Hnědá z kalhot už začíná prosakovat

Napsal
Sdílet článek

Tak nám na Slovensku proběhlo branné cvičení oveček. Jak jinak nazvat naprosto nesmyslné testování bezbranných lidí necertifikovanými testy, používanými v rozporu s příbalovým letákem? Manévry psychopata Matoviče rozhodně postrádaly jakýkoli ozdravný moment. Nebo snad lze čekat zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva, které čeká hodiny na chodníku ve frontě v dešti pod deštníky, případně hodiny poskakuje automobilem v kilometrových frontách?

Připomeňme si ještě jednou, že podmínkou zafungování antigenního testu je testování příznakového pacienta. Tupý Slovák ale tento fakt bohorovně ignoroval a nahnal na tyto, naprosto zbytečné a neodborně provedené testy pět milionů obyvatel Slovenska pod pohrůžkou, že bez testů nebudou vpouštěni do obchodů, bude jim zrušena nájemní smlouva k bytu a mnoho další šikany. Tomu se na Slovensku říká dobrovolnost, kdybyste náhodou nevěděli.

Tohle si nedovolil ani Němci, ani Rusové. Na to musí přijít až slovenský manžel majitelky krachující firmy.

Nicméně stranou zájmu zůstala osobní iniciativa některých “testovaných”, kteří si chtěli svoji pozitivitu prostě jen ověřit. Šli tedy na test znovu. Při “kvalitě” antigenních testů tak hrozilo, že jim prakticky ve stejnou dobu vyjde pozitivní i negativní test současně.

No vostuda.

Bylo jest tedy nutno s takovýmito neukázněnými ovečkami exemplárně zatočit. Slovenská policie tak stíhá (v současné době) 24 takovýchto osob za “úmyslné šíření nebezpečné nakažlivé lidské nemoci”. Což je samo o sobě vážným trestným činem a v době mimořádného stavu se trestní sazba násobí. Že jde o absurdně vykonstruovaný důvod? Jste na Slovensku, nedivte se.

To by tak hrálo, aby někdo dokázal, že císař nemá šaty a je nahý. Do ťurmy s nimi, zaprodanci a samozvanci zdravého rozumu.

Jen mi tak přišlo na mysl, zda nahnání oněch nakonec 3,75  milionů slovenských občanů do několikahodinových front za nepříznivého počasí není “šířením nebezpečné nakažlivé lidské nemoci” daleko flagrantnějším. Také máte pocit, že ano? Pak mi jistě dáte za pravdu, že Matovič je, mimo jiné, masově nebezpečný kriminálník.

(Visited 270 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Bohužel demokracie umožňuje takové zločince zvolit. Funguje jen za ideálních podmínek a je zranitelná. Zato manipulační potenciál má bezbřehý.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *