Gang muslimských násilníků z Iráku lovil své oběti v ulicích Berlína, ty pak byly hodiny brutálně znásilňovány

Napsal
Sdílet článek

Každý, kdo se více zajímá o islám a myšlení jeho vyznavačů, kteří se snaží ve všem následovat svého pedofilního lžiproroka Mohameda ví, že nemuslimské ženy jsou pro muslimy pouhou lovnou zvěří. Proto je považují podobně, jako Mohamed, za otrokyně, které jim musí být po vůli. Vždyť i Mohamed znásilňoval nemuslimky na dobytých územích. A Evropu už muslimové za dobyté území považují.

Muslimský gang vyrážel v Berlíně lovit ženy ve smečce.  Scénář byl pokaždé stejný. Muslimové mladé ženy přepadli na ulici a vtáhli je do svého SUV. Pak je jeden po druhém znásilnili. Znásilňování často trvalo celé hodiny. Nyní jsou z činů obviněni dva bratři z Iráku.

U krajského soudu byl nyní zahájen proces proti pachatelům těchto zrůdných činů. Obvinění Wisam (33) a Karrar (25) jsou oba narozeni v Bagdádu a mají irácké občanství. Starší bratr žije v berlínské čtvrti Charlottenburg, mladší v okrese Staaken. Byli za mřížemi od 25. března 2020, kdy byli vzati do vazby.

27. března 2018 došlo ke znásilnění 14leté dívky, kterou obvinění zatáhli násilím do auta a posléze  do bytu staršího z bratří.

6. května 2019 došlo ke znásilnění další ženy, která byla násilím na ulici  zatažena do jejich auta, místem znásilňování byl opět byt staršího z pachatelů.

K dalšímu znásilnění došlo 18. ledna 2020, kdy studentka střední školy Denise T. (18) opustila ve 3:30 ráno techno klub „Mensch Meier“ ve Storkowerstrasse a posléze byla oběma bratry a třetím mužem násilím zatažena do SUV KIA. Několikrát byla znásilněna na zadním sedadle a posléze i v bytě. V 7.20 ji zraněnou vyhodili v Charlottenburgu z auta a nechali ji ležet na ulici.

23. února 2020  Wisam B.B. vyrazil na lov se třemi muži do techno klubu „Berghain“ (Friedrichshain). Kolem třetí hodiny ráno muži zatáhli Undine N. (21) násilím do SUV. Také ona byla několikrát znásilněna. Pachatelé ještě předtím, než ji vyhodili na ulici, smazali všechna data o poloze z jejího mobilního telefonu.

Obvinění nyní odmítají vypovídat, zatímco znásilněné ženy jsou vystaveny hodinám výslechu. Proces by měl probíhat celkem 20 dnů. Advokátka Christina Clemm zastupuje studentku střední školy. “Byla v agónii téměř čtyři hodiny,” říká. Obvinění proto musí po výpovědi opustit soudní síň. Dívají se pak na mladé ženy, které předtím brutálně znásilnili, prostřednictvím videopřenosu. Veřejnost je ze soudního projednávání vyloučena.

Studie ukazují, že ve skutečnosti je nahlášeno pouze deset procent znásilnění a pouze deset procent z nich vede k odsouzení. Je tedy velmi pravděpodobné, že mají tito násilníci na svědomí mnohem více žen, které však znásilnění nenahlásily. Studentka střední školy si dokázala zapamatovat části SPZ a podrobnosti o místě činu, pachatelé také zanechali vzorky DNA i otisky prstů. Další pachatel, jejich komplic, byl zatčen teprve nedávno.

Verdikt bude vynesen 28. ledna 2021.

Znásilňovací gangy jsou dnes běžným koloritem všech multikulturně obohacovaných evropských měst. Velmi známé jsou případy gangů, které už dlouhé roky řádí ve Velké Británii, velký skandál byl před časem například ve Finsku nebo Švédsku. A jak je vidět, tak i oficiální statistiky potvrzují,  že nahlášené případy znásilnění jsou jen onou pověstnou špičkou ledovce, neboť většina žen ve snaze co nejrychleji na hrůzný zážitek zapomenout, znásilnění ani nenahlásí.

Podobné hony na nemuslimky budou v Evropě stále častější úměrně s tím, jak rostou počty muslimských vetřelců na našem kontinentě. Ostatně, sexuální otrokyně měl již Mohamed a každý pravověrný muslim následuje činů svého lžiproroka…

 

(Visited 6 274 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *