Flegr prohozen skrz plot

Napsal
Sdílet článek
To, že se jakýsi násilník pokusil prohodit pana Jaroslava Flegra skrz plot, bychom měli řešit my ta tichá psychicky normální a “ne asociální”  většina.
Je to sice hezké, že pan Jaroslav Flegr chce řešit svůj mediální obraz aby zuřivce nedráždil, ale to není moc efektivní řešení násilí ve  společnosti, protože určitě platí přísloví: dítě si dovolí tolik kolik mu dovolí rodiče a dospělí si dovolí tolik, kolik mu dovolí společnost.

To nám ukazuje i situace ve Švédsku, kde se rozhodli násilníkům ustupovat  a proto počet No go zón tam  roste a počet Švédů kteří utíkají ze své vlastní země kvůli násilí také roste, např proto, že nechápou jak úžasně multikulturně obohacující jsou modřiny které jejich děti utrží ve školách kde vládne inkluze, je povinná školní docházka a zoufalé dopisy dětí rektorovi, jsou ignorovány.
Podle mne každý, kdo není schopen argumentovat verbálně a používá proto násilí, je buďto psychicky narušený chudák, který by měl brát psychofarmaka (nebo být za mřížemi léčebny), nebo primitiv a násilník, který patří za mříže a nemá volně pobíhat. K tomu je ale potřeba změnit – zpřísnit zákony a aktivně apelovat na politiky
Zásadní rozdíl mezi člověkem a zvířetem, je podle mne, že normální člověk by se měl umět ovládat a násilí jinak než na obranu lidí či majetku nepoužívat. Jsou ale případy, kdy  použití násilí i chápu (jako např. řešení stalkingu ženy kterou napadá nebo otravuje  nějaký gauner) ale i tam to není správné řešení, protože platíme daně aby stát zakročil a pořádné přísné tresty nebo psychiatrické umístění gaunerů by bylo lepší řešení.
Problémem jsou příliš sametové zákony které násilnosti dosti nepostihují a všeobecná zbabělá lhostejnost politiků k násilí.
V Příbrami, kde  se prý politici již delší dobou (podle toho co Příbramáci říkají) snaží vytvořit druhý Most, rozmnožením ubytoven, Příbramákovi, kterému to nebylo jedno, jakýsi politik před časem řekl, že dokud se to nestane veřejně řešeným problémem, tak to není politické téma.
A toto je ten problém tiché většiny, která je až příliš tichá, nechce řešit věci veřejně,  a nevyžaduje dostatečně vehementně zostření zákonů proti násilníkům.
Mezi tu slušnou tichou většinu počítám obzvláště romy kteří na těch ubytovnách bydlí, jsou slušní, nikoho nenapadají, neožírají se a nefetují a ze všech lidí nejvíce trpí právě oni nedostatkem přísných postihů a trestů proti násilníkům s kterými musí bydlet ve stejném domě oni i jejich děti.
Na Smíchově jsme navštěvovali přátele romy jejichž poznámky na adresu agresivních romů, kteří do Čech přijížděli ze Slovenska, nebyly ani trochu politicky korektní!
Všichni slušní lidé nezáleže na rase, politické příslušnosti, náboženství, či genderové příslušnosti by měli vyžadovat po politicích přísnější tresty násilníkům.
Prevence kriminality je sice dobrá věc, ale popírání toho, že by přísné tresty byly řešením ochrany slušných občanů je demagogie.
Během jak komunistické tak fašistické diktatury byla kriminalita nízká a po pádu diktatur vzrostla o stovky procent. (Ve Španělsku jestli se nemýlím až o 300%). Diktatury jakéhokoliv druhu nesnáším, a tak je lepší ve svobodné zemi začít myslet víc na oběti než na kriminálníky a podle toho i nastavit – zpřísnit zákony a zmnohonásobit tresty pro ty kdo násilí opakují.
Jak efektivně chrání přísné tresty slušné lidi ukazují i některé oblasti ovládané mafií kde se i ženy mohou pohybovat v noci zcela bezpečně a nikdo si nedovolí na ulici někoho okrást nebo napadnout. Můj strejda co žil v oblasti   Chicaga, kde to tak fungovalo, mi o tom vyprávěl.
 Sám jsem to zažil v Itálii, kde jsme přespávali v parku poblíž Palazzo dello Sport (vlezli jsme po kolenou dírou do podzemí kotelny jakési restaurace kterou mafie zlikvidovala). Ten park ovládala a chránila mafie, protože si tam milionářští synkové chodili nakupovat narkotika a bylo důležité, aby se někdo neodvážil je tam v noci okrást nebo napadnout a kazit jim tak kšefty. (buď by nepřežil, nebo by měl zpřelámané kosti).
Skutečně to tam fungovalo a potvrdil nám to kluk ze Španělska, který tam už 2 roky v tom podzemí bydlel a sami jsme viděli, jak když jeden z nás požádal hlídajícího mafiána v parku o oheň tak ten na něj namířil pistoli, což bylo jen takové něžné upozornění: “my vás tady tolerujeme, ale nezkoušejte se tu do něčeho míchat, nebo někomu škodit “.
Vládu mafie ale taky nepovažuju za ideální řešení, takže voliči, žádejte tvrdé postihy násilníků a nemlčte k lhostejnosti politiků vůči vám a vašim dětem a vůči nesmyslnosti inkluze, žádejte bezpečnost na školách viz chlapec v Příbramské škole údajně napaden nožem a zraněn 7 ranami a jednou pod okem –  zachránila ho židle kterou se bránil a učitel který ho vytáhl ze třídy (podle slov dětí. ).
Pan Flegr. jako jeden z mála odborníků dost  přesně a správně předpověděl vývoj koronavirové epidemie, nelibuje si v pokrytecky neurčitých frázích a mlžení, a sametovém zakrývání nepohodlných dat a prognoz, takže mnoha lidem zvyklých na pokryteckou korektnost a faleš proto leží v žaludku. Nevěřím ale, že uhýbání této sametové falši a pokrytectví ve společnosti je správná cesta.
  • Patrik Popp
(Visited 421 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Neřekl bych, že vakcinátora Flegra napadl někdo takový, spíš odpůrce vakcinace a strašení lidí, čímž se nejvíc “osvědčil”.

    Právě jsem zkoukl film Blade (1998) a tam se zmiňuje přeprogramování DNA pomocí viru.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *