Hygienička Eva Trávníčková: Nemohu dále mlčet

Napsal
Sdílet článek

Informace k pandemii, které vážená paní Trávníčková poskytla před kamerami TV Natura byly tak ohromující, že se nám v redakci chtělo zvracet. Cenzura, manipulace, upozaďování odborníků, úmrtí vyvolaná stresem, překyselením z nošení roušek, o vakcínách, prostě o všem. Komplexnější soubor všeho zlého a nepravdivého okolo kovidu zatím dle nás nikdo nepředložil. Navíc vše odzdrojováno. Odkazy na studie o kterých v ČR ví jen málokdo. O tom jak vláda vše zcela ignoruje.

Poslechnout paní Trávníčkovou by si měli především ti, kteří uvěřili falešné kletbě, že jim jde o život. Ne kovid, ale tak kletba je zabít vskutku může! Paní krajská hygienička to dokládá zejména v souvislosti se studiemi na onkologických pacientech.

Poznámka redakce Kurýr IN. O moci kletby, jak té vědecké tak i té dávné – historické, jsme psali již v článku „Co nás čeká? Podléhají ti, co uvěřili nemožnosti přežít bez vakcíny kouzlu woo-doo? Západní vůdci reagují na objektivní trendy nebo je aktivně mění ve svůj prospěch pomocí prognostických metod?

 

první část rozhovoru na téma „pandemie nebo lež“ spustíte poklepem na obrázek

 

Druhá část rozhovoru, je zaměřena na praktické rady jak se udržet zdráv a jak přistupovat k případným nákazám.

Druhou část rozhovoru na téma „jak na covida“ spustíte poklepem sem

  • KURÝRIN
(Visited 2 116 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *