Globální volební podvod – Dominion se při sčítání napojil na Německo, Srbsko, Írán i Čínu

Napsal
Sdílet článek

Na americkém blogu, který se poměrně podrobně zabývá americkými volbami, ale především podvody s nimi spojenými, jsem našla další zajímavé informace. Opět se vychází ze zjištění Sydney Powellové, která rozkryla nejen podvody na národní úrovni, ale především na úrovni globální. Nedávno jsem v tomto článku spekulovala o souvislosti opakovaných návštěv Sorose mladšího v Srbsku (2017 a 2018) a důkazu o tom, že byl systém Dominion při sčítání napojen mimo jiné také na Bělehrad. Moje závěry byly čistě spekulativními, nicméně v kontextu současných dějů dávají jistý smysl. Níže tedy reprodukuji článek k tématu zahraniční účasti na podvodech v rámci amerických voleb, nicméně – jak sami zjistíte – došlo i k napojení na opoziční síly v USA.

Dále Andera Wilburg, USA (článek ze středy 2.12.2020):

Sidney Powellová poslední dva týdny všem říkala, že může dokázat, že o našich volbách rozhodli v zahraničí špatní herci. Úterní zprávy tato tvrzení zřejmě potvrdily. Vojenský analytik ve výslužbě vypověděl v Arizoně, že USA zachytily informace, které byly poslány do zámoří. Také prohlášení vojenského analytika ze dne 25.listopadu, které bylo zveřejněno dnes, říká, že do pěti dnů od voleb byl analytik schopen propojit dominonvotingsystems.com, což je proprietární URL Dominionu, s Bělehradem, Íránem, Čínou – a s Barackem Obamou.

V emailové konverzaci chválil Nick Chase některé články, které pomáhají čtenářům pochopit, jak mohly být hlasovací stroje použity k zajištění vítězství  Joe Bidena (tyto články najdete zde, zde, zde, zde, a zde.).  Jedna z věcí, kterou Nick vysvětlil je, jak informace cestují přes internet. Podělím se s vámi o jeho slova, protože budete potřebovat, abyste pochopili, jak důležitá je tato další zpráva.

Na Internetu jsou informace doručovány v “paketech” bajtů, z nichž každý obsahuje informace záhlaví identifikující odesílatele a zamýšleného příjemce. Když příjemce přijme paket, ověří paket a vrátí odesílateli zprávu, že paket byl přijat správně. Tento provoz prochází “směrovači”, které jsou podobné bezdrátovému směrovači, který můžete mít doma, pouze zde je to v průmyslovém měřítku. Síťové směrovače mají také přepínací software k určení, která je “nejúčinnější” (nejrychlejší) trasa na internetu k přenosu paketů, protože Internet je redundantní systém navržený s mnoha směrovači, cestami a přepínači, takže bude i nadále pracovat v případě, že část z nich odejde.

Je možné, že sofistikovaná, výkonná agentura uchopí nebo přesměruje tento paketový provoz tak, aby bylo možné s daty manipulovat. V souvislosti s tím jistě oceníte svědectví plukovníka Phila Waldrona (v důchodu), které podal během slyšení v Arizoně, když se hovořilo o hlasovacích strojích používaných při volbách v USA. Pokud si vzpomínáte, tak zatímco hlasy byly shromážděny v Americe, byly posléze zaslány do německého Frankfurtu pro konečné zpracování před dalším přesměrováním do Ameriky. Podle plukovníka Waldrona, jeho hackeři rozpoznali packety zaslané do Německa a získali jejich kopie:

Minulý týden, v Pensylvánii, upozornil plukovník Waldron na to, že jsou volební systémy Dominionu nastaveny tak, aby bylo možné provádět volební podvody v masivním měřítku. Mluvil o podvodných volbách v jiných zemích, o tom, že hlasovací stroje jsou připojeny k internetu, což je činí hacknutelnými, hovořil o ukradených USB discích používaných pro hackování hlasovacích strojů a o nevysvětlitelných anomáliích, které ukázaly, že hlasy byly přednastaveny pro Bidena už před volbami.

Dnes získalo svědectví plukovníka Waldrona větší váhu, když jsme se dostali k prohlášení od zpravodajského analytika z 305. Vojenské zpravodajské jednotky (jednotka “Kraken”). Prohlášení uvádí konkrétní důkazy o tom, že 8. listopadu 2020 byla Dominionvotingsystems.com, což je proprietární adresa DOMINION Voting Systems, připojena přes internet k Bělehradu, Íránu, Číně – a k “nedělitelné (dříve ACORN) politické skupině pro Obamu”.

V duchu naprosté upřímnosti je pro mě toto prohlášení téměř naprosto nesrozumitelné. Vím jen to, že mě znepokojuje, že dominionvotingsystems.com je spojena se dvěma našimi geopolitickými nepřáteli a s Obamovou politickou zájmovou skupinou. A zmínil jsem se, že to vypadá, že čínská vláda má vlastnický podíl na Dominionu? Můžete se podívat na Gateway Pundit pro podrobnosti, které se zdají legitimní.

Doufám, že Trump, který je v nyní pozoruhodně tichý, plánuje odhalit vše v příštím týdnu. Případně, pokud není schopen z bezpečnostních důvodů odhalit, co se děje, doufám, že je schopen vysvětlit Nejvyššímu soudu a různým státním a federálním zákonodárcům, co se skutečně stalo a proč Biden skutečně nevyhrál.

Tolik tedy z článku, který blíže osvětluje zapojení zahraničí na volební systém Dominion. Ať je to jak chce, závěr článku naznačuje, že příští týden by mohlo dojít ke konečnému rozuzlení.

 

(Visited 602 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *