Hillary Clintonová byla popravena kvůli jejím zločinům spolu s mnoha jinými. Počet obviněných zrádců stále stoupá

Napsal
Sdílet článek

Musím varovat čtenáře, že si sama nejsem jista tím, jestli jsou tyto informace pravdivé. To, že to někdo napsal a vystavil na internetu neznamená, že to tak je, i když je to z několika zdrojů. Lidé rádi opisují. Je možné, že je to pouze přání některých z nás. I když na druhé straně současné události potvrzují hodně z toho, co je napsáno dále.

* * * * *

Až teď začíná vyplouvat na povrch skutečnost, že Hillary Clintonová byla souzena vojenským tribunálem ve Guantanamo Bay (Kuba), kde byla obviněna a shledána vinnou z mnoha zločinů, včetně obchodu s malými dětmi, zrady, vraždy, spoluúčasti na vraždě a zabraňování spravedlnosti. Shledána vinnou ze všech těchto a jiných zločinů, byla oběšena dne 31. prosince 2018 ve 23:59 hod.

Mnoho dalších členů této tajné junty, neboli Deep State, kterým se nadnešeně říká „elity,“ nebo také „globalisté“ bylo již odsouzeno a popraveno. Začalo to pravděpodobně s George H.W. Bushem (starším), který byl rovněž odsouzen a popraven smrtící injekcí 30. listopadu 2018. Na jeho pohřbu byly rozdány různým zúčastněným obálky s jejich obviněním. Obálky také obsahovaly přiznání George H.W. Bushe (viz obrázek níže). V překladu, toto říká: „Bývalý president Spojených států amerických: Vědí všecko, velice lituji. George H.W. Bush“

Joe Biden obdržel tu stejnou obálku, spolu s Jeb Bushem, George W. Bushem, Dickem Cheney a jeho manželkou Lynn Cheney, Barackem Obama, Billem Clinton, Johnem Podesta, Kamalou Harris, mnoha hlavními členy Kongresu. Mnoho z nich již bylo odsouzeno a posléze popraveno; někteří na soud ještě čekají.

President Trump se popravy Hillary Clintonové zúčastnil spolu s Michaelem Pompeo a Rudym Giuliani. Pompeo a Giuliani byli Trumpovi hlavní pomocníci, protože proti ní nashromáždili potřebné důkazy. Giuliani měl celou popravu na videu, ale FBI mu tento dokument zabavila.

Hillary neodešla z tohoto světa srozuměna se správností rozsudku. Naopak, byla vzteklá, zlá, plakala a z plných plic křičela na zúčastněné vulgarismy. V jednu chvíli prý zařvala: „Já jsem Hillary Clintonová, toto mně nemůžete udělat.“ Zjevně si myslela že byla něco zvláštního a že tím pádem jí projde všecko, i vraždy.

Její manžel Bill Clinton byl popraven ten stejný den, i když jeho soud se konal jindy než její. Tisíce dětí byli jejich oběti. Ti dva zločinci je nejen pohlavně zneužívali, ale vraždili je, kanibalizovali jejich těla a pili jejich krev kvůli adrenochromu.

Mnoho zrádců jsou již mrtví

Armádní jasnovidec (remote viewer) jménem Mike říká, že Obama, Clinton, Bushovi a také anglická královská rodina jsou již mrtví. Ti z nich, kteří byli nejvíc viditelní byli nahrazeni dvojníky; ti ostatní jednoduše zmizeli. A když v televizi dávají nějaké záběry s některým z nich, ve skutečnosti nevíme jak stará je to nahrávka a jestli jsou to opravdu ti lidé, nebo namaskovaní herci. Na příklad, 2. května 2021 byla Hillary Clintonová na kanále CNN, kde hodnotila Bidenovo presidentství. Ale byla to opravdu ta skutečná Hillary? Určitě ne. Podívejte se na přiložené obrázky a posuďte sami. Ano, je možno ledacos upravit kosmetickou operací, ale tvar a šířku čela, nebo tvar brady asi ne. A i hlas této ženy, je zcela jiný než má Hillary.

NWO propagátoři, velký byznys a velká media jsou všichni Satanisté, kteří provozují obchod s dětmi na sex a na adrenochrom a na lidské rituální oběti. Trump přikázal armádě aby celou operaci zastavila, překupníky a jejich zákazníky uvěznila, zabavila jejich majetky a osvobodila děti. Tajné komory byly nalezeny í pod samotným Bílým domem, ve kterých bylo velké množství lidí vězněno. Není jisté, jestli všecky úkryty byly odhaleny, protože některé jsou opravdu těžko zjistitelné. Vyčistit toto místo a vynést všecko ven na světlo denní zabere značnou snahu.

Asi 3 km pod Capitol Hillem (sídlo Kongresu a Senátu) jsou tunely, napojující se na síť podzemního bludiště, které se rozprostírá nejen po celé Americe, ale po celém světě. Tyto tunely byly použity na převážení uvězněných dětí pro Satana vyznávající pedofily. V podzemí se také nacházejí laboratoře, zařízení na klónování a mučírny. Mnoho hlavních politických osob po celém světě jsou členy těchto tajných spolků a zúčastňují se satanických rituálů, kde přinášejí své modle lidské oběti. Mnozí z nich běhají nazí po lesích jako je Bohemian Grove v Americe, kde obětují malé děti jejich krutému a krvežíznivému idolu, který je zpodobněn jako obrovská sova.

Co s tím má loď Evergreen co společného?

Loď společnosti Evergreen, která před několika týdny blokovala dopravu v Suezském průplavu byla další pokus o zhoršení již tak špatné světové situace. Tato loď byla čínskými komunisty naložena plná kontejnerů, které obsahovaly zbraně hromadného ničení, které měly být použity takovým způsobem, aby udělaly co největší škodu. Ruští a američtí vojáci společně tuto loď unesli a podařilo se jim osvobodit přes 1300 dětí a dalších 1200 jich bylo již mrtvých. Buď byly vezeny do Evropy na sexuální obchod, anebo jako štít proti možnému útoku, či obojí. Dále byla na lodi atomová bomba, která měla vybuchnout nad civilizovaným světem, ale jednotky Vesmírné síly (Space Force) rušily signál pro Evergreen a takto se jim podařilo i tuto katastrofu odvrátit.

Stejně tak Trump se pokoušel osvobodit co nejvíc dětí ze sexuálního otroctví, zatím co Biden otevřel hranice a tím zajistil bohaté dodávky dětí pro pedofily a jiné zvrhlíky.

Dva presidenti v Americe

Skoro to vypadá, že jsou dnes v Americe dva presidenti. I když se Biden chová jako president, tak ve skutečnosti není v Bílém domě, není mu povolen vstup do Pentagonu, nesmí používat presidentské letadlo, zvané Air Force One, nebyly mu předány tajné informace, které president má dostat a ani nemá ochrannou stráž, kterou každý president musí mít. Vojenští velitelé z Pentagonu naopak létají na Floridu na schůzky s Trumpem. A Trump létá s Air Force One, takže podle všech těchto znaků je vlastně dále presidentem.

Předběžné výsledky sčítání volebních hlasů v Arizoně ukazují na to, že Trump je o celých 250 000 hlasů před Bidenem. Skoro 950 000 volebních lístků byly prohlášeny za nezákonné. Také americká armáda zkoumala situaci kolem voleb a sčítali ty volební lístky, které měly oficiální vodoznak. Zjistili, že volební podvod byl obrovského rozsahu.

Jak jsou ty poslední zbytky zkoruptovaného Deep State sbírány a provinilci jsou posílání do Guantanamo Bay k vojenskému soudu a na popravu, očekává se, že Donald Trump převezme presidentskou pozici na den nezávislosti (Independence Day), což je 4. července.

Zatím je Trump stále ještě na Floridě, kde spolu s jeho lidmi dokončuje průzkum chování volených a pověřených vládních úředníků, kteří se provinili proti úřední přísaze a proti Americe a jejím lidem. Poté je očekáváno zavedení stanného práva a to na ochranu nevinných Američanů, v případě že by se zkoruptovaní politikové rozhodli otevřeně bojovat. Tito lidé si dnes zoufají a bojují o své přežití. Mohou způsobit více vzpour, více střelby a kybernetických útoků.

Noční soudy se prý odehrávají na Capitol Hillu (sídlo Kongresu a Senátu) a také v Bílém domě již od 20. ledna tohoto roku. Biden, Harrisová a vysoce postavení členové Kongresu budou obviněni ze zrady. Složky Speciální operace (Special Operation) americké armády již déle než rok vykonávají zatýkání významných politiků a to jak současných, tak bývalých. Přes 500 000 obvinění bylo podáno u federálních soudů a důvody pro tato obvinění obsahují zradu, prodej dospělých a dětí do otroctví, vraždy, pašování drog a praní peněz.

Hromadná zatýkání politických elit pokračuje po celém světě. Právník Reiner Füllmich podal již několik trestních oznámení a některé soudy již vyhrál. Guantanamo a Antarktická vojenská základna jsou plné zatčených provinilců a další záchytná centra jsou budována v Americe.

Prosím, uvědomte si, jak s tím sedí dohromady rozvod Billa Gatese, což není nic jiného, než snaha udržet peníze v rodině až on sám bude taky zadržen a možná i popraven. Melinda se určitě postará, aby jejich děti zůstaly bohaté a měly pohodlný život. Po rozvodu budou její peníze a majetek jisté před zabavením, což si myslím, že je hlavní důvod pro jejich rozvod. Zkouší tím rovněž docílit aby nebyla vězněna a souzena spolu s ním, když už není jeho manželkou.

  • Jane K.
(Visited 1 126 times, 11 visits today)
Sdílet článek

6 comments

  1. Většina z toho jsou bohužel nesmysly šířené podivným hnutím QAnon. Fantasmagorie, kterým hodně lidí propadá, protože nemohou unést fakt, že nás ovládá skupina psychopatů, na které není žádná páka, která by je odstranila…

    1. Můj názor je, že QAnon je speciální psychologická operace globalistů, aby lidi zůstali pasivní a _čekali, až budou globalisté zlikvidováni_. Tím se možná zatím zabránilo občanské válce. Otázkou je na jak dlouho.

  2. Tento clanek je do pismene pravdivy. Zdroj teto informace prozradit nesmim, ale udalosti probihaji presne tak, jak je tu popsano!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *