Hamáčkovy nápady hodné žáka pomocné školy

Napsal
Sdílet článek

Nikdy jsem si o našem ministru vnitra, který svůj post zastává zcela jistě jen z titulu bývalého člena vedení Aspen institutu a ne kvůli jakékoli kvalifikaci, nedělala iluze. Politika současné ČSSD je navíc zcela odtržená od běžného voličstva, ostatně podobně, jako socani po celé EU. Strana, která uvedla svůj sjezd Ódou na radost, jakousi hymnou čtvrté říše, přičemž místo vlajky ČR shlížela oranžová skvadra k modré fangli se žlutými hvězdičkami, rozhodně “nekope” za ČR, ale za Brusel, potažmo globalisty a jako taková si zaslouží do parlamentních voleb nějaká 3%. Tuto partaj už mohou volit jen její členové nebo muslimové, za něž její šéf tak rád oroduje.

Ale nyní k tématu. Dnes jsem narazila na Hamáčkovo vyjádření ohledně nového nařízení, kdy může být v supermarketech jen tolik lidí, aby na jednoho vyšla plocha 15m2. Nyní nebudu rozebírat nesmyslnost nařízení, ale vyjádřím se k tomu, co tento jedinec odtržený od reality, poznamenal k opatření, v jehož důsledku jsou všichni “nadbyteční” zákazníci odkázáni na čekání na ulici.

Jednak prohlásil, že pro lidi bude lepší čekat venku, než uvnitř. A druhá “perla” z úst tohoto myšlenkového giganta byla, že doporučil, aby lidé své nákupy naplánovali a nechodili všichni ve stejnou dobu. Vskutku GENIÁLNÍ!!!

Myslím, že šimpanz na jeho postu by byl platnější, minimálně by nedělal vůbec nic, čímž by byl pro občany této země užitečnější. Takže (ne)vážený ministře, je vidět, že nechodíte nakupovat. Zřejmě na to máte “své lidi”. A taky si neuvědomujete, že čekání venku v mrazu, dešti, sněžení a nevímjakém jiném počasí, které  je pro listopad a prosinec běžné, přispěje k jedinému: spousta lidí prochladne a onemocní. To je váš cíl? Zdá se, že ano.

Další výplod chorého mozku je ono plánování nákupů. Jak má asi kdo vědět, kdy má v úmyslu jiný, zcela cizí občan, jít nakupovat? Jak si mají lidi něco takového plánovat? To si mají zřídit v každém supermarketu seznam volných časů, hezky hodinu po hodině a zákazníci se dopředu na daný čas přihlásí, přičemž vyznačí i dobu po kterou hodlají v obchodě nakupovat?  Tedy objednají se do obchodu tak, jako když se objednávají u lékaře, zubaře,  kadeřnice,….?

Kdysi jsem si myslela, že vysoké politické funkce by měli zastávat jen fundovaní politici, ideálně i odborníci, kteří by ovšem také neměli žít zcela odtrženě od reality. Vím, že podobná vize je čistě z “rubriky sci-fi”, protože dlouhé roky jen sledujeme, co vše se může usadit na ministerských postech a nestačíme se divit.

Každopádně je jisté, že lidí, nachlazených z dlouhého postávání v zimě před supermarkety, bude celkem dost. Pak to bude opět voda na mlýn pro všechny zastánce restrikcí, neboť takové nachlazení se perfektně “hodí” na COVID, jehož mírnější příznaky jsou údajně velmi podobné právě běžnému nachlazení.

A abych nezapomněla na poslední “perlu” z dílny naší vlády, nemohu nezmínit fakt, že sice povolili obchodům mít otevřeno do 21 hodin, avšak běžný občan má po 21. hodině  zákaz vycházení, neboť přesně v tu hodinu u nás vyráží do ulic COVID (je zajímavé, že v Rakousku má COVID jiný jízdní řád, tam vychází už ve 20 hod., někde až ve 22….atd,…). Takže pokud někdo nakoupí kolem 21. h, tedy těsně před zavíračkou a nebydlí v bezprostřední blízkosti obchodu, poruší nařízení vlády o zákazu vycházení, nestihne-li domů dorazit před 21. hodinou…

Na výše uvedených případech je vidět, jak to vypadá, když jsou v čele jakékoli země politici, zcela odtržení od reality všedního života, navíc neschopni racionálního logického myšlení. Myslím, že by bylo dobré alespoň některým z nich  ten všední život dopřát, minimálně po příštích parlamentních volbách…

 

(Visited 472 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

 1. Tady vůbec nejde o nějaké racionálno.
  Vždyť je to pořád ten stejný vzorec.
  Toto nařízení má omezovat lidi. Nemají tolik žrát a nejlépe ani existovat.
  Kovid začíná zpomalovat, tak mu pomůžeme frontami. Postihuje nejstarší populaci, tedy vymakaná důchodová reforma.
  EU chce likvidaci osobních aut. Používají je lidi.
  US Demokraté používají bojůvky Antifa a BLM proti lidem, kteří je nevolí. “Pokroková” ideologie lgbt-ismu a potratářství je zaměřena proti (hlavně bílým) lidem.
  Imigrace muslimů má eliminovat bílé “nevěřící” lidi.
  Vakcinace bigpharma firem je určena pro (hlavně bílé) lidi, naopak Izrael, Jižní Korea atd. kupují ruské vakcíny.
  Další příklady si doplňte sami. Komu zatím nedošlo, o co tu jde, tomu není pomoci.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *