Francouzský hotel, který měl sloužit jako dočasné azylové centrum byl natolik zdemolovaný, že je už coby hotel nepoužitelný

Napsal
Sdílet článek

Však to známe i z naší vlastní zkušenosti. Všichni víme, jak vypadají vybydlené domy, které stát poskytuje našemu vysoce protěžovanému a již dlouhodobě státem šlechtěnému etniku. Příbuznost jistě ne nenáhodná, ostatně, jde o “pokrevní bratry” Pákistánců, k nimž mají geneticky nejblíž. Nicméně předpokládám, že totálně zdemolovat přidělené bydlení zvládnou dozajista i vetřelci z Afriky.

Hotel ve francouzské obci Forbach, který byl používán k ubytování žadatelů o azyl, je již tak poškozený, že už nikdy nebudeí použitelný jako hotel. Bývalý hotel Ibis byl původně francouzskou vládou vyžádán k ubytování žadatelů o azyl a jejich rodin v roce 2017. Teprve v posledním týdnu vláda ukončila rekvizici a donutila vetřelce odejít.

Podle André Heintze, vedoucího skupiny Heintz Real Estate and Hotels Group, která nemovitost vlastní, jsou škody na hotelu rozsáhlé. André Heintz řekl, že renovace budovy by mohla stát až 1,7 milionu eur. “Byl to projekt, který měl původně trvat 18 až 24 měsíců. V tom všem jsme si prošli jen utrpením. Stát zabavil náš majetek, když se hotelovému průmyslu dařilo, a vrátil nám ho uprostřed COVID krize v naprosto tristním stavu,” řekl Heintz.

Obyvatelům okolí se také ulevilo, že žadatelé o azyl opouštějí oblast. Mnozí hlásili nadměrný hluk přicházející z budovy a hygienické problémy, dokonce proti invazistům sepsali petici.

” Ve dne i v noci, jsme nuceni snášet příšerný hluk. Nejhorší je to pak v létě. V teple se všichni přestěhují na ulici. Koupili jsme nebo pronajali luxusní byty, za které platíme značné daně. Usilujeme o určitou kvalitu života, kterou jsme neměli dva roky.” Petice zmiňuje zdravotní problémy v ulici a velmi špatné podmínky díky blízkosti hotelu s přítomností švábů, kteří se také dostali do všech přilehlých budov.

Salvatore Cilio bydlí naproti vchodu do starého hotelu. “Náš život se stal peklem. Nemám nic proti migrantům, ale centrum města pro ně není vhodné. Především je zde příšerný hluk: diskuse, výkřiky, hudba až do půlnoci, motory automobilů.”

“Vstávám v pět ráno, abych šel do práce, už to není možné. Vyměnil jsem všechna okna kvůli odhlučnění, ale ani tak nemůžu spát,” říká další obyvatel ulice,  Forbachois. Tvrdí, že vetřelci už vnikli do jeho zahrady a sklepa. Dveře budovy byly vyražené. “Ulice je špinavá s odpadky všude po zemi, odpadkové koše přetékající, všude se povalují lahve,” pokračuje padesátiletý muž. Odsuzuje mnoho známek neúcty a nezdvořilosti. Opakovaně musel do ulice volat i policisty. “Většinou nám bylo řečeno, že hlídky nemají čas přijít,” dodal.

Nyní již tedy byli vetřelci vystěhováni, nicméně hotel je v současné době na odpis. Toto je však jeden z mnoha hotelů, které jsou pro ubytování invazistů po celé Evropě využívány. Pak lze předpokládat, že stejně dopadnou i tisíce dalších hotelů, zejména ve Velké Británii, Francii a Itálii.

(Visited 1 139 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *