Fotbalový fanoušek, autor nápisu „WHITE LIVES MATTER BURNLEY!“ byl vyhozen z práce za rasismus

Napsal
Sdílet článek

Fanoušek Burnley Jake Hepple, který se sám přihlásil k tomu, že vyrobil transparent s nápisem „White Lives Matter“, nechal ho přivázat za letadlo a během 30. kola anglické Premier League zorganizoval přelet vzkazu nad stadionem Manchesteru City, byl propuštěn z práce ve strojírenské firmě. A nejen on. Ze zaměstnání v kosmetické firmě byla vyhozena i jeho přítelkyně, která neměla s nápisem nic společného. Zaměstnavatelé obou pak zdůvodnili vyhazovy tím, že vžádném případě neotlerují projevy rasismu.

Přitom pokud je zde někdo rasista, tak jsou to právě všichni, kdo vystavují na odiv nápisy Black lives matter, zatímco nápisy All lives matter nebo White lives matter považují za rasistické. Dávají tím totiž najevo, že černé životy jsou nadřazené bílým či jakýmkoli jiným.

Rasisté jsou tak prakticky všichni, kdo neakceptují nahrazení slova „Black“ slovem „White“ nebo „All“. Pokud půjdeme do důsledků, pak jsou rasisté všichni, kdo aktivistickou hysterii pod heslem BLM vyvolali a nadále přiživují. Ti, kdo veškeré ty demonstrace, nepokoje a na ně navazující rabování vyvolali, ale i média, která je povzbuzují a adorují, jsou za tento protibělošský rasismus zodpovědní. Ale napadlo vás, že je za tím něco zcela jiného? Že jde jen o další součást celé jedné „agendy“??

Další rozeštvání společnosti pod záminkou rasismu, další perzekuce pod toutéž záminkou, další nepokoje a další radikalizace všech zainteresovaných skupin. Tedy jak radikalizace Antify, která je systémem díky své globalistické ideologii podporována, tak radikalizace všech na nepokoje napojených skupin, ať už se jedná o různá rasistická protibělošská uskupení nebo muslimy, kteří se k Antifě při demonstracích přidávali.

V době, kdy došlo ke zcela jistě záměrnému rozvrácení ekonomik vyspělých zemí, se k tomu přidávají i záměrně vyvolávané nepokoje, které se rozšiřují z USA do Evropy. Zatímco v USA je hlavním úkolem „sestřelení“ Trumpa a jeho nahrazení Bidenem (což se jim – doufejme –  snad nepodaří), tak v Evropě jde jen o další pokračování tažení proti většinovému bílému obyvatelstvu.  Nepokoje jsou navíc nadšeně podporované systémem, ale i režimu poplatnými presstitutkami, angažovanou prorežimní uměleckou úderkou či nadnárodními korporacemi.

K „honu na bělochy“ navíc dochází v době, kdy se záměrně praktikuje jakási genocida původního obyvatelstva Evropy a to na všech frontách:

  • genderově vyvážená výchova, která má za úkol snížit počty reprodukceschopných jedinců tím, že je jim odmala vštěpována možnost měnit si pohlaví či snaha vychovávat děti „bezpohlavně“ s tím, aby si dítě časem svoje pohlaví vybralo samo
  • protirodinná politika – v drtivé většině zemí EU je praktikována politika, která nijak nepodporuje rodiny s dětmi (vyjma rodin etnických a rasových menšin)
  • vytváření vzorce ideálního partnera – mladým (zejména děvčatům) je vštěpován do vědomí coby ideální partner černoch – viz různé reklamy, podobné páry jsou k vidění velmi často ve filmech, seriálech
  • import milionů mladých mužů tmavé pleti (černoši, Arabové ..) do Evropy, navíc většinou muslimů, zcela zřejmě i za účelem souvisejícím s předchozím bodem, přičemž děti takovýchto párů budou nejen správně tmavé, ale také po otci automaticky muslimové
  • protlačování LGBT ideologie a vytváření zdání, že být „homo“ je něco lepšího, pak se může identifikovat s touto komunitou i ten, kdo by byl jinak hetero – opět je takový jedinec většinou vyřazen z reprodukce
  • dlouhodobá nepokrytá podpora protibělošského rasismu – viz tento článek výše, ale i protlačování extremistů z řad protibělošských organizací do polidiky (viz Piráti, jinde Zelení – Antifa a její odnož GNWP)

K výše uvedeným bodům jen doplňuji, že vše se praktikuje výlučně ve směru k původním Evropanům, muslimům se nic podobného většinou nepodsouvá.

Podobné případy, kdy budou Evropané propouštěni za názory, kterými budou chtít vyjádřit svoji rovnost, budou zcela jistě přibývat. Dnes totiž jako běloch nesmíte vyjadřovat nejen nadřazenost, ale ani onu zmíněnou rovnost, můžete, či dokonce musíte vyjadřovat výhradně podřazenost či si sypat popel na hlavu za jakési imaginární viny. Máte tedy povinnost cítit vinu za to, že jste se narodili bílí. Šílené a zvrácené, že??

Pokud by Jake Hepple nechal nad stadionem proletět letadlo s nápisem, kde by bylo místo slova „White“ uvedeno „Black“, byl by zcela jistě adorován, v zaměstnání povýšen a jeho přítelkyně by také nepřišla o práci.

K tomu mi nezbývá než dodat, že právě ti, kdo neakceptují na transparentech slova „White“ nebo „All“ jsou sami rasisté.

4.9/5 - (7 votes)
(Visited 473 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *