„Great Reset,“ robotizovaná populace a jak NASA plánuje naši budoucnost

Napsal
Sdílet článek

Catherine Austin Fitts se v r. 1998 rozhodla, že nebude nadále spolupracovat s globalisty. Bylo jí jedno, jaké následky její rozhodnutí bude mít a když jí bylo nabídnuto členství ve Council on Foreign Relations (CFR), tak odmítla. Nabídka tohoto druhu je považována za velkou poctu a přesto odmítla. Říká, že nechce být součástí tohoto šíleného plánu, který je zaměřen pouze na ničení a který stejně nemůže nikdy fungovat. Ta hra, kterou Centrální banky hrají, je hra na zničení všeho, jak to známe, včetně nás samotných. Finanční odborníci dokázali dovést celý svět do krachu, do naprostého finančního zničení a teď hledají cestu ven ve formě Resetu, neboli Znovunastavení. Chtějí začít znovu, od začátku, jenže při jejich schopnostech, které doposud prokázali, ani Znovunastavení není důkaz toho, že pak bude všecko fungovat.

Samozřejmě, na to, aby pak všecko aspoň jaksi fungovalo, to musí někdo platit. To znamená, pomocí digitálních peněz mají v úmyslu okrást nás a za naše peníze a za naše zmařené životy pak budovat „nový a lepší svět.“ Pro koho? No ne pro nás, to je jisté.

Zde stojí proti sobě Centrální bankéři a obyčejní lidé. Centrální bankéři tisknou peníze (které má správně tisknout stát) a až mají 3 biliony dolarů, tak řeknou svým přátelům: „hele, tady jsou 3 biliony, vezměte ty peníze a nakupte za ně všecko, co má cenu.“ A jejich přátelé namítnou, „no jo, ale to udělá obrovskou inflaci. Napřed musíme podstatně snížit ceny, abychom nespustili hyperinflaci, jako byla po 1. válce ve Výmarské republice.“

Centrální banka na to řekne, „to není žádný problém zavřeme všecky malé firmy, všecky malé banky a všecky malé podniky a pak je shrábnete skoro zadarmo a nebudete mít konkurenci.“ Takže zmrazili ekonomii, zničili malé podnikatele, zničili rodiny a zabili obrovské množství lidí.

A teď kupují domy, pole, statky a všecko ostatní, co se jim dostane do spárů. To proto, že chtějí zavést „chytrou síť“ 5G bezdrátové technologie a k tomu účelu je nutno upravit všecko ostatní. Až bude chytrá síť nastavena, pak teprve vytáhnou nejrůznější druhy nové technologie, včetně levné energie, protože pak teprve půjdou ty majetky nevídaně nahoru v ceně. To je, jak získají správné procentu návratu na své investice, když ceny všeho půjdou nahoru a ještě ke všemu za to platili penězi, které dostali zadarmo. Chtějí začít zbrusu novou civilizaci, takže se napřed zkoušejí zbavit té minulé, to je o co tady jde.

Něco takového by nešlo docílit, kdyby lidé byli v pořádku a všecko fungovalo tak jak má a tak se rozhodli navodit chaos ve formě pandemie a lidi otrávit tak zvaným očkováním. V Americe, která je ta první země v pořadí, kde tyto metody zkoušejí, bylo nutné převést jak armádu, tak daně a výrobní možnosti ze státem kontrolované struktury, pod globální dohled. Je to zjevná snaha o zničení Spojených států a bez oslabení lidu jedy, jako jsou tak zvaná očkování, léky, chemtrails a kdovíco, by to nebylo proveditelné, protože by vzniklo příliš mnoho odporu.

Co je to „Great Reset“

Velké znovunastavení (Great Reset) bude znamenat miliony mrtvých,“ říká Catherine A. Fitts. Zbývá vědět co je důvod pro tolik mrtvých a kolik jich bude celkem, než bude tento nový systém zaveden. To všecko se jeví jako jakýsi test a je možné, že manipulátoři sami ještě neví odpovědi na tyto otázky a přesto chtějí postupovat co nejrychleji a zavraždit miliony jen kvůli jejich pochybnému plánu. Tito lidé dokážou chladnokrevně odsouhlasit, aby bylo šmahem 500 milionů lidí bez zaměstnání. Uvědomujete si, kolik lidí takové zastavení ekonomie naprosto zničí? Kolik z nich to přímo zabije? A pak si natisknou peníze, rozdají je svým přátelům na to, aby skoupili všecky majetky, které předtím zničili. To je zločin světového rozsahu. Je to naprostý podvod.

Ještě ke všemu na nás nutí tento nový trans-sexuální systém. Nutí to i na naše děti, na mladé lidi a ti pak, z nedostatku zkušeností a z nedostatku podezřívavosti, jen proto, že je to zrovna ‚módní‘, podstoupí zbytečné a škodlivé operace a neověřené a nepotřebné hormonální léčby a skončí nešťastní na celý život. Ovšem i to má svůj účel, když zbavíte lidi pohlavního zaměření, snadno z nich uděláte roboty a ještě navíc, omezíte nárůst populace.

Když máte na jedné straně lidi a na druhé roboty, mezi tím jsou cyborgové, což jsou napůl lidé, napůl roboti, vyrobeni očkováním, umělou inteligencí (počítače, AI) a jinými zásahy. Vymyslet nový systém, který by používal tak různorodé pracovní síly, což zahrnuje nový systém daní a předpisů pro každou skupinu, to je po právní a administrativní stránce hotová hrůza. Ale když je možnost nastrkat je všecky do jedné kategorie, pak je to daleko snadnější. A tak z nás zkoušejí udělat roboty.

Ekonomie, tak jak dnes funguje, je naprosto neudržitelná a tito manipulátoři to dobře vědí. Kvůli své neschopnosti, špatnému plánování a špatné logice dostali celosvětovou ekonomii do úzké uličky, ze které není úniku. Proto volají po Znovunastavení. Ovšem přeměna z jednoho ekonomického modelu na jiný není tak snadná. Kdyby zvítězil systém, nazývaný „meritocracy,“ což je systém, kde státy a hlavní instituce vedou lidé, vybraní podle jejich schopností a ne podle politické propagandy, nebo známostí, pak by ti, kteří s námi mávají, neměli žádnou záruku, že budou u vesla i později.

Tito lidé očekávají, že jim nová technologie umožní žít do 160 let. Oni nám to samozřejmě neřeknou, protože se bojí, že i my bychom pak chtěli žít tak dlouho, což by vytvořilo značný problém. Ne, oni sami chtějí žít do 160 let a proto chtějí zamezit tomu, aby ti, kteří v 78 zemřou, si toho všimli a dožadovali se toho stejného. Proto považují zkrácení lidského života a uvrhnutí všech lidí na Západě do plánované chudoby za naprosto nutné. To by prý snížilo možnost inflace a zaručilo by to stabilitu lidské společnosti.

Jestli ovšem chtějí, aby lidská rasa v tak strašných a nevyhovujících podmínkách dále pokračovala, pak musí zařídit, aby nad námi měli dokonalou kontrolu. A tak zkoušejí desexovat muže a ženy, oddálit narození nových potomků od rodiny a pěstovat děti v inkubátorech – což samozřejmě není normální.

Digitální peníze jsou další krok v jejich postupu na ovládnutí celého světa a nás s ním. Kdyby ale byly zavedeny digitální peníze, tak by všecko malé podnikání, všecky malé banky a malí obchodníčci byli rázem zlikvidováni. Bylo by to ještě horší, než jakákoliv karanténa. Proto bychom měli používat hotovost kde můžeme. Zapomeňte na platby kartou, používejte hotovost jak nejvíc to jde. Je možné, že tím způsobem vytvoříme vlnu, která zdůrazní hodnotu hotovosti a to nás může oddálit od zavedení digitálních peněz.

Manipulátor Klaus Schwab také propaguje spojení naší fyzické a biologické části spolu s částí digitální, počítačovou, v jedno. Když byl tázán, kdy budou čipy na ovládání lidí použity, řekl: „rozhodně v dalších deseti letech. Napřed je vsadíme do oblečení, které lidé nosí a postupně je dostaneme i do jejich těl, do mozků a pod kůži. Takto nakonec dojde k přímému spojení mezi mozky a světem digitálních počítačů.“

V jeho knize píše, že „Úspěch Evropské unie jako celku s volným obchodem … se stal takovým malým vzorem, jak má globalismus vypadat.“ To je samozřejmě nerozumný názor, protože Evropská unie nejen že v ničem neuspěla a nic nedocílila než další zákazy, příkazy a omezení a pak – zkuste si něco objednat z jiného státu Unie a uvidíte, jak moc je obchod volný.

Podle Schwaba, současný strašák Covidu by měl podnítit různé země, aby uplatňovaly větší kontrolu nad jejich místními dodávkami. Jinými slovy, aby místní dodávky omezovaly. To by měl být jakýsi přechod mezi nacionalismem a globalismem. Mělo by to odstranit národní vlastenectví a zaměřit všecky na globální dodavatelské zdroje.

Ono to ale nevychází přesně jak si to tito teoretičtí snílkové představují. Pořád ještě jsou různé státní spolky, typu Evropské unie v podstatě nefunkční a neúspěšné a jejich členské státy se velmi často nemohou jeden s druhým dohodnout. (To samozřejmě ukazuje pouze jedno, že to celé je holý nesmysl, je to proti přirozenosti člověka – moje poznámka).

Australie vede ve snaze o NWO

Snad nejdále se ve snaze o Nový světový řád dostala Australie, kde policie doslova přepadá lidi na ulici a násilím je očkuje, kde nošení roušek, distancování a všecky ostatní nesmysly jsou naprosto povinné všude, jen ne v hlavním městě, což je Canberra.

10. července 2021 vyhlásila Austrálie začátek Nového světového řádu. Spolu s tímto oznámením vešly v platnost následující příkazy:

Veškerá shromáždění jsou limitována na 2 lidi;

Cvičení maximálně do 10 km radiusu od obydlí;

Procházení se po obchodech a prohlížení zboží je zakázáno;

Pouze jedna osoba na domácnost smí obstarávat nejnutnější nákupy;

Pohřby jsou omezeny na 10 zúčastněných.

Někteří radí sledovat Australii, která se stala důležitým ukazatelem toho, jak to bude vypadat za několik málo měsíců i u nás.

Tedros Ghebreyesus, ředitel Organizace pro světové zdraví (WHO), stejně jako již zmiňovaný Klaus Schwab se shodují na jednom: návrat k starému systému života nepřipadá v úvahu. Tedros ještě dodává, že „očkování samotné neskončí pandemii. Dozor musí dále pokračovat, lidé musí být testováni a izolováni …“

NASA a jejich plán naší budoucnosti

NASA dala před časem na jejich stránku známý dokument „Strategické náměty týkající se budoucích válek,“ ale pak ho rychle stáhli, když zjistili, že neušel pozornosti. Tento dokument zdůrazňuje nutnost odlišného plánování, protože svět se nachází v agonii trojité, exponenční technologické revoluce, což jsou IT, Bio a Nano. Neboli počítače, člověk a nanotechnologie. Toto budou podle nich klíčové technologie budoucnosti.

IT odvětví má být rozšířeno na vyvinutí levné robotiky pro naprosto všecko co je dnes používáno. Bio, neboli člověk, má mít délku života zdvojnásobenou a genetické inženýrství (manipulace DNA) ho bude formovat ještě před narozením. Mají vzniknout živé továrny, jejichž zaměření není objasněno, ale zřejmě se jedná o nás, lidi.

Veškerý styk mezi lidmi bude prováděn skrze počítače: již nebudeme dojíždět do zaměstnání, ale budeme pracovat doma. Budeme nakupovat, bavit se, cestovat a vzdělávat se z domu. I společenský život bude před počítače a stejně tak medicína. Plánují implanty sensorů za účelem sledování zdraví, rozšíření našich pěti smyslů a umělé podněcování mozku k činnosti.

Levné motivační vzdělání přes internet umožní odstranění společenského „spodku,“ umožní vytváření bohatství z nových vynálezů a bude stabilizovat hladinu světové populace. Z toho důvodu bude velká část školského systému, jak ho dnes známe, odstraněna. Vzdělání bude okamžité, počítačová technologie se napojí přímo na mozek a předá do něho vědomosti málem jakoby nám je nalili trichtýřem do hlavy.

Biologická revoluce bude zahrnovat farmaceutická zvířata, což jsou lidé, kteří budou udržováni pomocí léků a v případě zdravotní poruchy budou jejich orgány vyměňovány jako se to dělá u aut nebo u strojů. Rychle rostoucí rostliny budou pěstovány v moři, nebo těsně pod hladinou. Rostliny budou produkovat polymery (plasty). Geny pavouka v kozách umožní produkci pavoučího hedvábí, které bude mít pevnost pancéřového plechu a které bude tkáno z kozího mléka. Opravdu si to nevymýšlím, něco takového by mne ani nedokázalo napadnout.

Zbraně budoucnosti budou hlavně elektromagnetické, radiofrekvenční, chemické a biologické (znehybňující, nebo rostliny hubící), informační, psychologické a akustické. Také budou používány nízko-frekvenční zbraně na ovlivnění mozku a tepelné, či povrch ovlivňující zbraně. Mikrovlny budou používány na vyrábění záchvatů, mozkových poruch a na usmrcení. Také budou používány bakteriologické zbraně, jako jsou priony, paraziti, aflatoxiny karcinogeny a jedy, hormonální zbraně, vzduchem rozšiřované nemoci, mechanický mikro-prach, taky zvaný chytrý prach. Škodlivé látky budou rozšiřovány v oblečení, v potravinách, ve vitamínech.

Sensory budou používány na rostlinách, zvířatech a hmyzu a budou sledovat pohyb v jejich okolí. Rostliny, zvířata a hmyz mohou být rovněž využity na roznášení infekčních látek.

A pak zde jsou samozřejmě miny, rakety, výbušniny, torpéda, bomby, nukleární zbraně a jiné známé vojenské haraburdí. Zrychlovač výbuchové vlny, vybuchování podmořského metanu za účelem vyprodukování tsunami (obrovské vlny), spirálové projektily, sítě z Tyveku (extra silný materiál, připomínající papír). Škoda, že jejich nezměrná fantazie je takto zneužita na ničení.

Rudolf Steiner to všecko tušil už dávno

Rudolf Steiner (1861-1925), rakouský filosof, společenský reformátor, architekt, esoterik a údajný jasnovidec napsal již před sto lety, že:

V budoucnosti bude lidská duše odstraněna pomocí medicíny. Pod záminkou „zdravého náhledu“ bude vyvinuto očkování, které každý člověk dostane jak nejdřív to bude možno, s největší pravděpodobností hned při narození, aby neměl možnost získat vědomost o existenci duše a ducha.

Materialističtí lékaři dostanou za úkol odstranit lidem duši. Tak, jak jsou dnes lidé očkováni proti tomu či onomu, tak budou v budoucnosti děti očkovány látkou, která bude upravena na to, aby z nich udělala tvory, imunní vůči ‚bláznivosti‘ spirituálního života.

Budoucí člověk bude velmi chytrý, ale nebude mít svědomí, což je ten skutečný cíl některých materialistických skupin.

S očkováním je snadné oddělit éterické tělo od fyzického. Jakmile je jednou tělo odděleno, jeho spojení s vesmírem se stane velice nestálým a z člověka se stane automat, protože fyzické tělo může být zde na Zemi vylepšeno pouze spirituálním myšlením.

Takže očkování se stane jakousi ahrimanickou sílou (satanickou) a očkovaný člověk se už pak nemůže zbavit materialistického cítění. Stane se materialistou a nemůže se dále spirituálně vyvíjet.“

  • JANE K.
5/5 - (3 votes)
(Visited 283 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *