Gang vetřelců brutálně zbil starší švédský pár, policie nekoná

Napsal
Sdílet článek

V posledních dnech mají nejen švédští politici, ale také bruselská sebranka, plné huby “islamofobie” a “xenofobie” v souvislosti s pálením koránu a s tím, že si někdo dovolil s touto nenávistnou knihou hrát fotbal. Když dánští politici hráli ve Švédsku s koránem fotbal, byli promptně zatčeni. Když jsou velmi brutálně napadeni švédští důchodci, přičemž jeden z nich skončí v nemocnici a musí být operován, policii to příliš nezajímá a ani politici nevyjadřují sebemenší zděšení. Ostatně, jako vždy, když dojde na útok proti domácímu obyvatelstvu ze strany muslimských vetřelců…

V úterý zjistil 75letý pár, že asi 20 zahraničních sběračů lesních plodů obsadilo jejich pozemek. Konfrontace vedla k tomu, že dvojice byla napadena a zbita.

V příspěvku na Facebooku píše syn staršího páru o incidentu a o tom, jak žije v zemi, kde lidé mohou  beztrestně přijít, vloupat se na cizí pozemek a ukrást cizí věci. Píše také o tom, že byl jeho otec  tak brutálně zbit, že potřebuje operaci a že policie nedělá nic jiného než že jen shromažďuje data.

Incident se stal v úterý, kdy stará paní zamířila k jejich domku v lese, kde se rozhodli usadit na stáří, aby mohli dožít v klidu a míru. Když pak přijela na jejich soukromou lesní cestu, okamžitě si všimla, že tam stojí osm aut, která cestu blokují.

Žena okamžitě pochopila, že je to stejný gang, který byl už den předtím z místa vykázán. Zatímco parkovala, zavolala svému partnerovi, aby ho požádala o pomoc. Jakmile se tam muž dostal, atmosféra začala  houstnout. Když muž spatřil, že vetřelci ženu obklopili a začali ji fyzicky napadat, ihned zavolal policii a střelil do jejich auta. Mezitím začali být muži agresivnější a křičeli cosi v cizím jazyce.

Ve vzteku začal jeden z vetřelců na ženu útočit karatistickými kopy a vzal jí tašku. Její manžel se pak snažil útočníka zasáhnout, ale byl sám napaden a sražen k zemi, kde do něj čtyři z útočníků kopali, bili ho a to vše za nadšeného povzbuzování, smíchu a jásotu zbytku vetřelecké tlupy. Nakonec se páru podařilo dostat se na svůj pozemek, aby počkal na policii.

Jejich syn na FB mimo jiné napsal:

“Jedna věc je opustit stanový tábor v lese, ale zmlátit dva starší lidi je něco úplně jiného! To už ani nemůžete požádat lidi, aby přestali blokovat silnici, aniž byste byli zbiti? Jediné, co od nich rodiče žádali, bylo, aby přestali blokovat silnici. Oba už asi nikdy nebudou mít klidný život v důchodu. Budou se někdy znovu cítit v bezpečí ve svém každodenním životě? Oba skončili po napadení na pohotovosti. Doufám, že se zločin vyjasní a pachatelé budou usvědčeni. Bohužel si nemyslím, že se to stane. Mým absolutně největším přáním je, aby nikdo jiný nebyl vystaven tomu, čemu byla vystavena moje rodina. Je strašně nepříjemné vědět, že útočníci, kteří oba staré lidi zbili, chodí po lese někde ve Švédsku bez jakýchkoli následků.” 

Na cestě na místě činu zastavila policie několik lidí, které podezřívali, že by s tím mohli mít něco společného, ale nikdo nebyl zatčen.

“Nikoho jsme nezatkli, protože nemůžeme s jistotou říci, že lidé, které jsme zastavili, mají s incidentem něco společného,” řekl Daniel Wikdahl, policejní tiskový mluvčí. Některé z vozů podezřelých jsou nepojištěné a  mají falešné poznávací značky.

Nutno podotknout, že manželé vyfotografovali ještě před útokem jak auta, tak i některé útočníky. Je skutečně zajímavé, že od úterý stále policie nikoho nechytila  a to i přes nesporné důkazy.

Co myslíte, jsou toto (plus titulní foto) snad nedostatečné důkazy??

 

(Visited 174 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *