Genocida bílé rasy za podpory bělochů. Která jiná rasa jedná tak sebedestruktivně?

Napsal
Sdílet článek

Umíte si představit, že by jakýkoli černoch běhal po ulici s cedulí White lives matter? Nebo že by jakýkoli černoch trval na tom, aby třeba v Africe měli v parlamentech zastoupení i běloši? Nebo že by třeba Číňané či Japonci trvali na tom, že jejich rasa je hříšná, proto musí svoje domnělé viny vykoupit tak, že si začnou do zemí masově přivážet africké a arabské invazisty, přičemž budou mladým Japonkám či Číňankám tvrdit, že právě to jsou pro ně ideální partneři?

Ničeho výše zmíněného se samozřejmě nikdy nedočkáme, což je v naprostém pořádku. Příslušníci jiných ras se totiž nechovají sebedestruktivně. Ve světě docházelo vždy k různým konfliktům, v minulosti všech ras najdeme jak otroky tak otrokáře. Někde se tak dokonce děje dodnes, paradoxně nyní jsou otrokáři ti, kdo často bývali otroky a za otroky si berou příslušníky vlastních ras. 

Jak je tedy možné, že se najde tolik bílých, kteří jsou ochotni jít proti své vlastní rase? Proč se najde tolik šílenců, ochotných líbat nohy černochům? Černochům, kteří třeba v Africe dodnes berou otroky? Proč se před černochy klaní? Proč podporují protibělošský rasismus sami běloši? 

Přiznám se, že jsem si tendencí, vedoucích k současným štvanicím na bělochy, všimla už před lety. Přišlo mi například velmi zvláštní, že současnému systému nevadí Antifa, která je naopak režimem podporována, což třeba u nás můžeme nejlépe vidět na Pirátech, kteří se k Antifě hlásili či ještě hlásí. A nejen to, jakousi odnoží Antify je i extremistická protibělošská organizace GNWP (Good Night White Pride).

Radicalboys on Twitter: "Ivan Bartoš se hájí,že s násilnickou ...

šéf systémem podporované a mainstreamem adorované parlamentní strany

Tato organizace vede protibělošskou propagandu, přesto je systémem podobně, jako její “sestra” Antifa hájena. Ostatně, členové této organizace jsou velmi často vidět i v průvodech BLM a účastní se jejich řádění, mezi členy najdete jak černochy, tak bělochy. V mnoha zemích tato organizace infiltrovala politiku (u nás Piráti, jinde Zelení), infiltruje se však i do mládežnických organizací (skaut) apod. Umíte si představit, že by se takto zcela oficiálně šířil třeba KKK?

nový design roztomilý hot-selling nejnovější podkolenky gnwp ...

GNWP infiltruje i skautské a podobně zaměřené organizace

Známý je také fakt, že tyto organizace, ne neprávem považované za teroristické, jsou zarytými odpůrci národů a národních států, proto jsou podporovány globalisty a patří k opoře 4. říše.

Antifa ukopala muže k smrti. Kvůli kšandám v barvě vlajky. - Blok ...

Muž na obrázku vlevo – Španěl, hlásící se ke stejné organizaci jako Bartoš, ukopal jiného muže jen proto, že měl kšandy v barvě španělské národní vlajky

A co je vlastně na tom všem nejšílenější je fakt, že členy této organizace jsou velmi často mladí běloši. Tedy podobně sebedestruktivní tendence se týkají především mladých. Často na to jdou oklikou, třeba ve stylu “neměly by se rodit děti, abychom neprodukovali CO2”.  Přitom tuto propagandu vztahují jen na bílé, přemnožené Afričany naopak v rámci propagace ideologie multikulturalismu podporují. Možná by na tom nebylo nic podivného, s ohledem na fakt, že se dnes organizuje zcela legálně kdekdo, včetně pedofilů.

Jenže zde je právě problém jisté masovosti a politické podpory, či podpory velmi bohatých mecenášů. Tyto organizace jsou samozřejmě zpravidla vázány i na různé neziskovky, velmi často promigrační. Jejich cíl je totožný, nicméně prostředky různé. Někdo aktivně dováží invazisty, někdo vymývá mozky mládeži, jiní aktivně řádí v ulicích, další se zapojí do nejvyšší politiky.

To, že nyní dochází k záměrné genocidě bílé rasy je nezpochybnitelné. Svědčí o tom také následující: 

  • Dvojí metr – mrtví běloši, zabití rukou černocha nikoho nezajímají, je-li to naopak, začne neskutečný humbuk a to i tehdy, jde-li o smrt kriminálníka. Oproti tomu černoch vražděný černochem nezajímá vůbec nikoho, dokonce ani tyto tzv. “aktivisty”, kteří dělají humbuk kvůli jednomu černému kriminálníkovi. Zde tedy zcela jednoznačně vidíte, že o žádné černochy v reálu nejde, pokud by jim o ně skutečně šlo, vadilo by jim i vyvražďování černých křesťanů rukou jejich muslimských rasových soukmenovců. K tomu se však mlčí, nehodí se to totiž do stávajícího honu na “bílé rasisty”. Tedy vadí jen běloch, na toho je pořádán hon a každá záminka se hodí.
  • Dlouhodobá propagace smíšených manželství – všimněte si, že v různých reklamách, filmech a seriálech je stále častěji zobrazován coby mladý ideální pár buď pár černoch – běloška (čím černější, tím lépe, ona ideálně blondýna, aby byl co největší kontrast), ale stále častěji vidíme i “ideální” homosexuální páry, což jsou páry pro systém skutečně “přínosné” neboť jsou reprodukce neschopné. Tedy pár černoch – běloška zajistí, že jejich děti nebudou bílé a pár dvou homosexuálů zajistí, že se již dál nebudou množit. S tím úzce souvisí i genderová výchova.
  • BLM se adoruje, WLM se trestá – musíte říkat, že záleží na černých životech, je zakázáno říkat, že záleží na všech či dokonce na bílých životech. Naopak, za výrok, že na bílých životech nezáleží, vás v zaměstnání povýší a do budoucna si můžete být jisti zářnou kariérou. Ovšem řeknete-li veřejně, že na bílých životech záleží, jste nazváni rasistou a vyhozeni ze zaměstnání. A systém se pomstí i vašemu okolí. To vše pro výstrahu všem dalším případným “rasistům”, kteří by chtěli tvrdit, že na bílých životech záleží. Ne, systému na nich nezáleží.
  • Několik let trvající a nekončící přísun Afričanů a Arabů do Evropy – k tomuto snad netřeba nic dodávat, snad jen, že především dovoz Afričanů již byl europarlamentem dvakrát podpořen různými pamflety, zavádějícími například i kvóty na černochy, výraz “afrofobie” (další po islamofobii) a podporující africkou invazi do Evropy
  • Cenzura všeho bělošského – bourání a ničení soch bělochů, pálení knih autorů, kteří byli údajnými rasisty, mnohé filmy jsou cenzurované či umístěné v trezorech, vážná hudba je nálepkována za rasistickou (autoři byli takřka výhradně běloši)….

Jen hlupák může nevnímat  tu nepokrytou snahu stávajícího systému k vytvoření jakéhosi pocitu viny u bílých a zároveň snahu o jejich redukci, zatímco barevní jsou adorováni a systémem dlouhodobě protěžováni. Logicky se pak nabízí i závěr, že jde o záměrné vyvolání rasové války  a to vše v situaci, kdy zde postupně dochází i k jakési válce neslučitelných světů – islámského a všech ostatních. Protože není to jen Evropa, kdo dnes bojuje s islamizací. S tou – většinou s malým úspěchem – bojují i jinde. Ono však v případě Evropy o žádném boji hovořit nelze, Evropa se totiž islámu zcela dobrovolně odevzdává.

Štvanice na bělocha je tedy pouze další součástí předem napsaného scénáře, další cestou jak ještě víc rozeštvat společnost. Scénáře destrukce našeho způsobu života, destrukce Evropy jako takové. Do stávající islamizace a nezřízené invaze tento protibělošský rasismus perfektně zapadá. Ve spojení se záměrně vyvolanou ekonomickou krizí, která bude taková, jaká nemá v minulosti obdoby, se vše může změnit z lokálních konfliktů v konflikt globální.

(Visited 1 570 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *