Francie: Muslimka opakovaně rozbila stovky lahví alkoholu v supermarketu, je prý psychicky nemocná

Napsal
Sdílet článek

A máme zde dalšího psychicky nemocného muslima, respektive muslimku. Zatímco muslimští muži si ve Francii zvolili za terč svých útoků kostely, katedrály nebo nedostatečně zahalené ženy, jistá muslimka si v Remeši posvítila na další islámem zakázanou neřest – alkohol. Po prvním útoku na láhve s alkoholem skončila žena na psychiatrii, odkud byla záhy propuštěna. Svobody pak muslimka využila k dalšímu útoku na neřestný obchod.

Muslimská žena v Remeši již podruhé za měsíc vyplenila regály s alkoholem v supermarketu, což způsobilo ještě větší škody na majetku, než při prvním incidentu.

K prvnímu útoku došlo 16. září v supermarketu Spar ve čtvrti Croix Rouge kolem 18.hodiny, kdy bylo možné ženu vidět, jak rozbíjí lahve s alkoholem, což činila do doby, než byla nakonec zatčena policií a odvezena na psychiatrické vyšetření.

Ve čtvrtek se žena vrátila do stejného supermarketu a začala znovu rozbíjet stovky lahví s alkoholem a vysvětlovala svědkům, že její náboženství, islám, zakazuje alkohol. Rovněž uvedla, že trpěla psychickými problémy.

“Byl jsem venku za dveřmi, když jsem zaslechl zvuk rozbitého skla,” řekl místní obyvatel. “Otočil jsem se a viděl jsem, jak ta žena všude hází lahve. Chtěl jsem ji přijít uklidnit, ale zaměstnanec mě zadržel, protože mi hrozilo, že mě láhve zasáhnou. “

Další svědek dodal: „Řekla nám také, že rozbila lahve, protože její náboženství zakazuje pití alkoholu. Je nesmysl to říkat. Nejsme v muslimské zemi, ale neodvážil jsem se jí odporovat, protože jsem se bál, že ji to naštve, když se nám konečně podařilo ji uklidnit. “

K těmto dvěma incidentům došlo dva roky poté, co skupina mužů v belgických Antverpách zbila muže a jeho syna poté, co si při pití piva sedli na terase halal restaurace. Oba muži museli být po útoku rozlícených muslimů hospitalizováni.

Ve Francii došlo k podobnému útoku také v roce 2016, když skupina muslimských mužů zaútočila na servírku v restauraci za to, že jiným zákazníkům podávala alkohol během ramadánu, přestože samotná servírka nebyla muslimkou.

Nedávno se také objevila zpráva o napadení řezníka, který si dovolil ve Francii prodávat vepřové, o útocích na mladé dívky v minisukních jsem se zmínila již výše. To pouze mainstream nepřiznal, kdo za útoky stojí. Francie, ale i Švédsko a postupně také zbytek Evropy, si bude muset na podobné útoky zvykat s tím, jak neustále rostou počty muslimů.

Tyto incidenty jsou totiž známkou postupné islamizace a přechodu na právo šaría…

 

 

(Visited 645 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *