Francouzský Senát konečně přiznal, že se z Frankistánu stává chalífát

Napsal
Sdílet článek

Francouzi samozřejmě doplácí v prvé řadě na svoji koloniální minulost. Tedy zatímco třeba poměrně silně islamizované Švédsko doplácí čistě na vlastní stupiditu, způsobenou dlouhotrvající multikulturní propagandou, Francie pak doplácí především na to, že většina jejích kolonií se klaní Alláhovi, logicky pak svoji ideologii muslimové přináší i do jejich země. Muslimové, jejichž přesvědčení zcela vylučuje jiné právo, než právo šaría, se pak usazují v ghettech, která jsou dnes zónami, kde platí islámské právo víc, než to francouzské. To se ostatně ví už docela dlouho, jen se o tom zatím oficiálně mlčelo.

Zpráva sestavená členy francouzského Senátu podrobně popisuje šíření politického islámu po celé Francii a uvádí 44 návrhů na boj proti radikální islamistické ideologii. Zpráva, kterou sepsala vyšetřovací komise k islamistické radikalizaci a prostředkům boje proti ní, tvrdí, že radikální islamismus „je polymorfní, proniká do všech aspektů společenského života a má tendenci vnucovat nový sociální standard tím, že využívá svobody jednotlivce“.

Senátorka Jacqueline Eustache-Briniová, členka středopravých republikánů prohlásila, že téměř celá Francie je postižena radikálním islámem, a dodala: „Nemůžeme to přijmout. Teď nebo nikdy není čas nereagovat.“ Zpráva také uvádí, že v některých okresech země se objevil „islamistický ekosystém“, který zpochybňuje sekulární principy, jako je rovnost mužů a žen a práva homosexuálů.

Komise rovněž vydala 44 návrhů na zastavení šíření politického islámu, včetně zákazu všem imámům napojeným na radikální Muslimské bratrstvo kázat ve Francii a požadavku plné finanční transparentnosti náboženských organizací, které dostávají peníze ze zámoří. Islámské skupiny, které chtějí přístup k dotacím od místních orgánů, by také měly podepsat chartu zahrnující respektování hodnot republiky.

Zpráva přichází jen několik měsíců poté, co byl zveřejněn utajovaný interní dokument Generálního ředitelství pro vnitřní bezpečnost (DGSI), který ukázal, že nejméně 150 čtvrtí po celé zemi je „drženo“ islamistickými radikály. DGSI byla znepokojena vzestupem islamistických politických stran v místních volbách, jako je Unie francouzských muslimských demokratů (UDMF) – které se podařilo získat 40 procent místních hlasů v obci Maubeuge. Francouzská veřejnost vyjádřila negativní názory na téma islamizace, přičemž průzkum veřejného mínění zveřejněný v říjnu ukázal, že 61 procent Francouzů je přesvědčeno, že samotný islám je neslučitelný s francouzskou společností a jejími hodnotami.

Není poněkud pozdě? Ke zprávě tedy dodávám, že mimo to, že zaspali, skutečně „objevili Ameriku“.  Ta ghetta se jim formovala po mnoho desetiletí, ale francouzská společnost to dlouhodobě tolerovala. Islám je protěžován v celé Evropě, Francii nevyjímaje. A najednou si uvědomili, že v územích, která ovládají muslimové a kde si zavádí právo šaría, nemají homosexuálové a ženy žádná práva? Ale to je přece šaría, to je ten pravý islám.

Všech 44 návrhů je k ničemu a slouží jen k uklidnění už poměrně hodně naštvaných Francouzů, kteří – jak ukázaly průzkumy – by téměř jistě volili za prezidentku v nadcházejících volbách Marine le Pen, pokud by stanula proti Macronovi. Vydání zprávy lze tedy dát do souvislosti právě s prezidentskými volbami, které čekají Francii příští rok. A ve Francii je prezidentský systém, je tedy velmi důležité, kdo volby vyhraje. 

Vyháněním nejradikálnějších imámů se nic nevyřeší. S řešením islamizace by se muselo začít mnohem dřív, ovšem úplně nejlepší je prevence. Na tu už je však pozdě. Zákaz islámu by znamenal okamžitou občanskou válku, na druhé straně by to možná mnohé vyřešilo. 

Naivně si však myslet, že něco vyřeším v době, kdy už je pět minut po dvanácté, je více než naivní. I všichni tito francouzští Senátoři si musí velmi dobře uvědomovat, že islamizace Francie je zcela nezvratná, lze ji možná striktním zastavením invaze mírně zpomalit, ne však zastavit.

A ani bych se nedivila, kdyby příští rok vyšla „věštba“ z knihy Podvolení, kde autor píše, že proti Marine le Pen stane v roce 2021 v souboji o prezidentský post muslim. A dokonce i nemuslimové jej budou volit jen proto, aby nezvolili „extremistku“. Muslim nakonec vyhraje a nastolí právo šaría po celé zemi.

Francie je ztracená a ani tisíc návrhů na řešení islamizace nic nezmění…

 

4.2/5 - (5 votes)
(Visited 513 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *