Geert Wilders byl odsouzen za ponižování marockých zločinců

Napsal
Sdílet článek

Ten, kdo upozorní na fakt, že nenávistná islámská ideologie, horší, než nacismus, by měla být zakázána, je popotahován coby rasista (a to bez ohledu na fakt, že islám není rasa), xenofob a islamofob. Ostatně, on už sám pojem “islamofobie” se začal používat až posledních deset let a je docela úsměvné, že pojmem, který jako první začali používat nejradikálnější islámští imámové, se tak rádi ohánějí současní rádoby liberální demokraté. Například u nás velmi rád útočí na islamofoby ministr Hamáček alias Al Hamajda, v jehož zprávách o extremismu ovšem nemají ani ti nejradikálnější muslimové místo. Zato kritikou islamofobů v nich nešetří.

Podobná situace je ostatně v celé EU, kde už občas padají za islamofobii i tresty “natvrdo” (u nás to zatím skončilo u podmínek) či poměrně vysoké pokuty. O tom, jak těžký je boj proti nenávistné islámské ideologii, pak jistě může mnohé vypovědět holandský protiislámský politik Geert Wilders. Politik, na nějž byla za jeho boj proti islamizaci Evropy dokonce vyhlášena fatva.

Geert Wilders, vůdce Nizozemské strany pro svobodu, byl odsouzen za znevažování „rasové“ skupiny – marockých zločinců. 

Po svém odsouzení Wilders na tiskové konferenci prohlásil:

„Nizozemsko se stalo zkorumpovanou zemí, kde je vůdce opozice v parlamentu odsouzen v politickém procesu.“

Wilders označil soud a soudní proces za frašku a řekl, že se odvolá k Nejvyššímu soudu. Zač byl vlastně Geert Wilders odsouzen?

Během volebního shromáždění v roce 2014 v Scheveningenu v Haagu chtěl vůdce nizozemské opozice vědět, zda jeho posluchači chtějí více či méně zločinných Maročanů. Publikum odpovědělo: „Méně! Méně! Méně!” Wilders nikdy nevyzýval k neomezené deportaci všech Maročanů, ale mainstreamová média se rozhodla si pravdu poněkud upravit.

Výsledkem bylo, že se proti Wildersovi spikla i policie (resp. holandské MV), kdy policejní stanice dokonce prodloužily otevírací dobu, takže pak mělo více lidí – tzn. marockých muslimů  – šanci podat stížnost na „projevy nenávisti“. Policie poskytla veřejnosti předtištěné formuláře a překladatele pro ty, kteří neuměli číst ani psát, což byl způsob, jak do honu na Wilderse zahrnout také negramotné přistěhovalce. Marocké organizace zajišťovaly překladatele a organizovaly dopravu na policejní stanice. Veřejnost byla také mainstreamovými médii oficiálně vyzvána, aby vůdce PVV odsoudila.

Soud zahájila soudkyně, která už dříve veřejně uvedla v televizi, že je proti Wildersovi. Její zaujatost vůči opoziční politice však byla tak zjevná, že se Wildersovým právníkům podařilo ji nakonec vyměnit.

Prokurátorka se zelenými vlasy a náušnicí v nose mohla během procesu bez přerušení kdykoli napadat Wilderse, přičemž soudu barvitě vyprávěla o „bolesti“, kterou Wilders způsobil. Maročané mezitím objevili novou právní definici sebe sama: Soud je prohlásil za „rasu“, přestože rasové kategorie pro zbytek země údajně zastaraly. To jim umožnilo usvědčit Wilderse z „rasové diskriminace“. I když Maročan ani muslim není rasa. Navíc, Maročan – Arab je bílá rasa, tedy stejná, jako Wilders, jen jiné etnikum.

Avšak když Wilders požádal soud, aby vyslechl 25 lidí, kteří podali proti jeho nespravedlivému obvinění stížnost, jeho žádost byla zamítnuta. Jeho obhajoba také chtěla vyslýchat vyšší policejní důstojníky, proč byla policie tak aktivní a zaujatá vůči jejich klientovi, ale také to bylo odmítnuto.

Výsledkem byla nakonec pokuta ve výši 5 000 EUR. Wilders se však proti ní odvolal, neboť se – zcela právem – necítí vinen. Jeho právník však byl ze zcela smyšlených důvodů za jeho obhajobu údajně kvůli nevhodnému chování na zbytek života vyloučen z advokátní komory.

Wilders má nyní trestní rejstřík, který by mohl ukončit jeho politickou kariéru, pokud nepodá odvolání. A také musí najít nového právníka, protože jeho dosavadní již nesmí svoji činnost vykonávat. Najde se však odvážlivec, který bude riskovat jeho obhajobou svoji kariéru?

Celý záměrně zmanipulovaný politický proces byl pro nizozemský soudní systém ostudou.

A co je největší paradox? To, že Maročané, kteří na sociálních sítích veřejně prohlásili, že chtějí Wilderse zlikvidovat, useknout mu hlavu, zlomit mu nos, zabít ho, zavraždit, ubodat a střelit mu kulku do hlavy, nemusí čelit spravedlnosti. Užili si neomezené svobody projevu a pohostinnosti.

Samozřejmě, na muslimy se totiž žádná předsudečná nenávist nevztahuje. Nenávist muslima vůči podřadnému káfirovi je přece projevem náboženské svobody a kulturní svébytnosti, zatímco kritika muslima je dle práva šaría, které začíná napříč EU vládnout, trestná.

(Visited 183 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *