Hordy brutálních hrdlořezů míří do Evropy i z Afriky

Napsal
Sdílet článek

O tom, že ISIS nebyl ve skutečnosti zlikvidován, ale pouze se přemisťuje do Evropy, snad nepochybuje nikdo, kdo se o situaci v oblasti Blízkého východu či v současné době na řecko-tureckých hranicích, alespoň trošku zajímá. Bojůvky byly sice víceméně rozprášeny, ale džihádisté, věznění v kurdských věznicích, byli propuštěni tureckými okupanty, kteří od začátku svým islamistickým soukmenovcům pomáhají.

Jenže úplně stejné bojůvky jsou také v Africe a to nejen v Libyi, kam se mnozí džihádisté přemístili. Také černá Afrika a především pak Nigérie mají své vlastní islamistické bojůvky, které dokonce v mnoha směrech džihádisty z ISIS či Al Kajdy svojí brutalitou předčí.

Jak jsem se už spíš okrajově zmínila v některých předešlých článcích, tak v Evropě (a nejen tam) operuje velmi nebezpečná Nigerijská mafie, která je v současnosti asi tím nejhorším mafiánským uskupením na světě. Jak možná víte, tak Nigérie je z poloviny (sever) muslimská a z poloviny (jih) křesťanská. Právě na severu se formují různá islamistická uskupení, asi nejznámějším je Boko Haram, někteří z islamistů se však hlásí i ke svému vzoru – ISIS.  Jejich úmyslem je totální islamizace Nigérie, přičemž to vše se děje za nezájmu celého světa.

Islámský stát zveřejnil před časem video, které údajně ukazuje brutální popravu 11 zajatých křesťanů v Nigérii, den po Vánocích. Jednalo se o  pomstu za zabití vůdce ISIS abú Bakra al-Baghdadího a mluvčího IS Abdul-Hasana al-Muhajira. Zkrácená verze videa, zveřejněného ISIS:

Barbarský čin byl podle zpráv jasně načasován tak, aby se shodoval s Vánocemi. „Tohle je vzkaz křesťanům po celém světě,“ říká maskovaný muž ve videu, které zveřejnila agentura Terror Group Amaq. O obětech nebyly poskytnuty žádné podrobnosti, ISIS však podle BBC uvedla, že byly zajaty pár týdnů před popravou v severovýchodním státě Nigérie – Borno. Jeden zajatec byl zastřelen, zatímco dalších deset bylo sťato. Tímto činem měli vyslat vzkaz do celého světa, tedy samozřejmě i do Evropy, kam mnozí z těchto hrdlořezů míří, ale tisíce už zde dokonce i jsou.

ISIS či jeho „bratrské organizace“ v Africe páchají stejná zvěrstva, jako na Blízkém východě. Nyní jsou na území, které je těmito islamistickými africkými bojůvkami ovládáno, takřka denně vyvražďováni křesťané a jejich vesnice i kostely jsou vypalovány. Samozřejmě to vše za absolutního nezájmu papeže Bergoglia, který raději líbá muslimům nohy. Značná část těchto velmi brutálních hrdlořezů se už dávno přemístila do Evropy, kde se většinou zařazují po bok svých soukmenovců z nigerijské mafie. V Evropě jsou většinou zcela nelegálně, živí se prodejem drog, prostitucí či prodejem zbraní. Ostatně, také u nás si žijí bez problémů, jen občas některého z nich zachytí při prodeji drog, toho však okamžitě nahradí další.

Většina zemí je k těmto zrůdám zcela slepá právě proto, že často nepatří k  žadatelům o azyl, protože jej ani nepotřebují. A chtějí-li  legalizovat svůj pobyt, zaplatí nějaké Evropance, ochotné k fingovanému sňatku, případně si najdou nějakou pomatenou sluníčkářku, kterou využijí k témuž účelu, pouze bezplatně.

Je více než jasné, že mnozí z těch, kdo dnes útočí na řecké hranice, vyrazili do Evropy právě proto, že jejich bojiště se má přemístit na náš kontinent. Ostatně, ještě před svojí smrtí je k tomu vyzval jejich vůdce Baghdádí. Mnozí lidé si však neuvědomují, že – oproti roku 2015 – nyní vnikají do Evropy muslimští hrdlořezové hned ze dvou směrů – z Asie i Afriky. Navíc, těch z Afriky byly v posledním roce díky neziskovkám, provozujícím pravidelnou dopravu mezi Afrikou a Evropou a také díky sluníčkové italské vládě, desetitisíce a další statisíce jsou už na cestě.

Proto je nutné si uvědomit, že nebezpečná invaze vetřelců, mířících do Evropy naráz ze dvou stran, je o to zákeřnější, ale také o to rychleji zde bude mít ISIS dostatek vojáků, připravených k útoku. Zatím jich v Evropě není dostatek na to, aby se naplno projevili. Jenže různé neziskovky, ale třeba i některé evropské vlády (německá, finská, švédská) dělají maximum pro to, aby jich na náš kontinent nasunuly co nejvíc.

Ovšem mohou za to i vlády, které se tváří na jedné straně protimigačně, avšak na druhé tučně dotují promigrační neziskovky.

Pozn.: Po zralé úvaze jsem zde raději neuveřejnila to nejhorší ze zvěrstev islamistů na africké půdě. Ti z vás, kdo mají hodně silný žaludek, se na ně mohou podívat zde. Upozorňuji, že obrázky jsou velmi brutální.

4.5/5 - (2 votes)
(Visited 4 619 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *