Hana Lipovská

Napsal
Sdílet článek

Když jsem, a bude to možná rok, vyslechla zcela náhodně rozhovor s paní Lipovskou, sedla bych si na zadek, kdybych neseděla už na židli u PC. Měla jsem z toho co a jak říkala, přesně ten samý pocit jako o ní řekl Dominik Duka:

Hana Lipovská patří mezi velmi nadané ekonomy, kteří mají přesah do společnosti a má velký dar vysvětlování…“

Z článku: Hana Lipovská – ovace České biskupské konference (21. 11. 2020 autor M. Kadlec)

V posledních pár měsících je v médiích skloňováno jméno H.L. víc než by bylo nutné. Ba naopak.

Její průnik do Rady ČT plus následné směřování do politických vod – tj. voleb v říjnu, nenechal chladným (naopak lačným) lidi, kteří jí, podle mého, na kreditu nepřidají.

Například:

Jana Volfová o H. L.

„Je to výborná odbornice, která by byla bezesporu ozdobou každé kandidátní listiny“.

Nabídek má prý mnoho, ale rozhodla se kandidovat pro Volný blok v Pardubickém kraji.

Za Volný blok v Jihomoravském kraji – Ilona Csáková, v Praze Jana Bobošíková.

Ano je to ta paní Bobíková, která se o H. L. vyjádřila „Je to kočka“. Ovšem ani H. L. není ve skládání komplimentů pro J. B. nic dlužna. (Titulek z ECHO 24.cz, ze 7. 6. 2020, autor článku D. Kaiser) Prý má Bobošíková mozek výkonnější než Klaus.

Nemám v úmyslu uvádět všechny titulky, a stačilo by z posledních šesti měsíců, které se týkají Hany Lipovské. Ještě jeden zmíním.

* Reflex 20. 7. 2021

H. L. „Nechci být užitečný idiot, od Bobošíkové neodejdu…“ Promiňte, ale zde vstupuji s tím, že bych neodejdu změnila na odejdu.

V článku je i tato zajímavost.

S Janou Bobošíkovou konzultuje i své kroky v Radě ČT. Zákon prý neporušuje, a pokud ano, porušují ho i další radní. No vida, když voni tak já taky!

Už tedy chápu PROČ Hana Lipovská řekla (v jednom PR rozhovoru v Lidových novinách), že před každým zasedáním Rady ČT chodí ke zpovědi, aby měla čisté svědomí.

Pravděpodobně se jedná o zpověď svatou, kde se ze svých hříchů člověk zpovídá a svoje svědomí pulíruje, až PO, nikoliv PŘED.

P. S.

Myslíte si, že perfektní kůň se dá zkazit nevhodným ustájením a špatným jezdcem?

  • MAJKA DUBOVÁ
1.5/5 - (2 votes)
(Visited 351 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. H.L. se podle mě zařadila do stáje chromých koní. Bohužel napravo není moc na výběr. Odchod z EU mají v programu jen SPD, ANS (ministrany) a Volný blok, který se nejspíš nedostane přes 5%. Zmíněné Bobo (touží po korytu), Volfová (ditto, pohřbila dvě národní uskupení) a Csáková (s mediální nálepkou chovance) jsou pro V.b. hendikepem.

  2. V dnešním VIDEOPROSTORU shlédněte a hlavně poslouchejte paní Lipovskou pozorně. Dala by se její slova rozsekat na cucky, diskutovat o tom o ní i s ní. Pokud má zájem, a to prý má, něco změnit, bylo by rozumné se vrtnout tam a tak kde uplatní – něco změnit. Tam kam kráčí, co si zvolila, a je to její volba (doufám, že ji nikdo ničím ani trochu neovlivnil) se už dopředu vyautovala. No tak zůstane za dveřmi – je to její rozhodnutí a já jí nerozumím. A pravda, už ani nechci. I když dřív, než se nechala obalit, jsem si říkala „páni, ta mladá žába je ale „bedna“ ta to má v hlavě srovnané. Připadámi o, že ji narostla křídla a přestala chodit po zemi. A to si pak téměř každý koleduje o dost ošklivý pád. Zase na tu zem.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *