Hon na islamofoby u nás pokračuje, další jdou před soud

Napsal
Sdílet článek

Všichni jste si už jistě dávno všimli alarmující skutečnosti, kdy se velmi silně selektuje tzv. „povolená“ a „nepovolená“ nenávist. To je nyní viditelné především na mnoha soudních verdiktech v různých kauzách, které se jakkoli dotýkají islámu a stávající islamizace Evropy. Na velmi rozporuplné rozsudky našich soudů, které silně nadržují muslimům a naopak islamofobii nemilosrdně trestají, jsem upozornila zde. Dnes jsem narazila na informaci, že jsou stíháni další dva „islamofobové“, kteří se nějak negativně vyjádřili k muslimům v souvislosti s útoky ve Vídni.

Než půjdu k věci, tak bych chtěla vás všechny, kdo jste zvyklí se účastnit diskuzí, upozornit na to, že tyto případy nejsou zdaleka ojedinělé. Mimo těch několika, o nichž jsem psala před časem, došlo postupně i k dalším soudním řízením, kdy byl verdikt jako přes kopírák – tříměsíční podmínka s tím, že posledně už soudkyně vyhrožovala, že příští „islamofob“ již s podmínkou neunikne. Uvědomte si, že naše vláda je silně proislámská, ostatně, pochybuji, že má kterákoli země EU na ministerstvu vnitra tak velkého zastánce islámu jako je tomu u nás.

Tedy vy všichni, kdo komentujete světové dění – zejména pak stávající islamizaci, či třeba islámské útoky – si musíte dávat velký pozor na to, co napíšete. Cenzorské Al Hamajdovo komando nikdy nespí, autocenzuru musíme ostatně používat všichni, přičemž dnes už by mohli trestat na základě „předsudečné nenávisti“ i jen za náznaky nějaké nekalé myšlenky vůči systémem extrémně protěžovaným muslimům.

Opavská policie nyní stíhá na základě udání jednoho muže (51 let) a jednu ženu (36 let), kteří si – nezávisle na sobě – dovolili v diskuzi vyhrožovat muslimům, když komentovali útok ve Vídni. Logicky musel většinu z nás útok zasáhnout. Vždyť se nám tak blízko od našich hranic opět projevilo „náboženství míru“ takové, jaké skutečně je. Násilné, expanzivní a nenávistné. Pak je snad normální, že mnohým lidem v afektu uniknou i ostřejší slova!!

Tedy tito dva „islamofobové“ jsou další v řadě těch, kdo si dovolili psát hanlivě o muslimech a čeká je soud. Dnes už nemůžete ani vyjádřit nenávist k těm, kdo ji mohou vyjadřovat vůči vám jak je jim libo. A nenávist vůči káfirům vyjadřují dnes a denně, zcela nerušeně, ve svých mešitách.  Můžete zde ovšem přát smrt třeba prezidentovi, to je povoleno. Podobně, jako mohou muslimové kázat nenávist proti nám. Jejich nenávist vůči bezvěrcům je přece normální kulturní obohacení, je to projev svébytnosti a náboženského přesvědčení. A v tom oni mají plnou svobodu. Dokonce u nás může muslim někoho opakovaně fyzicky napadnout a je jisté, že sedět nepůjde, jak ukázal poměrně medializovaný případ z Plzně.

Zkuste se někdy podívat na Facebook Al Jazzíry krátce po jakémkoli islámském útoku v Evropě. Uvidíte tam oslavné ódy na útočníky, samozřejmě tyto příspěvky jsou také náležitě „olajkované“.  Většinou se tam diskutuje anglicky (tudíž do diskuzí se přidávají i nemuslimové), takže kdo tento jazyk umíte, neváhejte se tam po dalším útoku v Evropě nahlédnout. A ubezpečuji vás, že tyto muslimy, slavící vraždění bezvěrců, na Facebooku nikdo neblokuje tak, jako vás. Když jsem se na komentáře stran útoku Čečence na učitele dívala týden po útoku, tak u starého článku tyto komentáře, oslavující stětí hlavy rouhači,  stále setrvávaly.

Předpokládám, že nakonec dostanou tito dva „islamofobové“ stejný trest, jako všichni předtím (a že jich už byla pěkná řádka, náš vrchní islamizátor se prostě činí) – tedy 3 měsíce podmíněně. Přece jen už ovšem naposledy u nějakého jiného soudu prohlásila jistá soudkyně, že další islamofob půjde sedět „natvrdo“, je tedy jen otázkou času, než k tomu dojde. Za podobné výroky v diskuzích totiž můžete dostat až 3 roky nepodmíněně.

Přitom jistý muslim odešel od soudu za to, že posílal peníze ISIS a doma uchovával propagandistické materiály této teroristické organizace, také s tříletou podmínkou. Tedy pošlete-li pár desítek nebo stovek tisíc ISIS nebo Al Kajdě a k tomu se budete kochat pohledem na stínání hlav bezvěrcům, budete považováni za stejně nebezpečného jako člověk, který napíše jeden „islamofobní“ komentář. 

Islámská ideologie nám dnes a denně ukazuje svoji nenávist. Není dne, aby nebyl někde ve světě někdo zabit ve jménu Alláha, ve jménu této nenávistné ideologie. Přesto my musíme povinně tuto ideologii ctít a obdivovat stejně, jako její uctívače. My je povinně musíme ctít, oni nás mohou beztrestně nenávidět.

Pokud by měli naši předkové k islámu stejný přístup, jaký má k němu  náš současný politický systém, EU, naše ministerstvo vnitra a soudy, pak by nebyla žádná bitva u Vídně a dnes by zde vládla šaría. A soudkyně, která nedávno vyhrožovala nepodmíněným trestem, by dnes seděla doma zabalená v burce a čekala by na další ránu od svého pána. Korán přece povzbuzuje k bití žen. To je ale dle této soudkyně zcela v pořádku.

A na závěr se můžete podívat na to, jak u nás vypadá nenávist povolená..

 

5/5 - (11 votes)
(Visited 611 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Je třeba ,aby soudci byli voleni na určité období, nikoliv jmenování .
  Na víně nejsou Češi a Evropané,ale muslímové.
  Ať přestanou dělat zvěrstva a jiné zrůdnosti a pilně pracují, rovněž se bezpodmínečně musí přizpůsobit hostitelské zemi a podle podmínek bohatých muslimských zemí do dvou let plně uhradí náklady do nich vynaložené.
  Pokud budou plnit tyto podmínky a na před vstupem se bezpodmínečně musí dát plošně otestovat, přednostně se nechat naočkovat Gatesovými vakcínami a podstoupit čipizací.
  Tato země je naše a taky zůstane.
  Žádný soudce není nad Ústavu a nesmí si dovolit cedit komára a polykat velblouda.
  Daleko horší je než nějaké Slovo, naplňování hrozeb, týrání, mučení, znásilňování a vraždění.
  Pokud má třeba JAR právo vyhánět Bělochy,tak Evropa má rovněž svaté právo vyhánět nepřízpůsobivé Evropské kultuře muslimy a práce se štítící černochy.
  Důležitější je charakter,než náboženství a barva kůže.
  LGBT,BLM a jiné moderní a propagované -ismy je propagace těchto nesmyslů stejný zločin jako propagace fašismu a Hájkových křížů.
  Do Evropy patří jedině a pouze tradiční rodina, uzavřené manželství -muže a ženy.
  ,Jedině a pouze toto manželství má právo mít a vychovávat děti.
  Otec je muž a matka žena a v žádném případě jinak.
  Jiné tzv.mnoho pohlaví je jen výplod lidské fantasie a chabých a ubohoučkých pocitečků podporovaných zločineckými mezinárodními organizacemi a hrstkou globalistických zločinců a psychopatů patřící do propadliště dějin v lepším případě do starobince.

 2. Povinnost Evropy je nepřepisovat dějiny,pravda se nikdy neutají.
  A bude li nutné,tak znovu zahájit Reconquistu Evropy a vyčistit ji od Islamizace.
  Pokud Merkelová má právo prohlásit,že Islám je integrální a nedílnou součástí Německá,tak já stejné právo prohlásit, že Christianizace je integrální a nedílnou součástí Česká.
  Nestydím se za to a jsem hrdý na Karla Matrtela(Kladivo) zastavil postup muslimských uchvatitelům v bitvě u Poitiers cca v roce 732.
  Dále u Las Načas de Tolosa1212,bitva u Vídně, námořní bitva u Lepanta aj.
  Ukázat muslimským invazistům,že paničkou hrůzu musí mít oni z nás,než my žních pokud nám budou chtít ukrást naší zemi a Evropu.
  EU se ukázala jako teroristická a islámistická organizace.
  A naší političtí zaprodanci , kteří si měli tu drzost požádat o tzv.“bratrskou pomoc“
  jako třeba v roce 1968.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *