Homosexuálové versus islám

Napsal
Sdílet článek

Po nějaké době bych se ráda vrátila k islámu, k jehož podporovatelům se zcela v rozporu se zdravým rozumem řadí také LGBT aktivisté. Mezi těmito Bruselem velmi dobře placenými aktivisty nejsou pouze homosexuálové, ale gayové a lesby samozřejmě tvoří základ podobných aktivistických uskupení. Zvrácené myšlenkové pochody těchto aktivistů velmi názorně ukazuje fakt, že jsou schopni jít jeden den na Prague Pride a o pár dnů později na demonstraci pod heslem „Uprchlíci vítejte“.

Na naší politické scéně jsou takovými zvrácenými zastánci obojího – LGBT i muslimské migrace – Piráti. Jak známo, jejich vedoucí představitelé se skutečně účastnili jak Pague Pride, tak demonstrací za přijímání muslimských migrantů. Ostatně, kdo by neznal toto video. Vidíme-li, kolik voličů mají, pak si nejlépe uvědomíme, jak dalece je již i v naší společnosti tato zvrácená ideologie zakotvena.  Protože docela často procházím různá zahraniční alternativní média, nešlo nezaznamenat, že s tím, jak stoupá počet muslimů v některých evropských zemích, stoupá také počet útoků na homosexuály. Přitom právě titíž, kdo vetřelce z muslimských zemí vítají, často patří k LGBT komunitě.

K dané problematice bych tedy ráda uvedla některá zajímavá fakta a také případy, které zcela jasně potvrzují, jak dalece musí být zvrácené a mimo realitu myšlení většiny těchto pomatených sluníčkářů, hájících islám i LGBT. Nejprve taková ukázka z Holandska posledních dní, dle všeho poměrně obvyklý obrázek multikulturní evropské země. Mladý muslimský migrant pokřikuje na párek homosexuálů nadávky, přičemž je natáčí. Podle vyjádření policie on a další výrostci navíc na pár plivali, což se prý nyní v této i jiných multikulturně obohacených zemích děje poměrně často.

Největší problémy však zažívá nejvíce multikulturně obohacená Francie. Loni na jaře byl zatčen jednadvacetiletý tuniský migrant poté, co napadl homosexuála a ubodal ho k smrti. Ve stejném měsíci byli dva teenageři předvedeni před francouzský soud poté, co byli obviněni z toho, že pomocí aplikace gay Dating Grindr nalákali gaye do oblasti, kde je pak bili a okrádali. V jiném případě, který se stal jen pár měsíců před tím, byli zatčeni dva muslimové za to, že plánovali provést teroristické útoky proti homosexuálům pomocí stejné seznamovací aplikace.

Připomínám, že hned deset muslimských zemí praktikuje za homosexualitu trest smrti, přičemž k těmto zemím náleží i mnohé z těch, ze kterých do Evropy proudí ve velkém invazisté (např. Afghánistán, Pákistán, Somálsko, Irák…). Další muslimské země praktikují dlouholeté tresty odnětí svobody, někdy i doživotí. Pro pravověrného muslima je homosexualita zcela nepřijatelná, což potvrzují veškeré průzkumy napříč muslimskými zeměmi. V jednom z největších průzkumů, zahrnujících více než miliardu muslimů ze 36 zemí světa celých 89% (960mil.) odpovědělo, že považují homosexualitu za nemorální a zavrženíhodnou, jen 8% odpovědělo, že jim nevadí (nejspíš se jednalo o některé muslimy narozené v Evropě či samotné homosexuály), zbytek neměl názor. V zemích, kde je ovšem homosexualita trestná se číslo blíží 100%.

Korán doslovně uvádí, že za homosexualitu je jediný možný trest a to trest smrti. Dokonce nabízí i tři možné způsoby – nejčastější je svržení z výšky (dřív to bývala skaliska, dnes častěji výškové budovy), dále je možno využít upálení či v neposlední řadě kamenování. V praxi se skutečně tyto tresty v muslimských zemích využívají, někde ale také stětí hlavy nebo oběšení.

Jak známo, tak každý pravověrný muslim uznává Korán doslovně a tedy podporuje také vše, co dělal jejich pedofilní prorok Mohamed. Obzvlášť pak tehdy, kdy byl muslim odchován mešitou, kde jsou verše z Koránu předčítány či pokud pochází z některé z deseti zemí, dodržujících zákon šaría takřka do důsledku. Právě součástí práva šaría je také trest smrti za homosexualitu. Každý pravověrný muslim chce dojít k všesvětovému nastolení práva šaría, dokonce se takto vyjádřil i Sámer Shehadeh, nedávno v ČR odsouzený na 10 let za podporu terorismu.

Výše uvedená fakta jsou krásně shrnuta v tomto videu. I když je v angličtině, jde tam hlavně o ukázku toho, jak zvrácené je myšlení sluníčkářů, obhájců na jedné straně islámu a na té druhé LGBT ideologie. Názorná ukázka, toho, jak je multikulturalismus ve svých základech zhoubný a ideologicky zcela neobhajitelný. Proto také nenajdete jediného zastánce této ideologie, který by uměl svoje zvrácené myšlenky, které pobírají dohromady islám a homosexualitu, vysvětlit a obhájit. To totiž obhájit nelze.

Je mi úplně jedno, co si dělají lidé za zavřenými dveřmi, dělají-li to dobrovolně a nikoho s tím neobtěžují na nějakých veřejných produkcích odpudivých, lascivně se tvářících individuí v koženém oblečku a s pavím pérem v zadku. Myslím, že velmi podobně smýšlí většina lidí. Ale tím, že sluníčkářští aktivisté mají neustálou potřebu prezentovat jisté menšiny podobným způsobem, jim tímto prokazují medvědí službu. Většinovou populaci, jíž homosexuálové většinou nevadili, už začínají podobné aktivistické snahy popuzovat. Každý normálně myslící homosexuál by se tedy měl rozhodně proti těmto LGBT aktivistům vyhradit.

Nebo snad nevidí, že  jim zde tito slušnými dotacemi povzbuzovaní aktivisté hodlají vytvořit „multikulturní ráj“ s islámem a vším, co k němu patří? Tedy i s právem šaría, uvedeným do praxe??

A někdy příště si pro změnu vezmeme na paškál feministické aktivistky, nadšeně vítající muslimské migranty!

 

 

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 1 226 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *