“Finské ženy mají příliš mnoho práv”, prohlásil Afghánec, který pobodal svoji exmanželku

Napsal
Sdílet článek

Právo šaría opravňuje pravověrného muslima také k tomu, aby si hájil svůj vlastní majetek, k němuž tak nějak automaticky patří i jeho partnerka. A neposlušná žena, která se rozhodne muže opustit, pak musí počítat s tím, že se stane obětí “vraždy ze cti”. Pokud náhodou – jako v tomto případě – vražedné řádění exmanžela s těžkými zraněními přežije, pak většinou s doživotními následky. V Afghánistánu, Pákistánu Íránu či Jemenu nejsou vraždy ze cti nic neobvyklého, přičemž svoje zvyklosti si muslimové přenášejí většinou i do Evropy. Ostatně, zde jsem už psala o mnoha případech ubodání, někdy dokonce dekapitace “neposlušné” ženy. Každý měsíc se i v Evropě nějaký podobný případ stane. A s tím, jak vyznavačů “náboženství míru” v Evropě přibývá, bude přibývat i podobných případů.

V pondělí byl ve Finsku u okresního soudu v severní Savonii obviněn z pokusu o vraždu 39letý Afghánec. Muž odmítl akceptovat rozvod a rozhodl se pomstít svojí bývalé manželce.

Ke krveprolití došlo na ulici v Kuopiu začátkem května. Muž cestoval z Jämsä do Kuopia, aby se setkal s dětmi. Muž dorazil do města na kole, přičemž měl u sebe nůž na ovoce. Místo a čas setkání bylo předem dohodnuto, ale podle obžaloby muž přijel dřív a na ženu si počkal asi kilometr od smluveného místa setkání.

Když muž ženu uviděl, vydal se k ní na kole. Pokusil se nejprve získat ženin telefon, protože chtěl zkontrolovat, s kým jeho bývalá žena mluvila. Bývalá manželka mu telefon odmítla dát dobrovolně, takže muž ženu ve vzteku napadl s nožem.  Podle obvinění poté muž ženu několikrát bodl nožem do zad, do oblasti horní části těla a krku. Nakonec ji bodal po celém těle, včetně trupu, rukou a hlavy.

V poslední době se s podobnými případy v Evropě setkáváme stále častěji. Pachatelé jsou nejčastěji Afghánci, ale rozhodně nejen oni. Společným jmenovatelem pachatelů je jediné: islám. Ostatně, také u soudu zcela jasně tento Afghánec ukázal, jak muslimové smýšlí o svých ženách – jako o majetku, se kterým si mohou dělat cokoli. Jeho prohlášení o tom, že “Finky mají příliš mnoho práv” hovoří za vše.

Snaha utajit tyto případy a představovat nám islám a muslimskou invazi podobně, jako multikulturalismus za cosi přínosného, má pak za následek další mrtvé. K těm totiž patří v drtivé většině případů naivní mladé Evropanky, jimž multikulturní propaganda totálně vymyla mozky.

(Visited 1 106 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *