Francie je ve válce s islámem, změnit to lze už jedině silou

Napsal
Sdílet článek

Nedávný průzkum zjistil, že většina Francouzů si začíná konečně uvědomovat že jsou islamizovanou zemí. A stejně tak si uvědomují, že nepůjde jen tak islám potlačit. V této zemi, podobně, jako v mnoha dalších, to už došlo příliš daleko. Zda si skutečně Francouzi svoji situaci uvědomují, se ostatně pozná po prezidentských volbách. Vzhledem k prezidentskému systému a tedy mnohem vyšším kompetencím prezidenta, než je tomu v systémech parlamentních, budou příští volby rozhodující. Macron se začal profilovat coby odpůrce islámu, aby vzal hlasy Marine le Pen, bude však záležet jen na samotných Francouzích, zda mu na to skočí a zapomenou, jak se zasloužil o ještě větší zaplevelení jejich země muslimy po invazi z roku 2015.

87% Francouzů souhlasí s tím, že ve Francii je nyní sekularismus v nebezpečí, a 79% s tím, že islám vyhlásil válku národu a republice. Průzkum provedla volební firma Ifop po vraždě učitele zeměpisu Samuela Patyho, který žákům ukazoval karikatury lžiproroka Mohameda během lekce o svobodě projevu.

Průzkum také zjistil, že politický vůdce, kterému francouzští lidé nejvíce důvěřují v boji proti islamismu, je Marine Le Pen. Poprava učitele podnítila četné masové protestní pochody po celé zemi na obranu svobody projevu a proti ovládnutí Francie muslimy.
Předchozí průzkum také zjistil, že Francouzi jsou stále více nepřátelští vůči vstupu více muslimských vetřelců do jejich země, přičemž 64% věří, že přivandrovalci mají na jejich zemi negativní dopad, zatímco 60% věří, že jejich další přijímání již není možné kvůli kulturním rozdílům.

Muslims Take over France from Planck's Constant

Od roku 2015 bylo v důsledku islámských teroristických útoků zabito více než 250 Francouzů. Většina předměstí velkých měst je plně ovládána muslimskými gangy a na mnoha místech se řídí právem šaría. V těchto lokalitách je neskutečně vysoká kriminalita, v jejich sousedství často hoří auta, ale někdy i domy. Mohamedáni napadají zasahující hasiče i policisty.

Kritici islamizace žijí pod neustálou hrozbou fatvy, k nim patří nejednou muslimy napadený Eric Zemmour. Právě tento francouzský intelektuál je zřejmě jedním z mála těch, kdo pochopili, v jaké situaci se země nachází. Nedávno vyzval k tomu, aby byly notoricky známé francouzské muslimské no-go zóny, které byly před časem zasaženy novou řadou nepokojů, znovu dobyty silou.

Zemmour, který byl minulý měsíc na ulici surově napaden levicovým muslimským aktivistou,  se zamyslel nad poslední eskalací muslimského násilí a uvedl, že situace je hrozná.
Argumentuje tím, že muslimští vetřelci převzali kontrolu nad francouzskými předměstími. Zemmour uvedl, že oblasti by měly být znovu dobyty zpět silou nebo zcela ponechány svému osudu.

To je situace ve Francii. Jenže jak dlouho trvalo, než si začali Francouzi uvědomovat, kam se tolerancí k islámu dostali? Francie doplácí především na svoji koloniální minulost, což je argument, který samozřejmě v případě této země může do jisté míry obstát. Ale třeba Rakousko nebo Švédsko jsou – co do procenta muslimů i jejich kriminality – ve velmi podobné situaci jako Francie a to bez toho, aby kdy tyto země měly nějaké kolonie. Jejich výchozí situace byla tedy totožná s naší.

Evropa nemá hranice a islám si zakládá především na svojí expanzivnosti. Základem islámské ideologie je ovládání nových území a cílem islámu je zavedení všesvětového práva šaría. Tato ideologie, horší, než nacismus nebo fašismus, se dokonce s podporou mnoha evropských, nemuslimy volených politiků, rozlézá po celém kontinentě jako rakovina. 

Francouzský spisovatel Zemmour, mnohdy cenzurovaný, to řekl jasně a výstižně. Islamizaci je možné se vyhnout jedině silou. Buď islamizované země dobydou svá ztracená území zpět, přičemž odhodí zhoubný falešný pseudohumanismus nebo budou muset území odevzdat. Jenže islám se jako rakovina rozrůstá a bují a postupně proroste celou zemí. Tedy odevzdat území není řešením.

A co země jako my, které jsou zatím v první fázi islamizace? Zde je ještě nějaká možnost změny v případě, že se podaří islám zakázat. Jak k tomu lze dospět? Jedině tak, že bude tato ideologie, založená na politickém islámu, uznána ideologií nenávistnou, přičemž ústavou pak budou všechny nenávistné ideologie zakázány. Islamizace je v posledních letech na nebývalém postupu také u nás, což můžete vnímat třeba jen tím, jak rostou počty kebabáren ve vašem okolí.

Nicméně našinci, podobně jako lidé v jiných méně islamizovaných zemích, zatím nedospěli  k tomu, aby si dosah současné benevolence či dokonce vstřícnosti vůči islámu dostatečně uvědomili. Do stejné situace, v jaké je nyní Francie, se postupně dostanou všechny evropské země. Výjimkou pak může být jedině ta země, která včas islám zakáže. K tomu ovšem nespěje ani jedna ze zemí EU. Pak si stejnou válkou, jakou brzy čeká Francie, projdou postupně všichni.

 

 

 

(Visited 811 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *