Firma Gucci vychází vstříc genderovým inženýrům

Napsal
Sdílet článek

Již v mnoha svých článcích dříve jsem upozorňovala na jeden z aspektů současné ideologie, kterým je genderismus a stírání rozdílů mezi pohlavími.

Opakování je matkou moudrosti, proto si připomeňme, že například ve sportu už je celkem běžné, že se muž prohlásí za ženu a posléze závodí v ženské kategorii, což samozřejmě ženy díky jejich odlišné fyziognomii znevýhodňuje. Dnes už dokonce ani není třeba, aby byl muž přeoperován, stačí jen, když prohlásí, že se jako žena cítí.

Jenže v případě oněch sportovců se jedná o již dospělé jedince. Stírání rozdílů pohlaví je snahou genderových inženýrů už také u malých dětí. I proto vydalo naše MPSV příručku pro mikrojesle, kde mimo jiné nabádá k tomu, aby byly dětem podávány na hraní i hračky, které jsou určeny pro opačné pohlaví. To ve Švédsku jsou – ostatně, jako už tradičně – mnohem dál, tam dokonce ve školkách začínají používat neutrální zájmeno a vyhýbají se oslovení “on”, “ona”. Stejně tak pro rodiče používají už třeba i ve Francii obvyklé výrazy “rodič 1” a “rodič 2”.

A v Bruselu už před časem prošel genderový zákon, který postupně implementují do svých vlastních zákonů jednotlivé členské země. Tento zákon povoluje dětem od 12 let operativní změnu pohlaví a to bez souhlasu rodičů. Nutno podotknout, že tato šílenost má podporu i nemalé části našich poslanců. V některých “pokrokových” zemích už ovšem nechali sami rodiče změnit pohlaví i svým mnohem mladším dětem, které z toho ještě nemohou mít rozum. Podobný zákrok je samozřejmě nezvratný a daného jedince zcela vyřadí z další reprodukce.

Stírání rozdílů mezi pohlavími je samozřejmě zapotřebí provádět i navenek a plošně. Proto stále více slavných módních firem přichází s módními přehlídkami, kde jsou pánské oděvy takřka stejné, jako dámské. Na takových módních přehlídkách pak uvidíte vychrtlého mladíčka v letních šatičkách, dalšího ve “slušivé” sukýnce a jiného v krajkové blůzce. Dámské módní doplňky a nápadné líčení jsou samozřejmostí. Upozorňuji, že se jedná o čistě pánskou módní přehlídku, mezi modely není žádná žena (ale nezaručuji, že tam není třeba 20. nebo 45. pohlaví).

Ostatně, pokochejte se sami:

Je jen otázkou času, než se podobně začnou oblékat hollywoodské hvězdy, které jsou vždy ochotné podpořit kdejakou neomarxistickou šílenost. A za nějakých 10 let už nás v létě na ulici nepřekvapí mladí chlapci v květovaných šatech či džínových minisukních. Stírání rozdílů mezi pohlavími má samozřejmě za cíl omezit porodnost Evropanů, ale i Američanů a dalších občanů západních zemí, kteří si podobné vzory (nejen) v odívání berou zasvé.

Jakpak se asi budou pubertální chlapci v šatičkách vyjímat vedle chodících odpadkových pytlů, které u nás začnou také přibývat???

Dovětek: Tento článek věnuji speciálně panu Boušemu z diskuzí na PP, který má pocit, že podobně laděné články, upozorňující na neomarxistické šílenosti, v mém blogu chybí. Třeba si ve videu výše sám najde inspiraci. 😀 

 

 

 

(Visited 130 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *