Gangy migrantů útočí i na děti

Napsal
Sdílet článek

Severské země – paradoxně ty, které neměly žádné muslimské kolonie – patří zároveň k zemím, které jsou ze všeho nejvíc postiženy kriminalitou migrantů a muslimských gangů. Zcela běžné jsou případy, kdy tyto gangy útočí hromadně na slabší jedince, tedy na ženy a děti. Alarmující je zejména rostoucí počet podobných případů, které jsou tam už na každodenním pořádku.

Jak jsem už mnohokrát uvedla, považují migranti, ale muslimové všeobecně nás, káfiry – tedy nemuslimy – za podřadné a podle toho se k nám také chovají. Dávky, které pobírají v zemích, kde žijí, či kde žádají o azyl, považují za povinnou daň podřadného káfira muslimovi, tedy za něco zcela přirozeného.

Stejně tak jim připadá normální znásilňování  nemuslimek, často i hromadné, neštítí se však útočit ani na děti. Jeden z mnoha takových případů se odehrál v Dánsku, kde jsou prý děti terčem podobných útoků migračních gangů poměrně často. Matka gangem migrantů zbitého chlapce napsala o své trpké zkušenosti, kdy byl její syn Lauritz velmi brutálně zbit, toto:

„Lauritz byl zezadu sražen a hlavou narazil do přední části jedoucího auta poblíž Gothersgade. Následkem úderu upadl do bezvědomí, nebyl tudíž schopen zbrzdit svůj pád rukama.  Poté tvrdě dopadl obličejem na chodník. Následně prý jeden pachatel vyskočil do vzduchu a Lauritzovi opakovaně dupal do obličeje. Krátce nato byl Lauritz odvezen sanitkou na traumatologické oddělení Národní nemocnice. Sedm hodin trvalo, než se z bezvědomí probudil. Teď je doma, ale má otřes mozku, zlomený nos a roztržené obočí.“

Matka se dále ptá, proč se to stalo a nechápe. Migranti prý takto útočí na mladé Dány zcela běžně, většinou oběť oloupí, ale často se jedná pouze o projev jejich převahy a zřejmě i snahu ukázat, „kdo je tady pánem“.

V uvedeném duchu se matka chlapce svěřila na Facebooku. V reakci se jí ozvala další matka, která se svěřila s tím, jak byl její syn přepaden dvěma Somálci. K ní se pak přidalo mnoho dalších komentujících, kteří se svěřili s obavami o své děti, které jsou denně vystavovány podobnému nebezpečí.

Ostatně, podobných případů se jen za tento týden (od pondělí) stalo v Dánsku hned několik, zde jsou další dva:

  •  V pondělí byl přepaden na ulici v Hillerødu šestnáctiletý chlapec dvěma mladými migranty jen proto, že se jim prý nelíbil způsob jeho chůze. Chlapce tedy zbili jen z rozmaru.
  •  Téhož dne napadli v Helsingøru čtyři cizinci sedmnáctiletou dívku. Opakovaně ji udeřili do obličeje a dupali po ní. S velmi vážnými zraněními byla posléze převezena do nemocnice.

Případy z tohoto článku jsou pouze za tento týden (dnes je čtvrtek, tedy za předchozí 3 dny), pouze z Dánska a navíc jen ty, které se nějakým způsobem podařilo alespoň mimo mainstream medializovat. Kolik je dalších zbitých dětí, které se nedostaly do nemocnice, protože dopadly lépe, lze jen stěží odhadnout. S podobnými případy se potýká také multikulturní Švédsko a další severské země. Ostatně, tyto země se potýkají také s mnoha případy brutálních znásilnění, nejednou končících těžkým zraněním či smrtí.

Mainstream se snaží podobné případy zamlčovat. Nicméně je už dnes jasné, že zatímco muslimská komunita se v těchto zemích nebývale rozrůstá, počty původních obyvatel naopak klesají. Je nasnadě, že podobných případů bude přibývat úměrně tomu, jak budou pachatelé cítit celospolečenskou převahu a – co více – mnohdy dobře ví, že jejich trest bude směšný či dokonce žádný. Nikdo z nich se nebojí vězení na úrovni sanatoria, kde naopak svoje radikální názory ještě mezi soukmenovci utuží.

Prvním krokem k tomu, abychom jednou nedopadli podobně, jako tyto země, je zákaz islámu. V zemích, kde je muslimům vytvářeno patřičné zázemí, už budou jejich počty pouze přibývat. A v momentě, kdy začnou vznikat no-go zóny, potažmo i podobné gangy, bude stejná násilná činnost obvyklou i u nás podobně, jako je tomu v těchto zemích, které nechaly islám bujet jako rakovinu. I tyto země byly relativně nedávno jedněmi z nejbezpečnějších zemí v Evropě. To skončilo otevřením se zhoubnému kultu multikulturalizace a islámu. 

4.7/5 - (3 votes)

(Visited 1 539 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Já na zákaz islámu čekat nebudu. V tuzemsku je zatím klid, ale kdyby začalo jít do tuhého, mám plán.

    Je mně něco málo přes šedesát a z určitých důvodů jsem pořád v docela slušné kondici. Ale není problém nechat si trochu přerůst prošedivělé vlasy a vous, trošku se nahrbit, a opíraje se o vycházkovou hůl, třaslavou chůzí vykročit do parku či temné uličky.

    Dá Alláh, že se najde příležitost na místě, kde nejsou kamery, trochu si zatrénovat.

    1. V tuzemsku je sice zatím klid, ale jde o „klid před bouří“. V těch severských zemích, které srovnávám právě proto, že většinou neměly podobně, jako my, kolonie a jsou srovnatelné i počtem obyvatel, to před lety vypadalo podobně. První mohamedáni tam teprve vybudovali zázemí – kebabárny, mešity, modlitebny, skoupili nemovitosti a pozemky a imámové z SA nebo Kataru jim vyškolili vlastní imámy. Teprve poté se tam začali usídlovat další. My jsme dnes v té první fázi, kdy vláda umožňuje nejen stavět mešity, ale také se zde usazovat velkému počtu muslimů (zatím těch bohatších). Za 15-20 let už bude to, co se děje tam, zcela normální i u nás. Každé další volby ukazují, že lidi si to přejí.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *