Genocida bělochů v JAR. Svět to nezajímá

Napsal
Sdílet článek

Je děsivé, kolik násilí je pácháno na křesťanech a bílých lidech v dnešní marxistické Jihoafrické republice (JAR). Je stejně děsivé, že západní masmédia a „lidskoprávní organizace“ mlčí, pokud obětmi černošského vraždění jsou běloši nebo křesťané.

 • V roce 1994 černoši v JAR získali pod vedením marxleninistů vychovaných Moskvou (Mandela a spol.) nadvládu. Od té doby se prudce zhoršuje ekonomická i bezpečnostní situace.
 • Na venkově bylo dosud zabito a umučeno nejméně 3800 bílých farmářů.
 • Kromě farmářů bylo za posledních 20 let zavražděno přes 50 tisíc bílých občanů, či policistů.
 • Téměř milion bílých obyvatel JAR se kvůli protibělošskému teroru odstěhovalo do Ameriky, Evropy a Austrálie.
 • Extrémně roste černošská kriminalita

Někteří černí marxističtí aktivisté a politici v JAR veřejně podporují násilí na bílých lidech a ostatní černošští politici proti němu nic nedělají. Evropská multikulturní média a levičácké lidsko-právní skupiny o tom stále mlčí…

Násilí na bílých ženách a dětech

Nejhorší krutosti páchají černoši na bílých ženách a dětech. Civilizovaný člověk často ani nedokáže pochopit, čeho jsou černoši schopni. Dr. Gregory Stanton ve zprávě organizace Genocide Watch uvádí, že útoky na bílé lidi jsou vedeny “velmi násilným způsobem za použití nesmyslně krutých metod, mučení a vždy byly doprovázeny znásilněním a ponížováním obětí”.

Svědectví z JAR

“Faktem je, že více jak 3800 bílých farmářů bylo povražděno v JAR od roku 1994. Pokud tohle není genocida, pak nerozumím té definici. Já sám jsem byl u zatčení vraha, v jednom malém městě v kraji Limpopo. On neměl žádné slitování, žádné pochopení s obětmi, uřízl prsty staré paní zahradními nůžkami a
její manžel byl umlácen kovovou trubkou …

Není žádná legrace žít v JAR. Jednu věc ti mohu odpřísáhnout, bez legrace, zkus strávit jeden týden v JAR a staneš se rasistou. Pokud sem přijedeš, prohlédni si skutečnou JAR. Ne tu, kam tě vezmou turističtí průvodci, ale jeď tam, kde působí opravdová JAR.”

Bílý jihoafričan Frik de B. v online rozhovoru s členem WhiteMedia, duben 2010

“Ahoj, můžu ti říct, že pokud jsi farmář, tak s tím žiješ každý den. (poznámka: s protibělošským násilím ) Každý člověk tady minimálně zná někoho, kdo byl obětí zločinu. V mé komunitě se to stává každý týden, někdy i každý den. Už je nám špatně z života ve strachu.”

Bílý jihoafričan Johan C. v online rozhovoru s členem WhiteMedia, duben 2010

“Situace v Jižní Africe dokazuje vysoké procento zločinných aktivit organizovaných gangů, americkým ministerstvem zahraničí popisovaných jako “brutální gangy mladistvých, které neváhají střílet, mrzačit a znásilňovat”. Analýzy mnou vedených archivů těchto ozbrojených vražd a útoků zaměřených na bílou afrikánskou menšinu ukazují, že její příslušníci jsou vskutku zabíjeni a napadáni v nepoměrně větší míře, než jak by napovídalo jejich zastoupení v jihoafrické populaci.”

Úryvek z dopisu jihoafrické novinářky Adriany Suijt, adresovaného Mezinárodnímu soudnímu tribunálu v Haagu. Poznámka: Haag i levičácké lidsko-právní organizace mlčí a nic nepodnikají…

“.. farmáři jsou vraždeni v jejich domovech, jejich ženy jsou znásilňovány, zohavovány, zabíjeny ve velké míře.
Když děti bílých Afrikánců jedou na kole po ulici, tak jsou přejížděny auty, které řídí černoši .. Země je v problémech. Více jak třetina nejlépe kvalifikovaných Afrikánců už odešla ze země. Mladé rodiny, které už se nikdy nevrátí. … To je země, která hostí Fotbalový pohár 2010. Přeji všem, kteří tam jedou, hodně štěstí. Hrají se svými životy ruskou ruletu.”

Novinářka Adriana Suijt ve svém prohlášení na internetu, červenec 2009.

Odplata za apartheid ?

Černí marxističtí aktivisté a evropští marxističtí multikulturní levičáci často ospravedlňují genocidu na bílých tím, že poukazují na “utlačování” černochů v době apartheidu před rokem 1990.

Co byl apartheid ?

Apartheid = politika odděleného soužití obyvatel různých ras. Černoši měli své vyhrazené školy, nemocnice, bary, pláže.. a nesměli vstupovat do míst vyhrazených bílým. Podniky pro bílé byly lépe vybaveny. Černoši měli svá vlastní samosprávní území (bantustany), běloši žili na svých územích, vše oddělené.

V době apartheidu běloši nijak černé neatakovali, ani nezabíjeli. JAR byla pod vládou bílých nejlépe prosperující země v Africe. Armáda a policie zajišťovala nízkou kriminalitu, pouze při násilných černošských
demonstracích byly použity tvrdé zásahy, ale jinak panoval klid.

Je brutální vraždění a mučení bílých spoluobčanů adekvátní odplata, za oddělený život během apartheidu? Navíc, dle průzkumu Kolumbijské univerzity přes 70% dospělých černochů si myslí, že v době vlády bílých se
jim žilo lépe.

Moskva slavila vítězství: Konec apartheidu, začátek násilí a ekonomického úpadku!

Na počátku 90. let marxističtí levičáci, “humanisté” a anti-rasisté zvýšili tlak na ukončení odděleného soužití a nastolení “rovnosti”.. Výsledkem jejich marxistických multikulturních rovnostářských akcí je dnešní JAR plná násilí, stovek vražd a znásilnění DENNĚ, ohromné korupce, ekonomického rozkladu a genocidy bílých lidí. Dnes však všichni ti humanisté a levičáci mlčí…

JAR patří bílým lidem

Původním obyvatelstvem Jihoafrické republiky jsou bílí Afrikánci, potomci původních holandských osadníků. Převážná část Jižní Afriky (především jihozápad) byla totiž v době jejich příchodu neobydlena, až na řídkou
populaci Sanů (Křováků) a sporadický výskyt malého počtu kočovných pastevců. Byla to pustá země, kterou bílí osadníci zkultivovali, vystavěli města, přírodní rezervace a vybudovali prosperující zemi. Černoši pro prosperitu JAR neudělali téměř nic. Celá ekonomika stojí na bílých lidech. Nyní s odchodem bílých a přebíráním vlády do rukou černochů se jihoafrická prosperita vytrácí.

Kriminalita v Jižní Africe. Pro černochy je znásilňování normální věc.

Marxistická JAR je na 1. místě mezi 60 vyspělými zeměmi v počtu znásilnění (per capita) a na 2. místě v počtu vražd. (podle statistiky United Nations z roku 2000). Černoši považují znásilňování za normální věc. V průzkumu Medical Research Council (2009) se každý čtvrtý dotazovaný černoch bez obav přiznal ke
spáchání minimálně 1 znásilnění. Každý den přináší jihoafrická média zprávy : “9 měsíční dívka znásilněna 6
členým gangem”, “8 měsíční chlapec znásilněn a odhozen u silnice”. Podle odhadů je v JAR až půl milionu znásilnění ročně. Z toho 40% obětí jsou děti. Pachatelé jsou ze 100% černoši. Denně se odehraje průměrně 89 vražd.

Braňme se. To samé se může stát i nám, Evropanům.

Do Evropy přichází desítky tisíc afrických přistěhovalců ročně. Desítky milionů muslimů a černochů již v Evropě žijí a mají vysokou porodnost. Každé velké město v západní, severní i jižní Evropě má muslimské a černošské čtvrti, které se rychle rozrůstají a jsou centrem kriminality.  Už v současnosti dochází v mnoha městech Evropy k fenoménu “white flight” = útěk bílých lidí, kteří odchází z měst a městských částí, kam se hromadně přistěhovávají černí přistěhovalci způsobující růst kriminality a pád tržních cen nemovitostí.
Postupem času i u nás může dojít k situaci, jaká dnes panuje v JAR – rozmnožení černí přistěhovalci v Evropě budou systematicky útočit, zabíjet a vytlačovat bílé obyvatelstvo.

Jak podpořit bílé Afrikánce ?

OSN, EU a všechny ostatní marxistické multikulturně-levičácké struktury a veškerá masmédia v Evropě se snaží ze všech sil zatajit genocidní násilí na bílých v JAR, aby se bílí Evropané nebránili imigraci barevných přistěhovalců.  Proto je třeba maximálně šířit tyto informace vlastními silami. Šiřte proto odkaz na tyto a podobné stránky a videa. Také můžete vytisknout letáky, či samolepky umístěné v Galerii a vylepit je.
Aktivně se zapojujte do obrany proti barevným přistěhovalcům i proti marxistickým multikulturním levičákům, kteří je podporují. Nenechte se zmást slušným a tichým chováním barevných cizinců. Dokud je jich málo, jsou tiší a nenápadní. Rychle se ale rozmnoží a začnou expandovat a útočit. Stejně tomu bylo ve všech zemích Evropy, které dnes mají obrovské problémy s miliony imigrantů. Volte vlastenecky. V Rakousku, Maďarsku, či Itálii již mají vlastenci silné pozice v parlamentech. Až se podaří získat silné pozice v celé Evropě, začne se Evropa aktivně a účinně bránit proti přílivu afrických cizinců. Také bude možné poslat vojenské síly do JAR na podporu a ochranu křesťanů a bílých obyvatel. Čím dříve se to podaří, tím více zachráněných životů v jižní Africe.

PAVEL ŘIČAŘ

(Visited 16 357 times, 1 visits today)
Sdílet článek

5 comments

 1. Vox Populi zveřejňuje to, co veřejná Masmédia nezveřejňují. Proto žådám o zasílání dalších článků.

 2. Tohle můžou vymyslet a praktikovat pouze zakomplexované vzteklé ZRUDY – které lidství potratili a jsou nebezpečné všem civilizovaným bytostem. Nedivím se – že kde se nastěhují a rozlezou – tak s černochy je problém, když jejich mentalita většinově je tak strašná a zvěrstva které páchají tak úděsné pro každého myslícího člověka. Tohle nevyváděl ani psychopat Hitler za 2. sv války – co tyhle primitivní agresivní individua předvádějí veřejně a bez potrestání – a svět mlčí. Zbaběle. To běsnění té černé agresivní lůzy mají na svědomí všichni kteří to ví, můžou zasáhnout a vědomě to nedělají.

 3. Na nas bile ukazuji a oznacuji nas za rasisty pri kazde prilezitosti kdy bily projevi nesouhlas s cernym nasilim. My ze jsme rasisti? A CO PREDVADI TA CERNA ZAOSTALA VERBES…napadaji, ponizuji, masakruji a dokonce i zabiji bile farmare a nikdo je zato netresta…ale rasisti jsme my…Do hajzlu s tou cernou verbesi. Byt po mem, tak kurwa, chcete zlo a nasili? Tak tady ho mate, …olovo mezi oci!
  A pak teprv to zlo skonci… To je muj svobodny nazor.

 4. Kam “bílí” přišli tam kolonizovali, drancovali nerostné a jiné bohatství. Tvářili se jako že přinesli, těm dosud spokojeným s tím jak žijí, civilizaci. V podstatě si je zotročili. Nyní se to, po mnoha deseti a staletích, obrací. Běloši NAKUPOVALI ???? NA DLUH, teď nastává čas na jeho splácení. A je to tak, prostě si to u bílých vyberou.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *