Francouzský učitel přišel o hlavu (video + obrázek jen pro silné povahy). Kdo bude další obětí “náboženství míru”?

Napsal
Sdílet článek

Mám tím samozřejmě na mysli včerejší dekapitaci učitele, který si dovolil ukazovat žákům v rámci výuky o svobodě slova karikaturu Mohameda. Jak jistě i vy sami víte, tak Francie patří k nejvíce islamizovaným zemím Evropy, což je však v jejím případě především vina koloniální minulosti země. I když byl útočící muslim osmnáctiletý Čečenec , tak právě vstřícnost k islámu a radikální podhoubí francouzských mešit může být jedním z důvodů migrace značného počtu Čečenců do této země. Nicméně v Evropě je i spousta zemí, které žádné islámské území nikdy nekolonizovaly, a přesto se islamizovaly.

Muslim byl v pátek zastřelen policií poté, co sťal učitele Samuela Patyho (viz titulní obr.) na severozápadním pařížském předměstí Éragny ve Val-d’Oise a odmítl odhodit zbraň. Podle francouzských médií byl terorista vyzbrojen nožem, zbraní a na sobě měl výbušnou vestu.

O detailech útoku jste si mohli přečíst i na mainstreamu, já zde přidávám video události, kde můžete vidět i to, jak byl útočník zastřelen.

K případu už jen dodávám, že podle informací některých médií byl učitel již jistou dobu pod hrozbou fatvy, tudíž se dalo počítat s tím, že k podobnému činu dojde. Osmnáctiletý vrah měl navíc čtyři komplice, jednalo se o členy jeho rodiny.

Někdo si možná řekne, že učitel neměl “dráždit hada bosou nohou”. Jenže on jen šel jinou cestou než všichni ostatní, na rozdíl od většiny Evropanů věděl, že islámu nelze ustupovat a že je nutné upozorňovat na hrozby, které s islamizací souvisí. Je dost dobře možné, že on sám tušil, že se jednou stane mučedníkem. Jenže na druhou stranu už je podobných mučedníků po celé Evropě spousta a pomohlo to nějak? Probudilo to ten laxní zbytek slepých tupců?

Zamyslete se nyní sami nad sebou. Nepatříte k těm, komu je toto všechno jedno, protože si myslíte, že vás se to netýká a týkat nebude? K těm, kdo nevnímají, že naše země se také islamizuje? Co si mám myslet o tupém národě, který údajně, podle jakýchsi nedávných průzkumů, má v největší oblibě hlavního islamizátora naší země, jemuž se ne náhodu přezdívá Al Hamajda? Co si mám myslet o národu, který stále dokola volí strany, za jejichž vlády se zvedly počty muslimů v ČR v poměrně krátké době o zhruba 100%?

Co si mám myslet o národu, u něhož se stále větší oblibě těší Piráti, jejichž hlavním úkolem je zaplevelit naši zemi muslimskými vetřelci? Přitom důkazů je bezpočet, od chronicky známého videa, na kterém se šéf Pirátů Bartoš účastní demonstrace za přijímání muslimských invazistů, přes jejich novou senátorku za Střední Čechy, která zcela nepokrytě propagovala kvóty až po nedávné pirátské hlasování v EP,   kde jako jediní z ČR hlasovali pro tzv. “migrační dálnici”. I přes to všechno jejich obliba výrazně roste.

Nepoučíme-li se z chyb, které před námi udělaly jiné země, především pak Švédsko, jejichž minulost nebyla podobně, jako ta naše, koloniální, pak dopadneme úplně stejně. Sáhněte si sami do svědomí. Kolik z vás zajímá, zda strana, kterou volíte, podporuje islám či ne? Švédy to také nezajímalo, ani jedna strana jim prý islám neslibovala, ale také ho ani jedna z těch, které dřív volili, nechtěla zakázat. To už ovšem tupé voliče nezajímalo, což dnes dospělo k tomu, že ze Švédska bude do deseti let chalífát. A to skutečně nepřeháním.

Kam směřuje Francie ví mnohá tamní inteligence, za všechny mohu jmenovat  Michela Houllebecqa a jeho knihu “Podvolení”, která islamizaci této země předpovídá a myslím, že v mnohém se autor perfektně trefil. Na tristní situaci Francie upozorňuje také Marine le Pen, kterou si měli šanci Francouzi zvolit za prezidentku, ale nakonec si vybrali Macrona, který neúnosnou situaci jen prohloubil.

Francouzský učitel se tak stal obětí nejen nenávistné islámské ideologie, ale také dlouholeté politiky Francie a všech tupých voličů, kteří ze strachu před tím, aby nebyli nazváni extremisty, volili pro islám. Nakonec je však podobně, jako tisíce jiných obětí muslimské kriminality po celé Evropě, obětí promigrační a proislámské politiky EU i všech občanů, kteří ji bezvýhradně – třeba jen svojí vlastní volbou – podporují. 

Kolik dalších lidí skončí jako francouzský učitel, jehož dekapitaci muslimové oslavují??? (obrázek níže je jen pro silné povahy)

 

(Visited 1 304 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. Dovolím si parafrázi Švejka: “Děvět kulí, jako v Sarajevu”

    Zavraždil jsi? Zavraždil jsi takto odporným způsobem a jen kvůli názoru?
    Chcípni.
    Jak nemám rád policii, tady za jejím činem stojím.

  2. a takto dopadneme všetci európania len to chce čas a lahostajnosť
    kompetentných, primitivine opice sa prebúdzajú

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *