HRRR NA NĚ

Napsal
Sdílet článek

Je hodné pozornosti chování našich vůdců politických stran, které nedělají nic proti ztrátě naší suverenity stále víc a více dušené EU, jak z TV obrazovek křičí, že jsme suverénní a svobodná zem, která dnes musí celému světu tento fakt dokázat statečným a tvrdým postojem k podezření, že na našem území způsobili ruští státní teroristé výbuch v muničním skladu, a to hned dvakrát. Souhlasím s tím, že nemůžeme tolerovat, aby si cizí rozvědky na našem území vyřizovaly s někým účty. Cirkus, který spustila najednou jednotná pol. fronta bez toho, aby počkala na více informací, vnucuje myšlenku, že žádné další nechtěla, protože konečně mohla prokázat někomu svou oddanost. Ptejme se: v čí je to prospěch? Nabízí se hned několik prospěchů za jeden výbuch, tak proč to kazit nějakým váháním.

Čekám, že tito konfliktu chtiví politici stáhnou po volbách naše vojáky ze všech zemí, kde dnes bojují za Prahu a pošlou je na Ukrajinu. Navrhuji, abychom ještě před tímto krokem Rusko ochromili tím, že od nich přestaneme kupovat ropu, zemní plyn a vůbec všechno. Proč mají umírat jen vojáci? Přinesme všichni oběť, kterou prokážeme své odhodlání Rusko porazit. Naši západní spojenci nás v boji jako vždy podpoří a rádi nám prodají všechno, co budeme potřebovat. Možná se za pár let ukáže, že bylo všechno jinak, ale co na tom záleží, hlavně že se Putinovi podařilo náš národ sjednotit proti Rusku. ANO, SPOLU s PIRÁTY a ODS potáhnou na Rusa. K pirátské vlajce přidají tu s kalichem a hrrr na ně. Škoda, že jsme v roce 1938 neměli ve vládě tu dnešní pol. elitu. Ta by Hitlera zahnala až k Baltskému moři. Dnes bude naše slavná prohra zapsána zlatými jedničkami a nulami v „Dějinách EU“ a naši padlí budou nahrazeni Afričany, kterým naši předkové jistě nějak ublížili.

Ano přátelé, už mi z toho covidu asi hrabe, ale ne tak, abych neviděl, že se nás ta levicová parta snaží zničit za každou cenu a každá záminka je dobrá!

  • Karel Petřík

 

(Visited 93 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *