Hlasovalo až 7 milionů mrtvých a další výbušné informace o podvodech, do nichž je údajně zapletena i Evropa

Napsal
Sdílet článek

Sydney Powellová rozkryla případy dalších milionů neplatných hlasů v rámci států Michigan a Georgia. Počty mrtvých, kteří záhadně vstali z hrobů a hlasovali pro Bidena velmi povážlivě stoupl. Stejně tak jde do milionů počet těch, kdo za úplatu přidávali hlasy Bidenovi, zde už počty dosahují zhruba 10 milionů. Pokud si ovšem projdete informace o volebních podvodech, které rozkrývá Sydney Powellová, tak zjistíte, že v podvodech má prsty i zahraničí a dokonce i jedna evropská země, od níž to možná ani nečekáte. V kontextu toho, co ovšem dále uvedu, bude zřejmě vše poněkud jasnější.

Sydney Powellová podala dvě samostatné žaloby v Georgii a Michiganu s mnoha místopřísežnými prohlášeními svědků, kteří osobně sledovali volební podvod během sčítání hlasů. 

Na videu výše právnička tvrdí, že mají fotokopie útržků šeků, vyplácených lidem za sklizeň hlasů ve prospěch demokratického kandidáta Bidena, přičemž by mělo jít až o 10 milionů podvodných hlasů. Powellová dále říká, že hlasů ze záhrobí bylo asi 7 milionů.

Jen k volebním podvodům ve státě Georgia má advokátka k dispozici dokonce 104 stránkový spis, na jehož základě byla podána žaloba na georgijské státní úředníky, kteří byli v podvodu zainteresováni.

Ve svých prohlášeních Powellová citovala několik svědků a poukázala na statistické nesrovnalosti týkající se volebních výsledků.

“Účelovým schématem podvodu bylo nezákonně a podvodně manipulovat hlasování tak, aby zajistili zvolení Joe Bidena prezidentem Spojených států,” uvedla Powellová v žalobě podané ve středu.

Podle žaloby začíná “masivní podvod” kontroverzním hlasovacím systémem Dominion, který podle Powellové neumožňuje jednoduchý audit, který by odhalil jeho nesprávnou alokaci, přerozdělování nebo vymazání hlasů. Navíc, stroje byly připojeny k internetu v rozporu se státními a federálními zákony.

Sám prezident Trump opakovaně upozornil na volební systém Dominion a naznačil, že by mohl přepínat hlasy z něj na Joe Bidena.

Powellová také zmiňuje Fulton County, kde byli pozorovatelé evakuováni na základě tvrzení o prasklém potrubí, zatímco několik volebních pracovníků poté bez dozoru a bez problémů zůstalo pracovat u počítačů. Powellová říká, že nejvíce šokující pro ni bylo, že u těchto voleb byl využit staromódní způsob hlasování.

V důsledku toho, na základě drtivých důkazů o volební manipulaci, Powellová žádá státní soud, aby se zabránilo guvernérovi Georgie a státnímu tajemníkovi v odesílání v současné době ověřených výsledků.

Georgia je jedním ze čtyř států, které dosud certifikovaly Bidena jako svého vítěze, i když podle guvernéra Briana Kempa auditní proces odhalil nesrovnalosti v několika okresech. Státní ruční přepočítání bylo dokončeno minulý čtvrtek, ale Kemp nepodpořil výsledky a vyzval k dalšímu ručnímu přepočítání v Georgii.

V neděli podal právní tým prezidenta Donalda Trumpa v Georgii žádost o další přepočítání hlasů a zdůraznil, že nezákonné hlasovací lístky se nesmí počítat a že musí existovat shoda podpisů.

Co mne zaujalo při vyhledávání dalších informací, bylo i to, že se do podvodných voleb poměrně masivně zapojilo zahraničí. To by ani nemělo až tak udivovat víme-li, že Deep state má “své lidi” všude, až na to, že z evropských zemí je jako podílník na volebním podvodu uvedeno Srbsko.

V tomto směru jsem nenarazila na nějaké další podrobnosti, čistě jen o krátkou zmínku, nicméně všichni víme, že podvody byly plně v režii Deep state. A kdo je takovým “mluvčím” Deep state hlavně mimo USA? Samozřejmě George Soros, resp. dnes již spíš jeho nástupce – tedy mladší syn Alexandr.

Dál už prosím vše berte čistě jako moje spekulace, hodné k zamyšlení, rozhodně ne coby nezpochybnitelná fakta. Tedy co ukazuje na to, že je Srbsko skutečně do podvodu silně zapojeno, jak uvádí americký zdroj? 

Tedy nejprve se podívejme na Alexandra Sorose. O rodinném klanu Sorosů jsem psala více už zde nebo zde. Alexandr je podle všech informací skutečný fanatik, zatímco jeho otec je sociopat, kterého baví si “hrát” se světovým děním, Alexandr je prý ještě o něco horší. Je totiž skutečně až fanatickým podporovatelem BLM, Antify, rušení věznic, neomezené masové invaze, LGBTQ ideologie, tedy zkrátka jakéhokoli protěžování menšin.

Předpokládám, že dnes již je to právě on, kdo se na ovlivňování politiky osobně podílí víc, než sám George Soros. A právě Alexander Soros byl na návštěvě Srbska už v roce 2017 a posléze znovu v roce 2018. U druhé návštěvy se jako záminka uvádí řešení cikánské otázky v Srbsku (velmi oblíbená mantra u zemí, kde je tato menšina nadměrně zastoupena).

Na statusu výše se Soros raduje z opětovné návštěvy Srbska. Samozřejmě je jasné, že Soros podporuje osamostatnění Kosova, jenže jde o srbské území. Vučič by jistě velmi rád vyšel Sorosovi – potažmo tedy Deep state – vstříc, jenže v tomto absolutně nemá podporu voličů, zejména těch starší a střední generace, mladí jsou už – podobně jako jinde v Evropě – do značné míry “zliberalizovaní”.

Kosovo je exponenty Deep state vytvořený první evropský chalífát, země, vedená drogovou mafií, s největší vojenskou základnou USA na území Evropy. Z Kosova také ve velkém proudí zbraně muslimům po celé Evropě. Bill Clinton či Madeleine Albrightová jsou idoly kosovských Albánců. Modly, jimž dokonce slavnostně odhalují sochy.

Kosovo's love affair with the Clintons - BBC NewsStatue of former US Secretary Madeleine... - Kosovo Center of Diplomacy |  Facebook

Nyní skutečně spekuluji, ale je možné, že právě v tomto směru mohlo dojít k nějaké dohodě Vučiče se Sorosem, coby zástupcem Deep state, v jehož výsostném zájmu je uznání Kosova coby samostatného státu zejména Srbskem a později tak i těmi zeměmi světa, které toto Srbsku ukradené území stále za srbské považují.  A zřejmě právě v případě, že by Bílý dům ovládl demokrat, dojde k tomuto kroku mnohem snadněji.

Může jít samozřejmě i o něco úplně jiného, nikdo neví, co se skutečně za schůzkami Vučiče s Alexandrem Sorosem skrývalo, ale vše nahrává tomu, že se zřejmě do značné míry řešily volební manipulace, do nichž mělo být Srbsko údajně dost zásadně zapojeno. Co bylo Vučičovi za jeho slouhovství Deep state slíbeno, můžeme jen stěží odhadnout, zde lze skutečně jen spekulovat. Vše výše k tomuto tématu tedy považujte čistě za moje vlastní úvahy.

 

(Visited 543 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *