Fotbalista z Konga byl ve Švédsku odsouzen za dvě velmi brutální znásilnění

Napsal
Sdílet článek

Znásilnění patří v posledních letech k jakémusi švédskému folklóru. O tom, že drtivou většinu těchto případů mají na svědomí vetřelci z Afriky a Asie, snad nikdo nepochybuje, ostatně, ke značnému nárůstu těchto případů došlo po roce 2015, kdy začali Švédové tyto invazisty vítat po statisících. Ale nemusí jít vždy jen o nelegální vetřelce, jak nám ukazuje případ, který se v minulých dnech projednával před soudem. Případ, který potvrzuje, že za tímto kriminálním jednáním stojí zejména rozdílná kultura, kdy především v afrických zemích je znásilnění celkem běžnou „zábavou“, protože se tam většinou nijak netrestá.

Konžský fotbalista Aristote Ingi M’boma byl odsouzen k trestu odnětí svobody za znásilnění dvou různých obětí v Ålandu. Aristote Ingi M’boma byl přijat do řad fotbalového klubu IFK Mariehamn a na začátku roku 2019 přišel do Ålandu, kde se nyní případu dostalo velké pozornosti.

Na jaře roku 2020 se Afričan dopustil brutálních znásilnění dvou různých dívek. A nyní byl vynesen verdikt. Státní zástupce požádal o pět let vězení za znásilnění, která jsou popisována jako obzvláště hrubá, krutá a ponižující. Nicméně, okresní soud se spokojil s pouze čtyřletým nepodmíněným trestem.

M’boma, který popřel všechna obvinění, také zaplatí náhradu škody svým obětem.  Obžaloba podrobně popisuje velmi ponižující a násilné metody, které Mboma použil proti svým obětem. Čin si navíc natáčel.

Aristote M’boma byl zatčen na jaře, když se objevila obvinění ze znásilnění. Jeden z jeho spoluhráčů byl předvolán, aby svědčil u soudu a jako důkaz u soudu byla použita také videa, která Mboma zaznamenal a policie zabavila.

Z obžaloby je patrné, že Mboma řekl jedné ze svých obětí, že jí chce ublížit a zabít ji, když spáchal znásilnění. Své oběti během brutálních znásilnění oběma rukama škrtil, jedné oběti způsobil vnitřní krvácení a zranění genitálií. Zranění druhé brutálně znásilněné oběti byla utajena. 

Takže dvě bestiální znásilnění černochem a pouhé 4 roky odnětí svobody s tím, že je pravděpodobné, že ho po polovině trestu propustí?  Dva zcela zničené mladé životy a násilník si bude za pár let znovu znásilňovat??

Tento rozsudek považuji za další výsměch evropské justice původním Evropanům.

5/5 - (2 votes)
(Visited 637 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *