ideologicky vymyté mozky. Nicméně, pokud se jedná jen o nějaké aktivistky  či zaměstnankyně promigračních neziskovek, dá se to pochopit. I hlupáci mají právo na svůj názor, byť jej sami nedokáží obhájit (obhajoba na jedné straně LGBT a feminismu, na druhé islámu). A některé z nich to dělají čistě pro svůj vlastní profit.

Ve Finsku se však něco podobného dostalo do vlády. Tedy nevím, zda se jedná o tupost voličů, stejně, jako zvolených mladých dam nebo tato děvčata pracují na zadání na likvidaci vlastní země. Jsou zcela zřejmě něco podobného, jako nedávno zavražděná finská sluníčkářka, které navíc její afghánský vrah posléze uřezal hlavu. Ani podobné případy je od přijímání muslimských migrantů neodradí.

Teprve 34letá politička Zelené ligy Maria Ohisalo, která v rudozelené levicové koaliční vládě působí jako ministryně vnitra pod 34letou vůdkyní sociálně demokratické strany Sannou Marinovou, prohlásila, že Finsko se řídí společnou linií Evropské unie, aby „odmítlo pokusy Turecka používat lidi jako politické pěšáky“ – zároveň však uvedla, že rozhodnutí řecké vlády pozastavit žádosti o azyl je „špatné“.

Finská vláda podle veřejnoprávní televize Yle odsoudila rozhodnutí řecké vlády pozastavit žádosti o azyl  a navrhla, aby se jakýkoli finský personál na místě „pokusil podpořit Řecko“ přijímáním žadatelů o azyl.

„Postoj finské vlády je zde jasný. Když zabezpečujeme svoje hranice, dodržujeme mezinárodní závazky. Mezinárodní závazky zahrnují dodržení práva požádat o azyl. To je jedna z oblastí, kde se budeme snažit Řecko podpořit,“ řekla Maria Ohisalo.

Finové ovšem nejsou zdaleka jediní, kdo přijímání vetřelců podporuje. Dánský personál působící v řeckých vodách s agenturou Frontex, agenturou Evropské unie pro pohraniční a pobřežní stráž, se již pochlubil, že odmítl rozkazy řeckých vyšších důstojníků, aby obraceli zpět nelegální migranty připlouvající do řeckých teritoriálních vod. Takže Frontex (s dánskou podporou) jde proti rozhodnutí řecké vlády a migranty neposílá zpět do Turecka, ale přijímá je! Vzpomínáte si na to, co dělal Frontex ve Středozemním moři? Tam namísto ochrany hranic vozili africké migranty do Evropy!

Antiislamizační Finská strana – dříve Praví Finové – požaduje hlasování o nedůvěře levicové vládě kvůli jejímu postoji k situaci na řeckých hranicích. Vše dále zkomplikovala ministryně financí Katri Kulmuni (32), když uvedla: „Podporujeme Řecko v tom, aby drželo své vnější hranice. S tím souvisí skutečnost, že je třeba dodržovat mezinárodní právo a lidská práva.“  Strana Finů se domnívá, že to znamená změnu postoje vlády, neboť podpora úsilí Řecka udržet svou hranici a zároveň trvání finských politiků na tom, že budou přijímat všechny žadatele o azyl, jsou vzájemně výlučné pozice.

Finská vláda si přesto stále trvá na tom, že žádné migranty, kteří dorazí na jejich hranici, neodmítne.

Nicméně, mezi migranty prý už nějakou dobu koluje toto video, které má za účel odstrašit vetřelce od toho, aby měli o azyl ve Finsku zájem. Doporučuji shlédnout celé. Pro ty, kdo neumí anglicky, jen stručně: video začíná migranty, kteří si stěžují na poměry ve Finsku, kde se jim nelíbí. Dále má vetřelce odradit fakt, že je tam dlouhá a velmi studená zima, v létě mnoho komárů, migranti mají malé dávky, tak jsou nuceni žebrat, navíc by mohli mít muslimové problémy i s typickou finskou stravou, jejíž nedílnou součástí je i vepřové apod.:

 

Toto video může být pro Finy, kteří o vetřelce nestojí, jistou nadějí. Nebylo by od věci pořízení podobných videí i pro ostatní evropské země.

(Visited 254 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *